0 oy
736 göst.
Diğer kategorisinde (1,404 puan) tarafından
Kafayi yiyecem artik gercekten midem bulaniyo bu hastaliğimdan. Akşama doğru vertigom tuttu mutafgin cami acikti oğlumu kucağima alip oda götürürken arada bayilip kalmişim allahtan eşim evdeydi ya çocuğum o cama gitseydi ya kucagimdayken aniden kafasinin ustune düşsseydi kac kere yaşadim bunu yemin ederim biktim artik. 

Vertigo tüm hayat standartlarimi kisitlamama neden oluyor. Normalde vertigoda bayilma olmuyo (nadiren gozukuyo) ama benim ne zaman vertigom tutsa bayiliyorum nörolojiye de gittim cok sukur temiz cikti ama yani kesin net bir tedaviside yok kulak kristallerimi de otturttu doktor ama yok yani olmuyo. 

10 Cevaplar

0 oy
(6,153 puan) tarafından
Geçmiş olsun peki bunun bi tedavisi yok mu ya çok tehlikeli
(1,404 puan) tarafından
Yok canim kulak kristallerini yerine oturtuyolar ama tekararliyor iste bu sekilde
(6,153 puan) tarafından
İlacı fln da mı yok çok dikkat etmek gerekiyo o zmn tek kalmaman da lazım
(1,404 puan) tarafından
Bi tane ossuruktan teyyare ilac veriyolar bobreklerin anasini ağlatiyo bacim. Kullaniyodum zaten sonra şeker hastaliği cikti bende doktor kestirdi zaten işe yaramiyordu. Ben ankisyete panik atak hastasiyim zaten bayilmam onunlada ilgili olabilirmis
(6,153 puan) tarafından
Allah şifanı versin inşallah
(2,795 puan) tarafından
Canım o ilacın adı ne betaserc mi
-Reklam-
0 oy
(400 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ya zor bir durum inşallah tekrar etmez o şekilde 
(1,404 puan) tarafından
Amin canim tesekkurler
0 oy
(3,573 puan) tarafından
Ne desem bilemedim canım Rabbim şifa versin 
(1,404 puan) tarafından
Amin saol canim
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Anne tarafımda nerdeyse herkesde var, dayım annem teyzem hap kullanıyo, bide düşme görüdün mü, bu durumdan etkilendin mi vertigodan önce.
(1,404 puan) tarafından
Bende kullaniyordum hap ama şeker cikti o yuzden doktor kesmemi soyledi. Dusme derken anlamadim
(5,491 puan) tarafından
Birini düşerken gördünüz mü
0 oy
(3,922 puan) tarafından
Geçmiş olsun  bende epilepsi hastasıyım ve sürekli  nobet vuruyor bazen senin gibi  korkuyorum kizim okulda iken olursa küçük  kizim napar diye cok zor
(1,404 puan) tarafından
Beni en iyi sen anlarsin. Kac kere oldu anlatamam o yuzden hep oglumla kendimi oturma otururken odaya kitliyorum hangi bölgedeysem o odanin kapini hep kilitli tutuyorum. Ben bayilirimda oglum gider diye bide en ust kattayim ben sen dusun :(
tarafından
Rabbim şifa versin Cook ❤️ Ya Rabbim sen üç aylar hürmetine hasta olan herkese bu kardeşime de şâfi isminle kalıcı şifa ver .aminnnnn
(3,922 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcımız olsun evlatlarimizi korusun  kollasin  baska sığınacak  kimsemiz yok bu konuda
(1,404 puan) tarafından
Serifee cok tesekkur ederim ❤️
(1,404 puan) tarafından
Cantanesi amin canim amin
0 oy
(974 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım cok üzüldüm Instagram da Tuba hoca diye biri var her türlü dua var hatta kulak için olan hastalıklarda var kitaplarını bir arkadaşım hediye aldı bana bir bak istersen 
(1,404 puan) tarafından
Hic duymadim canim instagram adi neyd
(974 puan) tarafından
Tuba hoca profilinde vav harfi var
0 oy
tarafından
Allah şifa versin canım.cok tehlikeli bı durum senin içinde bebeğin içinde.yanliz kalma hiç derim
(1,404 puan) tarafından
Zaten genelde ya anneannemle teyzem bizde yada ben annemlerdeyim
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Rabbim şifa versin ınslalah bende de var ama bu kadar kötü deyil üzüldüm ya dua  oku sürekli canm 
(1,404 puan) tarafından
Okuyorumda işte :)
0 oy
(49 puan) tarafından

Bi ara bu videoya denk gelmiştim yorumlar da olumlu umarım işine yarar.
(1,404 puan) tarafından
:) canim bunlarin aynilarini yada ayni yola cikan hareketleri doktor yaptiriyor zaten. En fazla 10-15 gun rahat oluyorsun sonra tekrar gene ayni maalesef
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Kulak kristallerinin oynaması çok tehlikeli bir şey bir kez başıma geldi ölüyorum zannettim ya Allah şifa versin inşallah 
(1,404 puan) tarafından
Maalesef hele ki cocuklu anneler icin ekstra ekstra tehlikeli. Tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 213 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde Anneadayi652 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 394 göst.
0 oy
25 cevap 878 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Masalperisi (563 puan) tarafından soruldu
0 oy