0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,725 puan) tarafından
3 yaşında. 

Kaynar suya 6-7 damla kadar okaliptüs yağı damlatıp odaya koydum.

İyi gelir mi yapan var mı?

4 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
Bende içinde çeşitli yağlar olan nefes açıcı birşey aldım. Onu yakasina ve buhar makinesinin haznesine döküp koyuyorum öyle daha çok işe yarıyor. Kaynar su hemen soğur pek yarayacağını sanmam. 
(4,725 puan) tarafından
Ay bu geceyi atlatsak, yarın daha tedbir alacağım da bugün burnu akmaya başladı gece de tıkandı :(
-Reklam-
0 oy
(915 puan) tarafından
Burun aspiratöru ile çekin temizleyin bizde de o sorun var ben bide soğana karanfil sapladim gerçekten iyi geliyo hatta kombo yaptım burun aspiratöru ile çekip göğsüne ve ayaklarına bebek viksi sürdüm yaninada bı baş karanfilli soğan rahat uyudu he bide yastığı biraz dikleştirmk lazım öle rahatla uyuyo 
0 oy
(573 puan) tarafından
Doktoruma sordum ben buhar iyi oluyor fakat içine o yağlardan özellikle uyurken koyulması gerektiğini ileri dönemlerde astım bronşit gibi sıkıntılar yaşayacağını söyledi doğruluk payı da vsr bence oğlum 11 aylık sık hasta oluyordu ben evde deterjanı çok kullanırdım yanında değil ama çamaşır suyu illaki bütün eve yayılıyor alerjik bronşit oldu şimdi çok sık kullanmıyorum daha iyi buhar makinesi için tek su bence daha iyi bir de burnunu serum fizyolojik suyla açarsanız daha rahat edebilir 
(573 puan) tarafından
Bir de geçen instagramda takip ettiğim bir doktor burun bantı önermişti büyük yaş bebekler için
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Odaya buhar makinesi şiddetle tavsiye ediyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 109 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 545 göst.