0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (1,363 puan) tarafından
 30aylim kizim gündüzü hallettik 1hafta oldu . Ciş kaka hissedip söyluyor kendi. İlk 3gün uyurken altina yapmadi gece bir kere uyaninca hemen altina yapiyodu. 

Ama iki gecedir yorgunluktan uyanamiyor sanirim ve altina yapiyor. Sizce gece uyandirip yaptirmali miyim yoksa gece tutmaya alisacak mi

13 Cevaplar

0 oy
(7,673 puan) tarafından
İlk gün kaldırmıştım çığlık çığlığa agladi bir daha kaldırmadım tuvaleti gelince kendi kalkti 1.5 senedir de sadece 2 defa kaçırdı 
-Reklam-
0 oy
(15,183 puan) tarafından
Ben götürüyorum tuvalete nerdeyse 3 haftadir gece bez bağlamiyorum. Ama bn goturnesem yatağına saliyor
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Yoo biraz altına yapmasına müsaade ettim:) sonra kendi rahatsız oldu söyledi bu arada mutlaka muşamba serdim iş çıkmıodu pek:) 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Kaldır canım çocuk doktorumuz şey demişti siz uyandırdığınız zaman alışkanlık kazanır diğer türlü zor olur uyuduktan bir saat sonra götür yatmadan hemen önce de götür 
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Hiç kaldırmadm bezlemedimde
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Altına ales bırak sakin bağlama ve kaldırma derim. Benim oğlum hiç kalkmadı bende kaldırmadım hiç çok şükür 3 yıldır daha yaommais altına.. gece uyumadan önce götur yeter 
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Ben bezi bir seferde komple cikardim gece gunduz ilk gece iki kere kaldirdim sirdum yok dedi birinde. Kucahimda goturup vc oturttum yapti cis. Sonra kaldirmak iyi degil aliskanlik yapmasin falan dediler kaldirmadim hic. İllaki gece kaciodu basen basen kacmiodu.  Aksam yemeginden sonra sivi vermiodum su icmek isterse bikac yudum veriyodum suyumuz bitti sabah siparis edelim sucudan diodum oyrl oyle alisti ama suan kis usur suan niye basladindki?  Benim kizim ocak dogumlu haziranda alistirdim  29 aylik olmustu yani yazi bekledigim icin
(1,363 puan) tarafından
Bizim 30aylik canm . Evimiz sicak havalarda sicak olumca bi cesaret basladim gunduzu hallettik çok sukur
0 oy
(353 puan) tarafından
Bizde büyük başladık yaptıktan sonra söylüyor hep gece bez napsam diye düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Evet cnm gece 2 gibi birde 4 gibi kaldırıp çise goturmelisin. 2 3 hafta sonra gece 3 gibi kaldırirsin. İyice alışınca gece hiç kalkmaz sabah kalkınca gider
0 oy
tarafından
30 aylık kızım beş ay oldu öğreneli ama halen gece uyandırıyorum mecburen uyandırmadıgım zaman altına işiyo gece işi zor ya
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Hiç kaldırmadim uyumadan yaptırdım yatirdim
0 oy
(48,657 puan) tarafından
saat kurup goturuyodum
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Akşam o yatarken yaptırıyordum çişini. Bir de ben yatarken yaptırıyordum. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 265 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 269 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 522 göst.
23 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Derya (31 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...