0 oy
60 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (59 puan) tarafından
bebeğim 9 aylık üst dişlerinde sarılık var çürümeye baslior galiba ne olr nasıl önleyebilirim normal mi

3 Cevaplar

0 oy
(3,459 puan) tarafından
Kan ilacı veriyorsan o yapar fırçala sabah akşam 
(59 puan) tarafından
evet veriyorum ayyy çok kucuk diş macunu ckk erken deilmii
-Reklam-
0 oy
(3,973 puan) tarafından
Aynn kan ilaci sebeplidur su icir ilactan yarin saat sonra emzir sutle kan ilaci dislere leke yapar cikmayan lekeler dicleri dokulene kadar lekeli kalmasin
(59 puan) tarafından
ayyy şuandan önlem alsam düzelir mi evet veriyorum
(3,973 puan) tarafından
Yenidir zaten leke  dislerinfircalayin. Dedigim gibi sutle kan ilaci arasinda zaman kalsin. Zaten kan emiliminicin sutle yogurtla falan verilmio ya kan ilaci daha faydasi arttirmak icin. Benimki 8 aylik daha dis yok ama yinede emzirmiorum yada yogurt vermiyorum kan ilaciyla yakin saatlerde. Bi yarim saat ara veriyorum  ilactan sonra
(59 puan) tarafından
peki bu işlemlerden sonra o sarılık düzelir mi yıksa durur mu bu islmleri yapacağım lakin düzelir mi durur mu onu merak ediyrm  6 tane dişi var
(3,973 puan) tarafından
Lekeler daha yeni yenidir yillarca kalmamis ya fircalamayla cikar   Uzun sure kalirsa  leke dise oturur zaten siyahlasiyor kalici lekeler  sarimtirak leke daha baslangicta. Cikar yani onlar
0 oy
(331 puan) tarafından
Benimkide aynıydı şuan 3 yaşında ön dişlerinin hepsi çürük ama nasıl olsa dökülecek diye önemsemedim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
18 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nesibe4450 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 32 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,150 puan) tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,336 cevap

34,510 kullanıcı

...