0 oy
802 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bi saat önce diğer iki kızını aldı bana geldi bende oturmaya geldi sandım salona buyur ettim baktım bana dedi Kızlar sende kalsın ben arkadaşımla buluşmaya gidicem ayy ben ilk şoku yaşadım neyse dedım benimde dışarıda ıslerim var çıkacam diye bana dediği yapacak bir şey senin is kalsın yada yiyecek biseyler hazırla çocuklara sende çık sinir oldum bisey diyemedim bide küçük kızı 6 yaşında yürüme engelli bide diyo cikmadan tuvalete çıkar kızımı neyse bugünlük sustum ama ilk ve sondu biliyorum yine yapacak aynısını 8 görümcemin arasında bi bu böyle diğerleri asla böyle değil 

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay valla yüz veriyorsunuz veriyorsunuz sonra gelip burada dert yaniyorsunuz 
tarafından
Valla böyle bir post açacağımı düşünmezdim
-Reklam-
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Ohhhh ne rahat sana önceden bakar mısın dedi mi bu şekli yaptıysa bildiğin emrivaki buuu
tarafından
Ne demesi kiz süpürge tutuyordum pat diye girdi içeri ben oturmaya geldi sandım emrivaki yapmayı çok sever
0 oy
(7,213 puan) tarafından
Susma sustukca sıra sana gelecek bi susarsın iki susarsın alışkanlık olur sen susarsın o devam eder eşine şöyle 
tarafından
İlk ve sondu iki yıl öncede geldiğinde buna benzer şeyler yaptı eşim bana kızdı yapma dedi
(7,213 puan) tarafından
Eşin kendisi söylesin ablasına
tarafından
Ablası değil kardeşi eşim biliyor huyunu bana diyeceği yapma sende cevabını ver
(7,213 puan) tarafından
Madem öyle ver cavabini sende bacım valla bu devirde ben oğlumu anneme kaynanama bırakmam gözüme inanmam gözüme kimseye emanet etmem bi de kız çocukları heeki özel durumu var diyosun nasıl cesaret vala yerinde olsam söylerim ki bi daha olmayacak diyosun bi yerine bişey olsa senden bilinir
0 oy
tarafından
Bir de emir verir gibi konuşmuş ayy ben senin yerine sinir oldum 
tarafından
Ayyy vallahi canım ben senin yerinde olsaydım kusura bakma derdim senin de işin varmış senin kalsın demiş bugünlük haspam oldu sen arkadaşlarınla buluşup keyif yapacaksın diye ben evden çıkmayayim senin için
tarafından
Bende eltime gidecektim uzun zamandır çıkamıyordum aradım iptal ettim diyi sen git evde kalsın çocuklar 3 onun 2 de benim 5 çocuk
tarafından
Aman Allah korusun çocuk bunlar ne yapacakları belli olmaz ne kadar rahat yaa vallahi pes
tarafından
Bide bu aralar sürekli deprem oluyor burda Allah korusun ya olursa yine
tarafından
Ayy Allah korusun canım
0 oy
(7,838 puan) tarafından
Asla kabul etmezdim asil senin arkadaslarin bekleain benim isim onemli derdim kb derdim ya bu ne sacmalik hayret bsy cocuklarini nasil birine bırakarak keyf yapmaya cikiyolar
tarafından
Dünkü postumu oku bide sen
(6,441 puan) tarafından
Kız dumur olmuştur kesin anlayabiliyorum yoksa herkes ne münasebet al çocuklarını işim var der yada kaynanasına geçerken bırakır vallaha sinir oldum ya
0 oy
tarafından
Tam yazmaya başladım baktım ezan başladı hepsini sildim neyse dedim Rabbim yardımcın olsun kuzum başka sözüm yok
tarafından
Gerçekten bazı insanlar tahammül sınırlarımi zorluyor artık
tarafından
Benim bile zorlandı burdan..  Allah rızası için yap sen gerisini Allah a bırak
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Kıyamam o çocuğa senin yanında böyle davranıyor Allah bilir evde o çocuğa ne yapıyor aklıma gelen tek o oldu 
tarafından
Çok değişik bir tip
(5,006 puan) tarafından
Allah seninde  o çocuklarında yardımcısı olsun. Annelik maalesef herkese yakışmıyor
tarafından
Kiz bana gelmemis zaten annesine gelmiş 3 sokak ötede Allahtan 2 hafta tek kalacak
Bak en kucuk görümcemde geldi gitti asla böyle şeyleri yoktu hatta ben diyordum bi ihtiyacın varmı maddi manevi
Bide gitmis kucuk kızınin karnesini getirmis para toplatiyor kiza
(5,006 puan) tarafından
Ay ne kadar ayıp en sevmediğim şey okurken utandım ;)
tarafından
Bide bana sor
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Sekiz görümcemiiiii bacım sabır diliyorum işin zor.
tarafından
Yok kız diğer 7 si öyle değil bi bu çürük elma
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım tepkini koysana bir şey gelse başına sen sorumlu olursun koy tepkini arkadaşlarınla buluşacağını çocuklarına baksın sen niye işini erteleyecekmissin ki o erteledim ne saçma kendi gezecek sen onun çocuklarına bakacam köy tepkini bir daha yapamaz benim görümcem 1 kere getirdi ikinciye dedim ki bakamam ben kimsenin çocuğuna sorumluluğunu alamam bir daha bana çocuk bırakma ben kendi kizimida kimseye bırakmam sende koy tepkini 
tarafından
Iste bu ilkti ve son olacak zamanında az çektirmedi bana hiç bisey olamamış gibi
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Hiç de susmasaydin ne kdr ayıp ya 
tarafından
Kiz ben onun yerine utandım valla
0 oy
tarafından
Birisi benle emir kipiyle konuşmaz ki musade etmeyin degersizlestiriyorsunuz kendinizi haltsiz bir görünce varmış 
tarafından
Maalesef haddini sınırını bilmeyen biri dünkü postuma bak anlarsın zaten
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Canım neden izin veriyorsun sana böyle yapmasına kimse kimsenin çocuğuna bakmak zorunda deil deil görümcem gözümün nuru kardeşim olsun gene kabul etmezdim sen gene iyi sabretmissin
tarafından
Kiz geldi pat diye söyleyince zaten işim var dedim ama anlamak istemedi ilk ve sondu zaten
(4,216 puan) tarafından
Sen iyilik etmissin ama emin ol böyle emrivaki yapan insana iyilik yaramaz
tarafından
Kiz burda onunla ilgili post açsam roman olur ailede kimse haz etmiyor ondan
(4,216 puan) tarafından
Allah hidayet nasip etsin ne diyim
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Canım bu postun 3. sayısını bekliyorum. Gerçekten daha neler diyecek merak ettim dizi gibi oldu
tarafından
Vallahi böyle post açacağım aklıma gelmedi normalde alttan alan mülayim biriyim.ama bu çok değişik bisey 3.part gelecek beklemede kal kdjdjkd
0 oy
(394 puan) tarafından
Seninde dilin yokmu cevabını ver. Onun özel hayatı işleri var sen niye kendini ikinci plana attiriyorsun. Tepki koymazsan önüne geçemezsin.resmen keyfi için kullanıyor 
tarafından
Bi anlık boşluğuma geldi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Eee 8 kuz kardes dururken sana nıe getrdı 
tarafından
Hepsi ayrı şehirlerde evli oda ankardan annesine geldi tatile annesi 135 kilo kendine hayrı yok diğer yengeleride uzak
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Emrivaki yapmış resmen böyle insanlardan hiç hoşlanmam ve yüzüne karşı direkt söylerim. Bu sabah benim de görümcem aradı önce ne yapıyorsun nasılsın dedi daha sonra bir planın var mı bir yere gidecek misin ya da biri sana gelecek mi müsait misin diye sordu bende musaitim dedikten sonra kızımı sana bıraksam dışarıda işim var olur mu dedi bnde getir dedim . Bu şekilde olmalı.
tarafından
Ya arasa sorsa amenna emrivaki yapması deli etti beni yoksa insaniz birbirimize işimiz düşebilir
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Hadi bu sefer basiretin bağlandı olur böyle şeyler o an belki kim olsa şaşkınlıktan dili tutulur bisey diyemezdi ama bidaha böyle Bi emrivaki yaparsa kusura bakma alamam de postala evinden ne terbiyesiz şey ya ne demek senin iş kalsın hayirdir sen mi karar veriyorsun
tarafından
Bidahasi olmicak
(8,937 puan) tarafından
Umarım olmaz olursada musade etmezsin
0 oy
tarafından
Ay sinir oldum ya benim görümcem arada işi çıkar bırakır onu bile istemiyorum bakmak . Kendileri bakmaya gelince bakmazlar ben birakmadigim halde bakmıyorum götür şunları der ama kendisi bakmaya gelince asla bakmaz pislikler ya
tarafından
Ya bu değişik bisey
0 oy
(48,759 puan) tarafından
üzüldüm cocuklar icin. ben kizimi kendim varken anane babanneye yaptirtmiyorum tuvaletini o sana soyluyo bakmak zorunda degilsin 
tarafından
Değilimde acikmislar mesela gelde yemek verme
0 oy
tarafından
Bu ne ya ? Normal mi bu görümce ceylanım .Ne ayıp he .
tarafından
Anormal Anormal değişik bir tip bacim

İlgili bir soru bulunamadı

381,444 soru

11,419,807 cevap

34,975 kullanıcı

...