0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından

Kızlar kızım 22 ocakta 1 yaşına girdi o kadar çok hazırlık yapmıştım Ki ne yazıkki aile boyu hasta olduğumuz için kutlama yapamadık aciller tıklım tıklım hasta dolu ileri bir tarihe erteledim ama çok insan çağırmaktan da korktum açıkçası aile arasında 1 yaş doğum günü yapan var mı aranızda :'( ilk doğum günü olunca kalabalık mı olmalı bilemedim 

9 Cevaplar

0 oy
(302 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun.

Kalabalık olmasına gerek var mı 1yasinda ki çocuk anlamaz zaten çekirdek ailenizle kutlayın anı kalsin 
(96 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(215 puan) tarafından
Yapma canım kalabalık. Ben aile arasında yapacaktım. Ama kayınvalidem ısrar etti kalabalık yapalım diye. Oğlunun tek kız torunu diye. Neyse yaptık 2 gün sonra kızım hastalandı. İki haftadır sürünüyoruz hastalıktan pişman oldum. Aile arası iyidir.
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm Ocak 28de oğlumun doğum günü. Karakoldan arkadaşlarımı cagiracam eşimin kayın babamgili annemgil gelemicek şehir dışında . İlla birileri gelicek diye gaye yok normalde ben eşim oğlum kutlamaları niyetim sonradan vaz geçtim oğlumda 1 yaşına giricek bir anı fotosu olsun istedim açıkçası 
0 oy
(645 puan) tarafından
Canım çok gerekli değil hastalık çok artmış bence aile arasında yap bende öyle yapcm kimseye söylememeyi düşünüyorum 
0 oy
(9,010 puan) tarafından
Büyük oğlumun doğum gününü kalabalık yaptım pişmanım millete ikram hizmet etmekten hem ben mahvoldum hem çocuk ortalıkta rezil oldu. Akillandim 2 yaş doğumgününu kendi aramizda piknik alaninda kutladım sessiz sakin hemde çocuğum eğlendi 18 Şubat küçük oğlumun doğum günü bir pasta alıp yine ailecek kutlicam. Çünkü bebek çünkü anlamiyo çünkü ona eziyet gibi oluyo ikram hazırlamak için onla ilgilenemicem falan filan 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Bizim akrabamız yok yakında oturan, babam ve arkadaşlarla yaptık. 8 kişi çağırdık sadece 
0 oy
tarafından
Bence riskli ve gereksiz. Biz 3 kişi kutladık eşim ben kizim. Zaten bilmiyor ki bir mum üfledi tamam. 
0 oy
(1,958 puan) tarafından
Bizim de dün 1 yaş doğum günümüzdu canım bir iki hafta sonraya attım ev tadilatta hemde daha elbise karar veremedim hemde büyük cocugumla bir olsn istedim ama bizim kendi aramizda bile olsa en az 30 kişi ediyor sagimiz solumuz akraba amcalar teyzeler halalar kendi aramızda yapsak bile kendileri bırakmaz bilmiyoruz valla canm bizde birde apartmana yeni taşındık komşular bekliyor Pirana gibi
0 oy
(128 puan) tarafından
Aynı şey bizimde başımıza geldi 2.yaşını annemler komşular falan olarak gündüz çocuklarla kutlayacaktık hazırlıklar tamamdı kızım hastalandı tam iyi olurken yeğenlerim şimdi annemler bu sene olmayacak sanırım bu doğum günü çok da üzüldüm kızım çok hevesliydi arkadaşları ve kuzenleri ile kutlayacağı için 

İlgili bir soru bulunamadı

380,369 soru

11,388,836 cevap

34,894 kullanıcı

...