0 oy
573 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İyi günler kızlar.  Biz 4 senelik evliyiz geçenlerde evime esimin akrabası var hemde komşumuz o geldi ve yanında bir kadınla ve çocukla beraber . Cocuk arkadaş istemiş onlar da kızımla oynasınlar diye geldiler hoş geldiler .

Oğlum hastaydi biraz bende mutfakta ona yemek yedirmeye çalıştım içerir eşim çocuklar komşu kızı ve diğeri vardı ben diğerini hiç tanımıyorum. Ben girdim çok durmadı gittiler zaten. Eşim de o diğer gelen çocukluktan tanisiyormus ama eşim adını falan hatirlamadi. Bunlar gitti 1 hafta sonra esimin instegramini bu ekledi.  Benim de var instegram hesabım ama o esimi ekledi. 

Kadın bekar ve esimin de yanında şimdiki erkeklere güven yok yatmaya varlar evlenmeye yoklar dedi. Eşim kıpkırmızı oldu kalkti.bende şok oldum komşu kızı da mahcup oldu falan .

Ben normalde kıskanç biri değilim ama bu durum çok rahatsız etti beni sizde yanlış mı düşünüyorum.  Eşimle güvensizlik konusunda karşı karşıya hiç gelmedik bu arada . İsteği geldiği an ben gördüm o görmedi daha 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Ve hala bana istek atmadı adımı hatırlamıyor desek esimin hesabi açık  ve benim etiketlerim var 
(692 puan) tarafından
Valla tanıdıklarımi bile engelliyorum ben,kabul etmiyorum isteği sürekli atıyor bende basıyorum engeli ne dedikleri umurumda bile degil☺
(13,132 puan) tarafından
Tanıdığım ama samimi olmadığım insanlar atıyor bende basıyorum engeli
(7,121 puan) tarafından
Ay hiç gelemem öyle şeylere :) kıskanç değilim :):):) ya benim ya kara topragim
(692 puan) tarafından
Kiskancim aşko ben bizim burda vardı biri eşime adıyla sesleniyor ben onun eşine enişte diyorum.Boyle değişik bi kac hareketini de gördüm baktim bu böyle olmayacak.

Bigun yanında dedim eşimi çok kıskanırım bi kişinin eşime karşı yaklaşımı farklı olsun valla saçını başını yolar eline veririm 7 sülalesine de rezil ederim dedim.O günden sonra abi demeye başladı zaten görüşmeyi de kestim.
tarafından
Ya ben şey kafasindayim.  Millet olmuyor sonuçta dünyada bir benim kocam da yok ne yapsın:) hata ediyorum bence parası yokken evet ilgi odağı değildi ne olduysa 2 senedir benim keltos herif hedef oldu
-Reklam-
+1 oy
(1,070 puan) tarafından
Alma evine kabul etme bir daha ne münasebet yani
tarafından
Böyle olduğunu bilmiyordum canım. Bir daha gelir mi bilemiyorum zaten eşim birkaç ay evde olmayacak çünkü
(5,406 puan) tarafından
Tamam bir daha alma
+1 oy
tarafından
Kadına ulaşır, temiz bi saydırır, engeli de basardım. Onu getiren akrabaya da gerekeni söyler, herkese tavrımı koyardım. Çirkefleş kavga et demiyorum sadece herkes haddini bilsin 
(7,121 puan) tarafından
Adını sır gibi saklıyor elifsuyum
(7,121 puan) tarafından
James Bond gibi sıfır bir James bont
tarafından
Yaa iyi napalım canı sağolsun ☺ biz de 01 deriz ☺☺☺
tarafından
De elifcim:)) ya bende varya ne çok kişi tanıyormuşum:D
tarafından
Ben de çok kişi tanırım kız ben çok yorum yapmam ama çok iyi okuyucuyumdur ayşenurla falan da öyle tanıştık ben seni tanıyorum dedim bi sürü şeyini söyledim şok oldu sonra iyi arkadaş olduk Rabbim ona hayırlı kapılar açsın evlatlarına hayırlı ömür versin insanın yüzünü güldürüyor deli kız ❤  ama ilk defa ben tanımadan beni tanıyan biri çıktı ona şok oldum sen de ben gibi gözetleme kulesinden izliyorsun sanırım herkesi ☺☺☺
0 oy
(6,192 puan) tarafından
Bende kıskanç biri değilim ama bu durum beni de rahatsız ederdi ne demek bir erkeğin yanında böyle saçma sapan konuşmak 
tarafından
Evet şok oldum ben yanlış anladım sandım hani gezelim tozalim desen var evlenelim desen yoklar dese hiç birsey gelmez aklıma da yatmaya diyince garip oldum
(13,825 puan) tarafından
Ben kıskancım valla bu durum da hiç hoş değil gelmesin gitmesin boyleleri kimseye de güvenmem sen de engelle gitsin
0 oy
(152 puan) tarafından
İçim bı giciklanmadi değil ya şüphelenmek de haklısın canım ama kafanda kurma bekle bakalım eşini de kırma 
tarafından
Yok canım ben isteği açtığımda da pişman oldum esimin tepkisini görürdüm o a hic birsey demedim ama Gmail den hareketlerine bakıyorum eşim instegram a girmemiş o istekten 4 gün önce girmiş tek
0 oy
tarafından
Ayyy edepsize bak sen sakın birdaha muhattap olma 
tarafından
Ya bir gariplik var demi kuzum
tarafından
Kesinlikle var balım yani ne münasebet bende normalde kıskanç değilim ama bu bana hiç öyle masum gibi gelmedi
tarafından
Eşim instegram a hiç girmiyor hareketlerine bakıyorum daha istek gelmeden girmiş görse söyler mi acaba ,:)
0 oy
tarafından
Normal değil .Engelle o kızı eşinin hesabindan.
tarafından
Yani şimdi varya karısı bisey yokken kiskandi kendine mi güvenmiyor bu diye damgalarlar diye sessiz kalıyorum ama biseyler de yapmak istiyorum canım
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Bende ota bokaa kiskanan biri değilimdir hatta rahat bile sayılırım çoğu insana göre ama bana bile saçma geldi ne alaka yani bence çok haklısın dusuncende eşine guveniyorsan sorun etme bir dahada evine alma 
tarafından
Erkek milleti güveniyorum demeye gelmez ama böyle bir şey yaşamadık
0 oy
tarafından
Yanlış olan en başta eşin evdeyken eve namahrem alman baci
tarafından
Haklı olabilirsin ama komşumuz severim yani kim olursa olsun kapıdan ceviremem.  Eşim cikmazdi ama.oglum hasta olunca mecbur kızımızın yanında olmak zorunda
tarafından
Valla ne olursa olsun başta hata önceden haber verir sende müsait olmadığını eşinin evde olduğunu söylersin yada eşini evden yollarsın
Devir çok çok çok kotu
tarafından
Öyle kuzum . Ya eşim yok zaten birkaç ay eve gelmeyecek :) daha da ses çıkmadı olay 1 Aydan fazla süre önce oldu canım.
tarafından
Engelle kocandan kadını dahada yapma böyle
0 oy
(1,752 puan) tarafından
O dediğin konuşma olmasa normal çocukluktan taniyormus diyecem ama böyle kişileri olduğunca uzak tutacaksın. Daha ne dediğinin farkında degil edep biraz yahu.
tarafından
Aynen canım birde ben Tam yanlarına gelirken duydum ben yokken söylüyordu :)))
0 oy
(2,194 puan) tarafından
O konusma  şekli zaten başta gıcık olunması gereken şey canım öyle rahat konusmasi ,birde  sadece seni değilde eşini eklemesi alakaya maydonoz yani ya senide ekleseydi o zaman belki kötü düşünmezdim sadece niye eşini ekliyor ben de biraz sinir olurdum bu durumda canım, bence eşinin Instagramina  gir engelle kadını, bende kıskanç biri değilimdir , ama bu durum beni gıcık ederdi 
tarafından
Haklısın valla ana engel atsam da kadın kocasını kıskandı diye damgalanmak istemiyorum çünkü gerçekten öyle değilim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Hadsize bak o ne biçim söz kelime ya . Bence de engelle kadını . Ne düşünürse düşünsün önlemini şimdi al sonra sorun cikarir. Belki eşinin içinde hiç birşey olmaz kadın kendi kendine kuruntu yapar anormal mıdır nedir terbiyesiz kullandığı söze bak 
tarafından
Valla kuzum şaştım kaldım öyle bekliyorum kaç gündür
(7,121 puan) tarafından
Ne bekliyorsun engelle gitsin babamın oğlu değil kişi değil:)
tarafından
:))) zaten mimliyim sorunlu diye bir de bunu yaparsam şimdi de kocasına takmış derler
(7,121 puan) tarafından
Ay hiç umursamam biliyor musun böyle şeyleri . Hayatımda iki şeyi kafaya taktım. .birisi eşimin abisi ( sa.lak .pis.lik . Amip . Terliksi hay.van ))

Bide gorumcemi ( yılan .sinsi .aşağı.lik ) . Onda sütüm kesildi oğlum 4 aylıktı . Dedim ki eyyyyy Ayşenur :) kimse senin iyiliğini istemiyor kötülüğe kötülük iyiliğe iyilik . Sanki hayatınin merkezleri mı yoksa biçilmiş kaftanlar mı . Takma bacım ne derlerse desinler . Sana ekmek veren as veren Rabbim
0 oy
tarafından
İsterse çocukluk arkadaşı olsunlar kabul etmem engelle eşinin hesabınıda gizle 
tarafından
Ya öyle hatırda kalacak gibi falan değil öyle olsa adını eşim unutmazdi bence . Çok saçma geldi bi r yandan da hakkına girmek istemiyorum
tarafından
Ben senin yerinde olsam tedbirimi alırım yani devir kötü
tarafından
Öyle canım teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(354 puan) tarafından
Engelle bence hemen eşine de söyleme hiç bence..millet kafayı yemiş..
tarafından
Öyle canım yok söylemem durduk yere
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Edepsizzz bı adamın yanında kurduğu cümleye bakk sil engelle bütün imha yöntemlerinin kullannn☺️☺️
tarafından
:)) Allah seni ya evine bomba da atayım mı
(15,823 puan) tarafından
☺️☺️Engelleyip silmen o kadında bomba etkisi yaratır zaten niyeti belli yoksa elin adamına n diye istek atsinn
tarafından
Kendimi sorguladım ama haklıymışım hatta az bile düşünmüşüm :))
0 oy
(1,386 puan) tarafından
O nasıl cümle ya pardon da sanki eşinle yatmış eşin onunla evlenmemiş eğlenmiş gibi konuşmuş 
tarafından
Allah korusun .Ya esimin bekarlık döneminde o evliydi başka şehirde boz evlendikten sonra boşandı:)))
(1,386 puan) tarafından
Uzak dursun canım edepsiz belli
tarafından
Öyle galiba bende için için hakkına mi girdim diyordum.  Teşekkürler
0 oy
tarafından
Kabul ettirmezdim ben yine de sen bilirsin 
tarafından
Etmedim kuzum duruyor öyle zaten
0 oy
(268 puan) tarafından
Ne bicim konusmus o oyle yatmayq varlar fln, ilk kez gelmissin samimyetiniz yok ve boyle seyler soyliyor, hic alma artik o kadini evine kiskancliktan degilde rahatsiz edici bir durum bu
tarafından
Evet canım gerçekten öyle teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 965 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Birprensannesiiii (1,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 363 göst.
22 Ocak 2024 Aile kategorisinde Oylesinebiriiiii1 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 555 göst.
23 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Azranur12 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 782 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,191 puan) tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,539 cevap

34,882 kullanıcı

...