0 oy
216 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Sizce gerekli mi almalı mıyım? 

Hangi marka ve model kullanıyorsunuz?

Memnn musunz?

19 Cevaplar

+1 oy
(829 puan) tarafından

image

bundan benim ki memnunum
(12,970 puan) tarafından
Benimki de bundan memnunum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yengem almış kullanıyor çok memnun hata bana bile.onderdi almami ama markasını bilmiyorum 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Samsung bende ki her zaman değil de ayda 3 4 kullanıyoruz 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kayınvalidem kullanıyor pratik oluyor kalabalık aileye . Ama benim 7 yıldır yok eksikliğini aramadim 
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Ben kullanıyorum arçelik marka benimki eşim vardiyalı çalıştığı için o gelince yemekleri kücük tencereye al ayrı ayrı hepsini ısıt falan o zor oluyordu bide annem buz çözme kısmını çok kullanırdı yemek yaparken o da iyi oluyor diye aldım ben misal kıymayı çıkarıyorum ben soğanı kavurana kadar eriyo tavuk patates yapacaksam hemen tavuğu çıkarıp koyuyorum o sırada patatesleri soyuyorum bende direk hazır olmuş olıyor eşim gelince tabağa pilavını yemeğini koyuyorum 2 dakikada ısınıyor hemen öyle benim işime yarıyor valla millet pişirme özelliğini de kullanıyor kek vs yapıyor ama onu denemedim ben hiç daha 
0 oy
(1,125 puan) tarafından

image

benim en sevdiğin ev aletidir kendisi bana göre büyük eksiklik canım buzlukta açma poğaça vardı çıkardım şimdi koydum kahvaltıya hazırlıyorum kesinlikle her evde olmasini gereken bişey 
0 oy
tarafından

image

Bunu kullanıyorum diğerlerine nazaran fiyatı da uygun çok memnunum ben
0 oy
(829 puan) tarafından
Bana da eşimin iş arkadaşları ev hediyesi alıp göndermişlerdi kullanıyorum memnum samsung marka
0 oy
(558 puan) tarafından
Samsung marka kullanıyorum. Ani misafir gelse buzluktan ne varsa çıkarıp atıyorum 5 dakikada hazır oluyor. Yalnız olunca ocakla tava tencereyle uğraşana kadar yiyeceğim kadarını tabağa koyup ısıtıyorum. 
0 oy
tarafından
Elim ayağım iyiki aldım . Samsung'un kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Bendeki beko memnunum 
0 oy
(6,938 puan) tarafından
Kaynanama hediye getirmiş birisi öyle takıntılı kadın ki Vileda olsun bulaşık makinası olsun mikrodalga olsun hiç birini kullanmaz yeniliklere açık değil 60 yaşına gelcek nerdeyse dizinin üstünde yer siliyo bulaşıkları elinde yikiyo elinden gelse ot süpürgesi kullancak çamaşırı kazan kurup kaynatcak kullanmamış bana verdi kullanıyorum vala yabancı marka bilmiyorum ama bence gerekli soyle ki yemeği ocakta ısıtmak dahazor at mikrodalgaya 1 dk da isitoyo kahven mi soğudu at sıcacık yemek mi bulamadin çıkar buzluktan bişey at içine catckspi misafir mi geldi çıkar buzluktan pasta börek ısıt köy önüne alırsan çok rahat edersin ha şart mı değil ama gerekli gibi 
0 oy
(446 puan) tarafından
Siemens kullanıyorum iyi ki almışız buzluktan acil bir sey çıkarmam gerekse hemen onda eritiyorum. Tek başıma yemek yiyeceksem hemen bi tabak ısıtıyorum ne tencere bulaşık oluyor hem de hızlı bir sekilde yemegim ısınıyor. Olmazsa olmaz degil ama işini kolaylaştırıyor diyebilirim 
0 oy
tarafından
Bekarken annemde kullanıyorduk ve evlendim kendi evimde de 7 yıldır kullanıyordum ama 1ay kadar önce bozuldu malesef. Nasıl büyük kolaylıkmış gerçekten bozulunca anladım değerini
0 oy
(996 puan) tarafından
Arcelik kullanıyorum 5 senedir çok memnunum buz çözdurme özelliği var mesela saatlerce çözülmesini beklemiyorum börek vs ısıtırkem de pratik oluyor 
0 oy
tarafından
Benim ocak, altı mikrodalga, en altı normal fırın, yani ozellikle almadim zaten 3lu bir makinaydi, arcelik marka. Ben yemek ısıtma ve buz cozdurme için kullanıyorum, mısır patlatan, kek yapan, yemek pişiren bile var ama ben o özellikleri hiç kullanmadım. Kullanıp alışırsan vazgeçemezsin, hiç kullanmazsan eksikliğini hissetmezsin, garip bir alet :))
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Olmasa da olur ama özellikle dondurucu da malzemen varsa olmazsa olmaz çıkart ısıt ye. Pratik. Ben 4-5 aydır kullanıyorum ve hemen her gün kullanırım. Bence olmalı imkan varsa. Ben Beko kullanıyorum.
0 oy
tarafından
Ben letgodan 100 TL ye almıştım 3 sene önce çok işime yaradı süt ısıtmaya acil yemek ısıtmaya fln çok iyi oluyor benım elim kolum oldu çok işime yaradı ama fahiş fiyatlar verip almak ta gereksiz bana göre 
0 oy
tarafından
Kullaniyorumm isime yariyorr misal  acikiyorum yemek isitmam gerekiyor kocaa bir tencereyi isitana kadar tabagima yemegimi alip mikroya atiyorumm 10 dkkada sicacik yemek yiyorum  

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,034 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,034 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
8 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde BEBEKALPARSLAN (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
11 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde nurnur 55 (147 puan) tarafından soruldu

379,128 soru

11,349,128 cevap

34,814 kullanıcı

...