0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
6 yıldır evliyim eşimin gözünde sürekli sen yanlış anladın o öyle demedi sen böyle anladın diyor, sürekli yanlış anlayan benm, hiç bir konuda sen de haklısın kendince demiyor ailesine karşıda çevreye karşıda hiç tanımadığı biri hakkında bişi söylerken de bana öyle diyor, çok yoruldum bu durumdan çevreme bakıyorum adamlar eşlerini her konuda destekli koruyor VS benimki öyle değil lafı ağzıma tıkıyor sen yanlış biliyorsun diyor bir insan 6 yılda hiç mi haklı olmaz bide şu huylsrı var ailecek misal Bi söz söylüyorlar, ben siz böyle demiştiniz dediğimde biz öyle demedik sen yanlış anladın diyorlar hemn üste çıkıyolar nasıl başa çıkıcam budurumdan gerçekten çok yıprandım konuşuyorum olmuyor anlatıyorum olmuyor kavga ediyoruz olmuyorda  olmuyor, 

11 Cevaplar

0 oy
(4,164 puan) tarafından
Mevzunuzamasin diye yanlis anladin deyip kesip atiyor her iki yani da savunup arada kalmamak icin kisacasi kestirme yolu bulmus
(2,804 puan) tarafından
Arada kalacak bişi yaşanmıyor Bn doğruyu diyince yanlış anlayan oluyorum kısaca işlerine gelmiyor
-Reklam-
0 oy
(877 puan) tarafından
En zoruda bu anlamayana anlatmak eşin anlamaz bu kafada ise sürekli çok zor Allah yardımcın olsun inşallah canım 
(2,804 puan) tarafından
Hiç deme yaa
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Sende ağzina geleni söyle sonra yanlis anladin de bakalim nasil oluyomus 
(2,804 puan) tarafından
Bununda denedim yine aynı
0 oy
(65 puan) tarafından
Onlar icin sende yanlişsin.   Cok zor ailen var
0 oy
tarafından

Ay biri bana böyle demişti sen yanlis anlamışsın ağzımdan öyle bi soz çıkmadı demişti, he ben malım ya da şizofrenim yanlış anlayacam öyle mi ? 

Ya da gtmden uydurmuyorum heralde yoksa ben ne bilecem bu konuyu sen söyledin ki bilgim var,lafının arkasinda dur dedim :woot: 

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sende anlama hiç birşeyi canım,sus resmen bakalım ne yapacak
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Eşim de bana öyle der konduramiyor galiba 
(2,804 puan) tarafından
Konu yanında oluyor karşı tarafında ne dediğini duyduğu halde yanlış anlayan ben oluyorum hep bıktım gerçekten elimden geldikçe aynı ortamda uzun süre durmamaya çalılıyorm
(1,369 puan) tarafından
En iyisi öyle olmak zaten çünkü bizimkilere göre biz hiç haklı olamiyoruz haklı cikacagimiz mevzuda bile yanlış anlamış oluyoruz djdjdkek
(2,804 puan) tarafından
Yanlız değilim bukonuda demek, valla Allah doğru yola getirin suratlarına şak diye Bi gün yapıştırsın haklı olduğumuzu
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Aynı benim eşimde öyle ben hiç haklı değilim onun gözünde yanlış anlayan uzatan taraf benim :(
(2,804 puan) tarafından
Ahh Ahh ne olacak bu halimiz
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Anladığının doğru olması işine gelmiyor çünkü 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Söyleme sen doğru olduğuna inanıyorsan yeterli bırak insanlara dogrunu göstermeyi 

Birde kocana şu şöyle yaptı yanlıştı demeyi bırak kendi gördükçe anlayacak ki görüyordur ama sen dediğin için kapıdaki k. öpek bile haklı olur
(2,804 puan) tarafından
Lugatımda sesiz kalmak yok napayım tutamıyor. Kendimi
(4,983 puan) tarafından
Bazen susmak gerekir bence
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Kitap vardı. İsmi galiba "dost nasıl kazanılmalı". Ya da "insanları etkileme sanatı" mı ne. Onu bul oku

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 759 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Prensesmom (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 271 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 425 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 727 göst.