+1 oy
412 göst.
Aile kategorisinde (173 puan) tarafından
Şüpheleniyordum sabah evde test yaptım direkt 2 çizgi çıktı :) kızım şu an 13 aylık zor olacak ama bir yandan içim kıpır kıpır :) eşim akşam 8de eve geldi. Noldu yüzünde değişik bir gülümse var dedi. Şu saat oldu hala diyemedim :)  Herkes 2.çocuğu hemen yapma zor olur diyordu. O yüzden kimseye demedim. Ama çok mutluyum :) Rabbim bu mutluluğu bir kez daha tattırdı. Kızımın doğum günü 13 Aralık, benim de son regl günü başlangıcım 13 aralıktı :) Yaa ben gerçekten çok mutluyummmmm :)) Rabbim isteyen herkese versin :)) 

16 Cevaplar

+1 oy
(4,169 puan) tarafından

Ay çok şükür bile isteye hamile kalan mutlu bir anne ☺️❤️ 

genelde ay kaza oldu ay bebeğim çok küçük ben şimdi ne yapacağım bana morel verin tarzı postlara alışığız burada ☺️
Eşine hamile olduğunu nasıl söylemeyi düşünüyorsun Bi videoda görmüştüm çok hoşuma gitmişti fikir olsun bulayım da ona da bak ☺️
-Reklam-
0 oy
(4,967 puan) tarafından
Hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin canım 
(173 puan) tarafından
Aminnn inşallah :)
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Esine nie demion bacim
(173 puan) tarafından
Bilmiyorum ki :) şimdi şaşırır ilk bebek gibi tepki vermez falan ne biliyim işte :) yarın evde çalışmayacak o zaman derim. Ya da şimdi uyandırıp derim bilmiyorum :)
0 oy
(7,958 puan) tarafından
İyide bu saate kadar neden eşine demedin ana kız ben dayanamam beraber kan verdik ikisinde de yanimdaydi beraber ogrendik cinsiyetedr kızımda benle geldi öğrendi oğlumda işteydi aradım dayanamdim söyledim 
(173 puan) tarafından
Valla ilk hamile olduğumu öğrendiğimde çığlık çığlığa sevinçten bağırmıştık her şeyde yanımdaydı. Bu sefer ondan habersiz test yaptım. İkinci çocuğu şu an istemiyordu. Şimdi sevinmez şaşırır falan hiç riske atamadım :) ben gönlümce bi sevineyim bir ara ona da baba olacağını söylerim : D
(7,958 puan) tarafından
Allah seni yaa :)))
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Gözün aydın canım 

Sağlıkla kucağına al inş ♥️

0 oy
(948 puan) tarafından
Gözün aydın darısı başımıza inşallah 
(173 puan) tarafından
Amin isteyen herkesin başına inşallah :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. Eşine söyle bence babası ya o da sevinir. 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Kuzu hayırlı olsun öncelikle ama eşine de soyle çok bekletme bence sürpriz yapabilirsin mesela kalpli bir kutuya bebek ayakkabısi koyabilirsin bide gebelik testini koy içine ver eşine 
(173 puan) tarafından
Ya da 5 şubatta doğum günü var. O zamana kadar saklayıp bir anda mı desem :D hediye olarak ps5 istiyor ben alamam ki zaten
(2,165 puan) tarafından
Yani eğer ev hanımıysan şuanlik bir gelirin yoksa istediğini alamazsın gibi duruyor canm :)
5 Şubata kadar epey zaman var o kadar sabırlı misin ki ? :D
(173 puan) tarafından
Yok çalışıyorum param var da kıyamam para vermeye :D  para vermemek için saklarım diyormuşum :D
(2,165 puan) tarafından
Ahajaj yaa bence yarın kahvaltı yaparken tak diye söyle eşine. :) Lokmalar bide boğazında kalıyormus :D
(173 puan) tarafından
Direkt kızın küçülen kıyafetleri eşyaları duruyor değil mi der :D
0 oy
(5,325 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
0 oy
(77 puan) tarafından
Canim rabbim hayırlı mubarek etsin olsun ALLAH sana bi can vermis kolayliginida beraberinde verir zaten hayirlarla uzun omurle saglikla gelsin INŞALLAH:)
(173 puan) tarafından
Aminnn inşallah :) çok teşekkür ederim
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Hayırlı olsun sağlıcakla kavusun☺️
(173 puan) tarafından
Aminnn inşallah :))
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Kız öyle içtenlikle yazmışssın ki ben bile senin adına mutlu oldum
(173 puan) tarafından
Kızım doğacağı zaman her şeyi kaybettik. Eşim işsiz kaldı. Ben asgari ücret bile alamıyordum. 20 günlükken sütüm kesildi mama parasını çok zor bulduk. Fenilketonüri hastası dediler Ankaraya otostop çekip hastaneye götürmeye çalıştık. Çok şükür 5 aylıkken eşim işe girdi. Daha yeni tayinimiz Vana çıktı. Güzel bir ev tuttuk. Eşim çok şükür iyi maaş alıyor. Benim aldığım parada idare eder. Kızım daha küçük ama bakıcıda durmadı kreşte duruyor. 1 aydır kreşe gidiyor günde 4 saat gayet memnunuz. Çok şükür hayatımız istediğimiz gibi olmaya başladı. Rabbim bize böyle bir mutluluk verdi :) nasıl mutlu olmayım. Allahtan bir şey olmazsa iki yavrumuzda güzel bir şekilde büyüyecek inşallah :))
(1,703 puan) tarafından
İnşallah canım:))
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Hayırlı uğurlu olsun Rabbim tamamına erdirsin 
0 oy
(192 puan) tarafından
Benim de 12 aylıktı öğrendiğimde şimdi 19 aylık oldu bende 37 haftalık oldum doğum yakın :) tabi ki zor olacak ama birlikte büyütüp önümüze bakacğz yapacak bir şey yok oldu bi kere benim planlı değildi :) 
0 oy
tarafından
Senin adına çok sevindim bende ikinciyi istiyordum ama kızım beni ço yoruyor artık istemiyorum Allah olmayana versin, amin 
0 oy
tarafından
Acaba dogduktan sonrada boyle diyebilcekmisin shxh davulun sesi uzaktan hos geliyor cnm malesef

İlgili bir soru bulunamadı

380,135 soru

11,379,857 cevap

34,869 kullanıcı

...