0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından
Kızlar doktorum kendi muayhanesini açmış hastaneden ayrılmış  ben orda doğum yaparsam yatmaya yer oluyor mu muayhanrde doğum yapan var mı yada?

8 Cevaplar

0 oy
(215 puan) tarafından
Bence riskli, hastanede yap canım. Ekipmanı, çocuğun doğumuydu. Muane yerinde olmaz ki
(430 puan) tarafından
Canım bilmiyorum ki bende ilk defa ğideceğim 2 tarama testimiz var doktorum o kadar iyi bi doktor ki bilemedim bende nasıl yapacagımı
(4,198 puan) tarafından
Muayenehanede dogum yaptramazki eger ameliyathane techizatlari falan filan yoksa ameliyathanesi hemsiresi  ebesi falan filan.  O ozel muaynehane acmistir ama dogumu anlasmali bir hastanede yaptiriyordur. Obur turlu mini bir hastane acmis olur kendine oyle dogum oluoku normal diye basliosun sonra sezeryana dinuo acilen amelyathaneye inilio falan her durum olur
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Orada doğum olmaz ya doğumu bırakmıştır yada başka özel bir hastane ile anlaşmalı çalışıyordur görüşmen gerekiyor
(430 puan) tarafından
Hiçbir fikrim yok canım pazartesi gidecegiz bakalım
0 oy
tarafından
Muayenehanede doğum yaptırmaz, anlaşmalı olduğu hastaneler vardır, oralarda yaptırır doğumu ve tüm tahlilleri 
(430 puan) tarafından
Yani başka hastanede olsa geliyor değil mi doğru mu anladım.
tarafından
Evet canım, hangi özel hastaneyle anlaşma yaptıysa orada yaptırıyor doğumu, yani misafir doktor oluyorlar, ameliyat gün ve saati veya doğum saatine göre orada doktorla buluşmuş oluyorsunuz. Sen yine detaylı konuş doktorunla, hastaneye de ayrı ücret odeniyordu, doktora da ayrı, degisti mi kurallar bilmiyorum.
(430 puan) tarafından
Saol canım özel sigortalı olunca karışıyor diye biliyorum bende
tarafından
Evet özel sigortalarla anlaşmaları var hastanelerin, ama senin sağlık sigortanla, doktorun anlasmali olduğu hastanede o sigorta şirketinin anlaşması var mı onu öğren. Bir de doktor ücretini sağlık sigortası karşılıyor mu onu öğren
0 oy
tarafından
Kendi yerlerinde doğum yaptırmıyorlar ki. Anlaşmalı olduğu biryer kesin vardir. Benim doktorun o şekildeydi. Bende o hastanede doğurdum. 
(430 puan) tarafından
Saol canım hafta sonu öğreneceğim bende
0 oy
(48,704 puan) tarafından
muane esnasinda doğum sandım basligi okuyunca☺️☺️☺️ hastane en garantisi 
0 oy
(13,895 puan) tarafından
Oralarda yaptırmiyorlar. Özel bi hastaneyle anlaşıyorlar doğumu orda yapiyorsun. Fakat pahali oluyor. Hem özel hastanenin doğum ücretini hemde doktorun ücretini ödüyorsun. 
(430 puan) tarafından
Özel sigortalı olunca ödemiyorsun diye biliyorum canım doktorum öyle demişti
(13,895 puan) tarafından
Özel sigortalarin hepsi karşilamaz bence. Tüm hastanelerle anlaşma yapmiyorlar. Anlaşmali olduğu hastanede yapmak gerek doğumu.
(430 puan) tarafından
O doktorunda anlaşmalı yapmıştır diye düşündüm şuan yorumları okuyunca çünkü kendisi bana bankayla anlaşmam var demişti muayanehanesinde de geçiyormuş
0 oy
(649 puan) tarafından
Canım o is öyle degil. Simdi doktor muayenehane açmıştır. Orası hastalarini takip eder ama baska bir hastane ile anlaşması olur. Orada doğumları gerçekleştirir
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Muayenehane açan doktorların anlaşmalı hastaneleri oluyo. Doktorunuza sordunuz mu
(430 puan) tarafından
Şuan yurt dışındaymış

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde G&Y (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu