0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim bugün annesiyle telefonda konuşuyordu görüntülü paran var mı doğruyu söyle yoksa göndereceğim yalan atma yoksa söyle falan gibisinden şeyler söyledi çok zoruma gitti 3 yıllık evliyiz daha bana paraya ihtiyacın var mı diye sormadı. Ben ona annene para teklifi ediyorsun neden bana etmiyorsun diye sorunca senin ihtiyacın mı var dedi. Zaten istediğin ne olsa para gönderiyorum alıyorsun dedi. 

Vermeyecek bile olsan teklif etsen en azından dedim bu kadar zoruma gitmezdi dedim.

Eşimin bu yaptığı çok zoruma gitti kızlar, ailesine can ciğer bana geldi mı idare et der kemeri sık der kıyafete çok karşı asla yeni kıyafet almamı istemez evdekileri giy der, yeni kıyafet alacak olsam 1 gün kavga ederiz.

Ben nasıl düzelteceğim bana öneri ne verirsiniz kızlar?

7 Cevaplar

0 oy
(1,633 puan) tarafından
Her ay düzenli para iste versin biriktir alışsın sana vermeye
tarafından
İstiyorum ama vermiyor canım
-Reklam-
0 oy
(6,760 puan) tarafından
Vala dedem öylesi bacım en son babanem 60 yaşından sonra resti çekti boşanma davasi açtı şuan mahkeme babaneme dedemin maaşından nafaka bağladı kendi kartı var gidiyo cekiyo direk dedemin eline gecmiyo bile oylelikle bosanmadiar ama nafakayı aldı 
tarafından
Bende mi öyle yapsam ne yapsam :D
(6,760 puan) tarafından
Yani örnek göstermiş gibi olmasın ama bu devirde güzellikle hiç bişey olmuyo söz konusu koynundaki kocan bile olsa :)
tarafından
Öyle gerçekten :D
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sana neden sıkı . Ben isterim ailesine özellikle annesine yardımcı olmasını
tarafından
Bende isterim ama teraziyi dengede tutmuyor
0 oy
tarafından
Valla benm eşimde öyle asla.para bana vermez 3 ay önce 300 TL verdi bugün para istedim diye tartıştık bide burun asmiş 

Allah devleten razı olsun aylık verilen parayla ihtiyaçlarımı alıyorum üstüne de laf isitiyorum bide benm ihtiyaclarima yetisemiyormus sanki ne alıyorsa bana
tarafından
Evet evet bizimde sizin nden bir farkımız yok inan ki
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Senin biseyini eksik etmeyip her ay para verseydi kendi annesine teklif etemsine takilma derdim ama senden kısıp onlara teklifte bulunması çok saçma geldi
tarafından
Demi ama acayip kafamı bulandırıyor bu hareketi
0 oy
(2,253 puan) tarafından

İhtiyacın olmasa bile  her ay düzenli iste  versin canim
tarafından
Vermiyor maalesef canım
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Tatlı tatlı her istediğini yaptırırsın canım ağzından gir burnumdan çık 

Kelebek gibi uç arı gibi sok 

Bazen kavgaya yer arıyorlar buna fırsat verme
tarafından
Kelebek olup arı gibi soksam da bir ise yaramıyor maalesef kelebek gibi uçup arı gibi sokan şansı yok bende

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 324 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde szr (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 637 göst.
3 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 915 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (836 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 812 göst.