0 oy
59 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (376 puan) tarafından
Selam anneler kızımın ateşi şuan koltuk altı 38.7 ilaç veriyorum yine düşmüyor koltuk altına alnına soğuk kompres yapıyorum o şekilde iniyor ama yine tekrarliyor ne yapmam lazım duş aldırdım çıkardık vücudu halen sıcak 

3 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
39 olmadıkça müdahale etmeyin eğer genetik olarak havaleye yatkın değilse 

Üzerini ince giydirin bol bol su icirin yeter 
(376 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok korkuyorum ateşten şimdi koltuk altına kompres yaoiyom
(679 puan) tarafından
Korkma cnm sabret sabaha daha iyi olur bağışıklık sistemi çalışıyor bu normal bisey
(1,165 puan) tarafından
Burda dilimde tüy bitti dogru yönlendireni ilk defa görüyorum. 37 derecede bile hemen doktora koş to havale yok bilmem ne ver yansın yapanlar. Gerçekten ateş takibini yanlış yapan çok kişi var ve farkında değiller o kadar ilaca alışan bebek bünyesi bir sonraki hastalıkları daha git geçiriyor.
(679 puan) tarafından
Tamamen bilgi eksikliğinden kaynaklı ateşin ne olduğunu bilseler çoğu müdahale etmez ama tabi anneleride anlıyorum evladının o haline dayanmak zor
(1,165 puan) tarafından
Annelik tabiki bizde telaş yapıyoruz. Ama doğru müdahale olmayinca bağışıklık düşürüyor malesef. Ben burada bu fikri çok anlatmaya çalıştım malesef ciddiye alan olmadı aksine bir sürü tepki alıyoruz. 37 derece ateşte ortalığı velveleye veriyorlar
-Reklam-
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Duş aldırmayın elini yüzünü yıkayın ınce kıyafetlerle durdurun eller ayaklar soguksa isıtmaya calısın 3 gun sonrası gecmezse doktora basvurun gecmıs olsun 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Eline ayağına ağzının moruna dikkat et çok titrer se direk acile gidin aynı şeyleri yaşadım geçmedi yatırdılar 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 338 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 91 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnos_1 (7,951 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Neslis (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
25 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...