0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
Sohbet postu olsun napiosnz ne ediyosnz kızlar valla ben gerginim her tarafım agriyo çok saçma geliyo herşey geçen ay kimyasal geçirdim bu ayda adetm 3gun geç iyice dellendm of valla olsam rahatlıcm hep bı terslik üstümde sanki sizin nasıl hayat nasıl gidiyo

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım gönlüne göre versin inşallah canim yorgunum yeni eve geldim uzanıyorum bende 
(149 puan) tarafından
Saol canm valla dinlen dinlen bn çalışmadan herşeye yoruluyorum:)
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Rabbim güzel gönlünüze göre versin inşallah bizde dışarı çıkmıştık yeni geldik herkes bı koltukta yayılmış durumda kız uyuyor oglan tviye bakıyor öyle
0 oy
(119,355 puan) tarafından

şu adet olmayi ne cok kafaya takiyonuz kizlar ben saldim cayira hedef menepoz :unsure:

(149 puan) tarafından
Daha 20 yasindaym çok gencim hshsjs
(1,104 puan) tarafından
Ay ben de 26 yaşındayım keşke menepoza girsem diyorum  sen düşün
(149 puan) tarafından
Bende olsam da rahatlasam hshsjs
(119,355 puan) tarafından
sjsjs bende menepoz istiyom korunma derdi yoogg bebek riski yoogg ne guxel
(149 puan) tarafından
Ududusjsju
0 oy
tarafından
Çocukların çizgi film zamanı yarim saat. Bende dinleniyorum.  5 gün geçti benim de adetim belimi  çukuru ağrıyor 
(149 puan) tarafından
Benmde bel ve bacakların
0 oy
(215 puan) tarafından
Perşembe sabahtan safra kesesi ameliyatı olacağım bir akşamda hastanede kalacakmışım. Ama kızımı nasıl bırakırım bilmiyorum. Akşamları kalkıp mutlaka emer. Meme olmadan hayatta uyumaz. Hastanede izin verirler mi akşam yanımda kalması için mi bilmiyorum. Yarın hastaneye gidip bir soracağım. Sonrası için npıcam onu hiç bilmiyorum umarım sorunsuz bir şekilde halledilir.
0 oy
(692 puan) tarafından

image

benim minnak aşkım acıkmış ona yem verdim onu yiyor❤Kafesinde yemi var ama sadece gece biraz atistiriyor ordan onun dışında gündüz hep dışarıda ve bu örtünün üstünden başka yerde yem yemiyor sjjsj acikinca örtüyü görünce deliriyor velet☺☺❤

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 200 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Melekkk (10,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.