0 oy
464 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (113 puan) tarafından
tarafından kapalı

image

günaydın bacigolar  simit kendi elcagzimla yaptım  5 aylık bebemle her gece sabahlayinca anca bu saatte kahvaltı yapabiliyoruz   iki çocuk çok çok çok zor bu arada düşünenler bir daha bir daha tekrar tekrar tekrar  düşünsün ☺️☺️ sizler ne yapıyorsunuz  bebem şimdi uyudu bende kahvaltıya oturdum şimdi biraz kahvaltı ve bacigolarla sohpet keyfisi  yapayım Didim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Afiyet şifa olsun canım çok güzel görünüyor tarif alabilir miyim bende niyetliyim hazırlandım dışarı çıkıp azcık hava alalım dedik 
(13,824 puan) tarafından
Ustune ne koydun ceviz mi
(15,824 puan) tarafından
Yaparsın canım ne varrr hamarat hatun❤️☺️Hulyosta biseyler ters gidiyor çözemedim
(13,824 puan) tarafından
Belli olmaz riskli biraz bu kız☺️
(15,824 puan) tarafından
Bilmiyorum ben tatlıyı seviyorum yapmasida yemekten kolay geliyor bana☺️☺️Kız Selda geçen atmıştı bide ona sorsak tarifiii
(13,824 puan) tarafından
Öyle mi ☺️ben buara yapyrum ya yoksa eskiden çok nadir yapardım☺️eşim sevmedigindennolabilir nefisten yapyrm her şeyi hen
-Reklam-
+1 oy
(17,704 puan) tarafından

Geçen bende yaptım açmada yaptım afiyet olsun :)

image

(17,704 puan) tarafından
Teşekkür ediyoruuu :)
(1,975 puan) tarafından
Rica ederim cnm ♥️+++
(32 puan) tarafından
Canim tarif atar mısın bende denemek istiyorum bundan veya ozrlden
(113 puan) tarafından
Canım en üstte sabitliyorum  tarifi
(17,704 puan) tarafından
Benmi canım tarif veriyim ?
+1 oy
(6,165 puan) tarafından
Lutpennn değil lütfennn:D rahatsiz oluyolar linçlerler seni:) anlaşılmıyor böyle lütfen dedigin:) 

Afiyet olsun gezmeye çıktık bizde 
(113 puan) tarafından
Kız ben kızımın ağzıyla  yazıyorum ondan yaa ahahaja lüfffpeeeennn der hep
0 oy
(142 puan) tarafından
Afiyet olsun :⁠-⁠):⁠-⁠)inadina girmek istiyorum şu postlara Dikkat aşeren girme diye sonradan aşerirsin tabi
(113 puan) tarafından
çok sağol canım  Vala bende ya girme dedikçe  daha çok Giresim geliyor ha birde korkan girmesin postu var  .
(142 puan) tarafından
Evet o postlarda var
(142 puan) tarafından
Hamuru nasil yapılır tarifi verirmisiniz acaba 8⁠-⁠)
(113 puan) tarafından
Canım en üst  sabitlediğim yoruma  tarif verdim şimdiden ellerine sağlık
0 oy
(583 puan) tarafından
Nefis görüyor eline koluna sağlık masallah ne kadar marifetli hanımlar var burda bende bakıp bakıp birgün yaparım niyetinde izliyorum 
(113 puan) tarafından
Kız evlilikte 5.  yılım vala 5 yıldır 3. Yapışım  kız. Paylaşanlara bakma sen kırk yılda bir yapılıyor o da bebeklerden fırsat bulursak tabi :)))) çok teşekkür ederim canım bir ara yapıp sitedeki herkese dağıtmak isterdim vala
(583 puan) tarafından
Ay gönlünün güzelliği yeter insan yemiş kadar oluyor benimde 3. yıl ilk zamanlar can sıkıntısından çok yapardım ama şimdi bebeden ne sıkıntı kaldı nede bişey iki dakika çay içsem şükür
(113 puan) tarafından
Boşver bebişle zaman geçirmek çok daha önemli bu yaşları hep olmayacak sonuçta.  Benim eşim evde diye çocuğa baktı da yapabildim hepimiz çoğu şeyden vazgeçiyoruz çocuk var diye sağlıkla büyütün bebeğini canım inşallah
(583 puan) tarafından
Amin canım inşallah doğru tabi o herşeyden kıymetli o okula gidince her gün beslenmesine yaparım artık şimdi oyun zamanı sende güle güle büyüt bebeğini kuzum (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤
0 oy
(1,879 puan) tarafından
Yazim yanlslari a dikkatttttt 

Afiyet olsun canım ❤️

Zaten bir tane yeter diyorum ikinci yapmammmmm dhdhjj arada böyle birileri dank ettirince iyi oluyor 
(113 puan) tarafından
Kız yazı dili klavye vs. Bir de kızım lufpeeeennnnnn der ondan öyle yazdım :)))
(113 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♥️
(1,879 puan) tarafından
Şaka yapıyorum gülüm ❤️
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Kız afiyet olsunda bugün niyetliyim sabahtan beri karşıma böyle sofrali postlar çıkıyor niyetiniz ne sizin ya 
(113 puan) tarafından
Ayy Allah kabul etsin  bizi de affetsin ❤️
(4,220 puan) tarafından
Yok kiz bal şeker olsun takildim sana
0 oy
tarafından
Bizde yeni topladık sayılır afiyet olsun cnm çocuk oldumu sabahliyoruz maalesef bizdede durumlar aynı 
(113 puan) tarafından
En az 1 yıl daha böyle olacak yaa Allah yardımcımız olsun
0 oy
(15,824 puan) tarafından

image

kizlarimla  içtim bendee☺️❤️☺️❤️☺️ Afiyetler olsun canim 
(15,824 puan) tarafından
Teşekkürler canım saolasinn yok canım normal bardak gibi koku falan yok bizde
(113 puan) tarafından
Afiyet olsun abla kızlar büyük galiba
(15,824 puan) tarafından
Teşekkürler canım evet 13 ve 10 yasindalar☺️❤️
tarafından
Benim kızlar da 8 ve 3 yaşındalar ama çay içmezler..z ve e harfi aldım baş harfleri diye
(15,824 puan) tarafından
Bizimkilerde kahvaltıda ancak yoksa başka içeceklerde kullanıyorlar ne denk gelirse
0 oy
(15,905 puan) tarafından
Ev işlerine ara verdim öğle yemeğimi yiyorum. Afiyet olsun size 
(113 puan) tarafından
Kolay gelsin İnşallah canım sana da afiyet olsun
0 oy
tarafından
Şimdi meyhane pilavı yaptım yanına soğan kırdım yedik aile boyu. Nasil özlemişim iki tabak yedim :)) 

Ellerine sağlık afiyet olsun 
(113 puan) tarafından
senin de Ellerine sağlık   canım afiyet olsun. Akşamki menum belli oldu sayende
tarafından
Afiyet olsun ozaman şimdiden :))
0 oy
tarafından

Yazim yanlislari postundan cikip bunu gordum hahahahahaha ay cok guldum sen cok yasa e mi :D simit harika gorunuyor bu arada afiyet olsun  :)

(113 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim.  Seni güldürdüysem ne mutlu bana.  Normalde resmi yazışmalarda vs.  dikat ederim  ama burda bilerek telaffuz ettiğim gibi yazdım. Bazen de klavye, hızlı yazma gibi faktörler de oluyor tabi    Kızım lufpeeeennnnnn der mesela   ahaha
0 oy
(172 puan) tarafından
Afiyet olsun canım sen 2 çocuk çok zor derken ben 4 tane çocuğumun yüzüne baktım birden hakketten nasıl büyüttüm bunları ayyy bide 3 aylık kolik bebiş geldi şimdi sana şifa olsun bu arada çok güzel görünüyor ellerine sağlık :D
(113 puan) tarafından
Çok sağol canım Allah kolaylık versin inşallah çok zor vala daha da tövbe ettim ben vala Allah olmayana versin
0 oy
(2,867 puan) tarafından
Mis gibi

Afiyet olsun

Aşeren bacı girme diyorsun da 

İşte merak 

Sfsfsgs 

Afiyet olsun canım

Yok yok canım çekmedi

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
(113 puan) tarafından
Oy canım ya işte uyarısını yapım da işte eseren korkan gelmesin dedikçe benim de daha çok bakasim geliyor vala
(2,867 puan) tarafından
Estağfurullah gülüm
İnsan merakına yenik düşer
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Affyt olsn kahvlti da portakal yiynz  kiz☺️☺️
(113 puan) tarafından
çok sağol canım Havuç portakal sebze   ne varsa koyarım vala :)))
(1,975 puan) tarafından
Ayy bnde öyleyim kız:))çok sewerm vala
(113 puan) tarafından
Bu arada Meksika ne alaka orda mi yaşıyorsun
(1,975 puan) tarafından
Yooo turkiye
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Israrla gelme dedikçe gelesim geldi :)) afiyet olsun canım 
(113 puan) tarafından
Çok sağol canım yasaklar cignennmek için sonuçta

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 348 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Gunani (13,824 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 404 göst.
0 oy
11 cevap 480 göst.
13 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde busra01busra (990 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 634 göst.
14 Aralık 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,552 cevap

34,809 kullanıcı

...