0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (8,541 puan) tarafından
Kızlar selam eşimle aramız çok iyiydi gülüyoduk felan bişeyler sonra burada bi sosyete pazarı var oraya gittik biz bişeye bakarken kıyafetlerin asılı oldugu eş şek derler o devrildi kızımda hemen yanı basındaydı bayada ağır yuklemısler ıkılı paspaslar asılıydı. Benimde bi an agzımdan sey kactı iyiki birinin üzerine düşmedi dedim kadın bana ters ters baktı eşimde tera ters baktı ve işine bak sen dedi ama doğru dedim her dogru her yerde söylenmez dedi cok utandım soyledıgıme de pişman oldum üstünede eşim böyle utandırınca kötü hissettim. Sonra ordan ayrıldık eşime yanlış bile olsa baskalarının yanında beni tutmanı beklerdim bas basayken uyarabılırdın zaten söylememem gerektiğini fark ettim dedim cok kırıldım alısverıste zehır oldu. Başkası yüzünden karısıyla arasını bozdu .

9 Cevaplar

0 oy
(18,224 puan) tarafından
Ne alaka ne varki söylediğinde bişi yok aslında
(8,541 puan) tarafından
Öyle aslında ama bi garip hava olustu biri mahkrmeye verse kazanır yani netice de iş güvenliği diye bişey var
-Reklam-
0 oy
(48,961 puan) tarafından
sen yanlış birsey dememissin ki
(8,541 puan) tarafından
Demedim canım kötü niyetle de demedim ama satıcı kız çok kötü baktı bi anda eşimde ona çanak tuttu insan önce eşini tutar ya ikisi bir oldular resmen
(48,961 puan) tarafından
esinin de demesi lazımdı iyiki kizimizin ustune dusmedi diye
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Eşin ayıp etmiş sonuçta söylediğin kötü bı şey değil ve sonuna kadar da haklısın 
(8,541 puan) tarafından
Sağol canım içim rahatladı bıraz ama yinede aramız bozulduguyla kaldı :(
(3,505 puan) tarafından
Sıkma canını belki eşinin de boşluğuna gelmiştir uyarıni yap bı daha tekrarlamaz inşallah
0 oy
(1,118 puan) tarafından
En nefret ettigim sey.  Baskalarinin yaninda kucuk dusurmek.  Cok sukur benim esim baskalarinin yaninda daha iyi olmaya calisiyor  
(8,541 puan) tarafından
Helal olsun eşine o zaman
0 oy
(15,843 puan) tarafından
Eşinde  sana söylenmeye yer arıyormuş ne varki bunda!!!!
(8,541 puan) tarafından
Ya zaten alısverıse goturdum para harcattım ya biraz ona da bozuluyo herhalde bu da üstüne tuz biber ekti
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ne alaka ne demişsin ki orda kavga cikarsan hadi neyse ama eşinin tepkisi çok yersiz olmuş bence 
(8,541 puan) tarafından
Ya öyle canım eşimin densizliği ama söyledim beni tutman gerekirdi diye
0 oy
tarafından
Eee ne demişsin ki esin erkeklik damarı mi kabardı ozman sana erkeklik tasladi kadına da ne bakıyorsun hayırdır  deseydin 
(8,541 puan) tarafından
Ya ne diyim canım yasandı tatsız bi durum nolduysa anlamadım bile
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Sana ters ters bakan kişi gencmiydi senin yaşlarında bazı erkekler güzel kadın görünce kendi karısı yedi el yabancı oluyor o yüzden o kızı tutmuş olabilir sen sonuna kadar haklısın bu kızının üstüne düşmüş olsaydı o zman ne diycekti merak ettim Allah korusun 
(8,541 puan) tarafından
Canım ben 33 yasındayım o kız acıktı bası ama guzel değildi acıkcası yüzü pütürlüydü gördüğüm kadarıyla. Eşimin böyle huyu var beni harcar hemen
0 oy
(11,638 puan) tarafından
Söylediğinde ne var ki eşinin tutumu yanlış bana eşim öyle yapsa ona da kızar tepkimi gösteririm 
(8,541 puan) tarafından
Kızdım zaten eve gelene kadar surat astım o da anladı aslında yapmaması gerektıgını ama ben kendıme yedıremedım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 333 göst.
8 Mart 2023 Aile kategorisinde Papatyasever (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 262 göst.
0 oy
7 cevap 390 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hayatnezor (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 547 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 12345ebe (787 puan) tarafından soruldu