0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Bu küften nasıl kurtulabilirim camasir suyuyla siliyorum yine cikiyo ilacinida aldık yine çıktı duvarlar sadece alçıyla kapanmış kara sıva yok yani 

Sizce nasıl kurtulabilirim bu küflerden ya çok sıkıldım bu durumdan 

7 Cevaplar

+1 oy
(1,752 puan) tarafından
Duvara yani tuğlya. direkt alçı yapıldıysa ne yapsan boşa canım. Alçı dışta ki nemi suyu çekiyor malesef ki.
(228 puan) tarafından
Bizim çocuk odasında mutfakta yatak odasında var salonda bile var neyse artık küf oldukça silerim
(1,752 puan) tarafından
Hadi ya o kötü işte ya oldukça sil sende ama çözümü yok maalesef ev sizin değilse sıkıntı olmaz.

Bizim sadece yatak odasının dışta kalan cephesi oda pencere var az bir alan yani
(228 puan) tarafından
Sen yine silersin kız küçük alanmış şanslısın valla
Ev bizimde kayinpeder evi satın bu apartmandan bi ev alın diyo eşim yanaşmıyo bu olaya bende silemiyorum duvarları baya yüksek hamileyim Dr uzanma dedi nolcak bilemiyorum eşim inşallah kabul eder taşınmayı
(1,752 puan) tarafından
Aynn canm benim baya küçücük bi alan. Valla kaliciysan o duvarlar yeniden alçı sıva yapılmalı yoksa çok zor hemde hasta eder insanı.
Sende dikkat et kendine zorlama yapabildiğini yap gerisini bırak. İnşallah gönlüne göre olur başka yere taşınırsn şöyle terrr temizzzzz bir ev..
(228 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun senden canım inşallah :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burda biri geçen beyaz sirke ve çamaşır suyu ile sildim demişti galiba yanlış hatırlamıyorsam ikisini karıştırıp sıkmış öylece çıkmış küf diyordu inşallah görür de postuna yazar
(228 puan) tarafından
Onu biliyorum canım bende öyle sildim yine çıktı ne yazikki
0 oy
(173 puan) tarafından
Ben her şeyi denedim olmadı 
(228 puan) tarafından
Olmuyo kız ben 2 senedir deniyorum yine cikiyo yine cikiyo
0 oy
(112 puan) tarafından
Benim evde de var ev sahibi dışarıdan cam kenarlarına silikon çekti ama hiç bir faydası olmadı yalıtım olmadığı için tekrar yapmaktan başka çözümü yok sanırım 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Aynı sorun bende de var. Küf önleyici boyalar varmış onları denicz artık 
0 oy
(32 puan) tarafından

Bacım çatınız yokmu bizimde yatak odası tavanı oldugu gibi öyle siliyoruz iz kalıyor napıcsz bılmem dogumda bu iyi hali yani  silinmişkenn

image

0 oy
(1,847 puan) tarafından
Oğlumun odası sıcak oluyordu bı kısımda küf oldu ne yaptımsa çıkmadı. En son boya yaptık bir de bu sene mantolama yapıldı çıkmadı çok şükür henüz 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 322 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 455 göst.
1 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.