0 oy
333 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (351 puan) tarafından

Tesetturlu gebelerr  ne tarz giyim tercih ediyorsunuz hamile kıyafeti aldınız mi ?? Hamile pantalonu ve tunik tarzı mi bütün elbise mi hangisi daha uygun ve rahat olur ??

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben elbise ile daha rahat ediyorum ama pântolon ve tunik te âldm

(6,360 puan) tarafından
Elbiseyi nerden aldnz acaba
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben tunik pantalon aldım doğum sonrası da kullanabiliniyormus

(351 puan) tarafından
Nerden aldınız internetten mi
0 oy
(242 puan) tarafından

Canim ben ayak bilegin biraz üstüne gelen tuniklerden kullaniyordum cok uzun olanlardan elbise gibi altimada hamile taytlarindan giyiyordum . Pantolon cok sikiyordu elbiseyle rahat oturup kalkamiyordum 

0 oy
(355 puan) tarafından

Ben beli lastikli pantolan we salas qomlek weya tunik giyiyorum elbisede rahat edemiyorum hamile kiyafetide almadim hatta ben kndime hamile kaldqimdan beri hic kiyafet almadim.  30 haftalik hamileyim toplmda 6kilo almisim normlde salas qiydiqim kiyfetlerimin hepsi oluyor hala. 

0 oy
(45 puan) tarafından

Ben pantalonla elbise almıştım lc waikikiden

0 oy
tarafından

Ben sadece hamile pantolonu almıştım ilk kızım da bide çok çok istediğim için bahçıvan pantolon aldım çok sevimli oluyodum onunla =D ustume de hep normal gömlek penye tunik falan aldım şöyle dökümlü dursun diye de büyük beden aldım biraz ve doğumdan sonra da hala giyiyorum aldiklarimi zaten uygun fiyatlı hamile giyim hep acik lara yönelik tesettür hamile giyim çok pahalı bende böyle bir yöntem buldum 

0 oy
tarafından

ben bol hamilr.pantolonu aldim penye tarzinda normal keten pantolon da aldim ustune tunik aldim uzun o aekilde giyindim

0 oy
(12,773 puan) tarafından

Ben 1 pantolon ustune normal uzun bol tunik aldim ve 2 tane elbise aldim elbise rahat tabi ama bi pantolon  dhaa alacam

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 320 göst.
9 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
16 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ftmplt (2 puan) tarafından soruldu

378,017 soru

11,314,485 cevap

34,754 kullanıcı

...