0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (1,699 puan) tarafından
Allah'a yönelmek istiyorum hakkıyla tesettüre girip namaz kılıp kuran okumak tevekkulu hakkıyla yapabilmek istiyorum . Sanki o zaman hayatta huzur bulabilirim gibi geliyor . Şimdiye kadar hiç yolunda gitmeyen hayatım o zaman yola girecekmis gibi geliyor  çok huzursuzum  bu şekilde hersey yoluna girermi teşvik edin beni nolur

11 Cevaplar

0 oy
(448 puan) tarafından
Tabiki de girer. 

Evliliği hiç iyi gitmeyen kardeşim,Allah'a yönelerek huzur buldu.bosanmanin eşiğinden döndüler. Şimdi iyi ki Allah'a yöneldim diyor.evinde kuran okuyan namaz kılan insanların evinde huzur var Allah sizin de evinize huzur versin inşallah 
(1,699 puan) tarafından
İnşallah canım eşim bağımli çok kötü bir durumda
-Reklam-
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Kuranı anlamı ile birlikte okursak Allah'ın emir ve yasaklarına uyarsak ne mutlu bize bende senin gibi düşünüyorum rabbim bizleri affetsin bağışlasın inşallah 
(1,699 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(174 puan) tarafından
En önemlisi içindeki sıkıntı geçer namaz kılmadan önce hep istiyordum ama useniyordum şuan namaza gitmek için ezanı iple çekiyorum yada nafile namaz kılıyorum oanki huzur hiç birşeyde yok Allah hakkıyla yapanlardan eylesin inşallah senin içinde dua edicem 
(1,699 puan) tarafından
Allah razı olsun canım duan icin
(174 puan) tarafından
Senden de canim
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Namazla başla bence bu hayatta en çok sıkıştığında bile namaz kilinca bir nebze huzur buluyosun ve gerçekten de rabbime yönelince hem bu dünyada hem diğer dünya için içinde bulunduğun kuyulardan çıkıp gün yüzü görüyorsun feraha kavusuyosun hakkinda hayırlısı olsun inşallah 
(1,699 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(5,406 puan) tarafından
İnşallah inşallah gönlüne bunlar düşüyorsa uygulaman da yakındır. Bir basla devam ettir asla vazgeçemezsin. Ben namaza ilk başladığımda tövbe haşa nasıl ağır gelirdi yük gibi. Hiç bırakmadım hamileyim adet te olmuyorum düzenli kilinca şimdi namazım kaçacak diye huzursuzlaniyorum. 
(1,699 puan) tarafından
İnşallah bende senin gibi olurum çan m
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Her sey yoluna girsin niyeti ile bunu yapmamalisin
(914 puan) tarafından
Çünkü bu sefer düzelen herhangi bir şey olmayınca şeytan oradan yaklaşır zaten hiç bir şey yolunda gitmiyor diye seni yolundan soğutur
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Hayatımı yoluna koymak değilde içimde bir boşluk var bende bazen düşünüyorum bu eksiklik ibadet eksikligi mi yanlış yaşam şekli mi çözemiyorum bişeyler eksik manevi anlamda. İç huzurum benimde yok 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Girer kuzum zaten Bi basla kendinde o huzuru hayatının düzene girdiğini hissedeceksin
0 oy
(268 puan) tarafından
Tabiki girer cnm, Allah seni cennetine koysun in sa Allah 
0 oy
(613 puan) tarafından
Şirk nedir? ibadet nedir? İlah ne demek? Bunlari en iyi sekilde öğrenip rabbine yönel 
0 oy
(540 puan) tarafından
 Rabbim bu isteğini daim kılsın canım. Ama öncellikle ahiretimiz için Allah'a imana yönelirsek dünya işleri zaten Allah'ın izniyle yoluna girecek yoluna girerken de bazı kayıplar kazançlar imtihanlar elbette ki olacak Rabbim hepimizin dünyada ki imtihanıni kolay kılsın inşallah . Bende hiç birşey bilmezdim boş yaşardım 6 7 yıl önce bı anda başladım devamı geldi elhamdülillah keşke başta bu kadar sıkı sarılsaydim dedim İslam'a..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 154 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Masum anne (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 320 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tuba Y (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 579 göst.
0 oy
19 cevap 804 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu