0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5 puan) tarafından
Doğum yapalı 5 ay oldu üstelik normal doğum ama göbeğim hayla duruyor diyet yapamıyorum sütüm çok az zaten nasıl gider fikri olan var mı özgüvenimi yitirmek üzereyim gören 6 aylık hamile zannediyor:((

5 Cevaplar

0 oy
(982 puan) tarafından
Korse tak ve sadece banyo yaparken çıkart geri giy canım 
(890 puan) tarafından
Cnm sn ki gittim öyle ve hangi korse kullandin
(5 puan) tarafından
Maalesef düzgün kullanmadım
(982 puan) tarafından
Cnm kılar şeklinde olan bele kadar kardeşim kullandı gitti gobeyi 1ay kullanacaksın ben kullanmadım sezeryan oldum gobeyim yok benim eşim gobeyim kilo alsın istiyor gebelikte alıştı karnımı sevmeye cnm o göbekli istiyor hala bende bu ara saldım kilo alim diye
-Reklam-
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Diyet sütü etkilenmiyor aksine sütü artıyor canım ben doğumdan çıktım sezaryen eve geldiğim gün diyete başladım diyetisyenle birlikte ve iki ayda 18 kilo verdim üçüncü ay bıraktım kendim devam ettim diyetisyen yapmam gerekeni söyledi anlattı zaten sonrasında 5 kilo daha verdim kendim hamilelik boyunca aldığım kilonun tamamını attım yani sütüm de arttı bebeğim daha sağlıklı kilo aldı masallahimiz var yani 
(5 puan) tarafından
Bende doğum yaptığım gibi eski kiloma geri döndüm fakat göbeğim ve basenim olduğu gibi duruyor
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Korse daha doğum yaptığım an taktım yaklaşık 1 ay kadar kullandım spor diyet yaomadim karnim nerdeyse eski haline döndü diyebilirim 

Sana da spor öneririm bunun haricinde 
(5 puan) tarafından
Ben doğum yaptığım gibi eski kiloma geri döndüm fakat göbeğim ve basenim olduğu gibi duruyor. Ama korse takmadım doğru düzgün maalesef
0 oy
(436 puan) tarafından
gitmiyor malesef:)
0 oy
tarafından

Karın egzersizleri yaparak canım 

Bende öyle doğumdan sonra kaldı ama bende irade yok 1 gün yapıyorum 2 gün yapmıyorum .

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 200 göst.
20 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
3 cevap 71 göst.
16 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu

377,964 soru

11,313,054 cevap

34,747 kullanıcı

...