0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Oğlum 28 aylık olacak 4 gün sonra otizm den şüpheleniyordm 17 aylıkjen doktora götürdüm yok dedi o zaman denver de yapıldı yaşıyla uyumlu dedi 

Şimdi konuşma gecikmesi dışında bir belirtisi yoktu son iki ay biraz tv ye maruz kaldı 

Şimdi abi yukarı abi aşağı herkese abi diyo bana anne diyo tek 

Sinirlenince kanat cirpmasi yoktu şimdi kanat cirpiyo şimdi dayısı oynarken de bir kez durduk yere cirpti yeni çıktı bu huyu

İki üç aydır cirmalqmasi saç yolmasi var 

İkili kelime olarak kalk kız diyo 

Anne ver diyo hala konusmasi acilmadi 

Bütün bunlar beni yeniden tedirgin etti 

2 Cevaplar

0 oy
(1,919 puan) tarafından
Canım öncelikle her çocuğun gelişimi farklı bunu unutma. Ayrıca bunlar gayet normal hareketler çocuk bu bazen bir şeye takar sıkılana kadar onu yapar sonra unutur. Konuşmasını da çok dert etme 4 yaşında konuşan çocuklar var bizzat kuzenim çok da zeki. Görümcemin oğlu 3 yaşında çok nadir bir iki kelime ediyor sadece ne istediğini göstererek anlatıyor gayet de akıllı. Biraz akışına bırak doktora da gitmişsin zaten yok demiş otizm sonradan olmaz doğuştan gelir olsa o zaman çıkadı sonradan gelişemez o korkma. Çocuğu da kendini de rahat bırak biraz fırsat ver yavaş yavaş öğrenir.
(2,565 puan) tarafından
İns dediğiniz gibidir oyunevine gidiyoruz orda öğretmeni uyumlu çocuk diyo hani suphelerimden bahsetmedim ama öyle diyor
(1,919 puan) tarafından
Ne güzel işte Rabbim sana sağlıklı akıllı güzeller güzeli tatlı bir evlat nasip etmiş şükret canım korkma. Şüphe bir kurt gibidir girdiği kalbi tüketene kadar kemirir. İçin rahat olsun Allaha bırak hayırlısını iste. Çocuğa da sürekli sorunlu gözüyle bakma günah melek o iyi niyetle bak hep
(2,565 puan) tarafından
Tedaviyi yarım biraktim emzirmeyi sonlandiramadigim için ilaç tedavisi onermsti psikologum sonra 5 haftada epeu ilerledinz deyince bosverdim geçti sandim
(1,919 puan) tarafından
İstersen yine bir git canım hepinizin iyiliğine olur. Bu şekilde yaşamak senin için de ailen için de çok zor olur
(2,565 puan) tarafından
Valla esim asker bide annem en alevli dönemde çok çekti kahrını sürekli aynı şeyleri sordum durdim kadın sabırla yanımda durdu ağlama krizlerimde oğlanın yanında durdu parka göturdu
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Allâh Allâh kanat çırpma ne ki valla benim 14aylik oğlum bizi resmen tokatlıyor 
(913 puan) tarafından
Amin amin o kadar çok anne olmayi isteyen ama olamayanlar var ki bir de anne olmayi hak etmeyip çocuk sahibi olan rabbim deger kiymet bilmeyi nasip etsin
(2,565 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
(913 puan) tarafından
Amin bitanem sen den de râzi olsun
(2,565 puan) tarafından
Üç ayların hürmetine Rabbim tüm Ehli İslam'ın cocuklarini içinde de benim oğlum da dahil tam iyilik halinde olmayı,İslam ahlakıyla ahlaklanip Allah in sevdiği kullar in qrasinda olmayı nasip etsin
(913 puan) tarafından
Amiiiiin yâ muin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 185 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde CrazyMomm (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 129 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gul25 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
0 oy