0 oy
58 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar Dr tavsiyesi ile yaklaşık 4 aydır falan şurup şeklinde bı vitamin kullaniyorum içeriği güzel çok şükür bu yıl geçen yıl gibi fazla ciddi bir rahatsızlığı da olmadı alerjik riniti tuttu arada bir neyse geçti gecen en son nezle oldu geçti bugün kendime yeşilçay almak için aktara gittim orada zuhreana markanın vitaminli bı macun gördüm sordum dedim bizde multivitamin kullanioruz dedim aktarci beyfendi aslında tavsiye etmediğini dedi bu tür şeylerin bağışıklığı yükseltip bianda bıraktığımız da asıl hasta olur dedi ve anne sütü alıp vitamin kullanılsa enerji atamaz ddedi oğlum hep hareketliydi aslında vitamine çok baglamiorum ama kafamı karıştırdı Dr lafı anlamiorum dedi alerjik falan böyle bişey taktılar dedi bı damla gösterdi içeriği kantoran yağı udi hindi vs biseyler var dedi her gece damlatınca genizleri temizlediğini söyledi almadım ama araştırmaya geldim sizlerinde fikrini almak istiorum siz ne düşünüyorsunuz vitamin kullanmak mi kullanmamakmi gerekli bilemedim valla 

1 cevap

0 oy
(14 puan) tarafından
Aktara katılıyorum aşırı enerji yüklemesi yapiyo. Ve bıraktığında da gerçekten kendi bağışıklığı daha yetersiz kalıyor. 
(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
4 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamii (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
0 oy
1 cevap 1,021 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
22 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde suzeey9 (57 puan) tarafından soruldu

377,936 soru

11,312,089 cevap

34,745 kullanıcı

...