+1 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (982 puan) tarafından
Kizlar çoğu korunuyorum hamile kaldım diyor ...

Çoğu istiyorduk bu ay olmadı gene diyor...

Korunup veya korunmadan hamile kalan annelerimiz var ..  

Korunan anneler hastaneye gidiyor udrasyonda bakılırken birde ne olsun ben burdayım diye oracıktan el sallıyor ..  anne ben burdayım bak der gibi  sizde diyorsunuz ki ya ben korunuyordum bu hayattaki bilinki en şanslı anne sizlersiniz Allah'ım size en büyük hediyeyi vermiş hergun uyandigimizda hamile anneler karnınızı sevin ve konuşun evladinizla ve siz doğum yapmış anneler her gün uyandınızda şükür edin size verilmiş en güzel hediye bir öpücük kondurun ellerine yanaklarına .. ve Allah'ım bebek bekleyen anne baba olmayı hak eden herkeze anne baba olmayı nasip etsin . Bir çok annemiz veya anne adayımız evlat acısı yaşadı Allah'ım onlarada sabır versin .. sizler çok güçlü birer annesiniz ve şimdi çocuklarımıza bakıp evet ben gerçekten güçlüyüm diyin çünkü hayattaki en büyük şey anne olmaktır sizi seviyorum güzel annelerimiz ❤️

9 Cevaplar

+1 oy
(692 puan) tarafından
Daha adette olmadım hamile de değilim duygular vs tavan zaten ağlattın baci beni❤Benim de yok bebeğim benim yerime de öpün o minikleri
(982 puan) tarafından
Öperim cnm Allah'ım sanada tez zamanda bir evlat nasip etsin ağlama lütfen o gelir ama sana en güzel beklemedigin anda hediye gibi inan buna sendende çok güzel anne olur ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anne olmak çok zor ama 
(982 puan) tarafından
Zor olduğu gibi güzel bir çok yanı var ilerde anne gel birlikte kahve içelim dediği gün bu günler aklımıza gelip gulucez ❤️
(671 puan) tarafından
Ee olacak o kadar da
(982 puan) tarafından
aynen cnm
tarafından
Zeynep evet ama artk zorlaniyorum galiba ☹️yada benim yasadiklarimdan dolayimi bilmiyorum ☹️

Tatlı bir anne olcak o kadar ama zor işte
(982 puan) tarafından
Biraz sabır emin ol kardeşimin çocuğu bebekken çok zordu büyüdü şimdi Şubat'ta 4 yaşına giricek belki bir teselli olur 6aydir annesi ile birlikte kahve yapiyolar annesine iciriyor bunları dusun tabiki zor annelik kimse kolay diyemez ama hunlari düşünür ise çok kolaylaşıyor
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Rabbım herkesin gönlüne göre versin inşallah 
(982 puan) tarafından
Amin canım benim seninde
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Duygulandım kizzz ❤️
(982 puan) tarafından
İste bu yazıyı okuyup duygulandiysan kendinden binlerce kez gurur duy çünkü bu yazıyı yazarken bende çok duygulandım binlerce kez uğraşıp hamile kalamayan anne adaylarımız var bizim bir evladımız var onlar evlat aşkı ile yanıp tutuşuyor bizler ise bize nasip edilmiş en güzel değerli olan evlatlarımız ile grir duymalıyiz ❤️
0 oy
(671 puan) tarafından
Kesinlikle bu hayatta başıma gelen en güzel şey oğlum..bazen zorlanıyorum yetemiyorum da belki bende onunla oturup ağlıyorum bazen ama çok seviyorum her şeyden herkesten cokkkk seviyorum
(982 puan) tarafından
Bende yetemiyorum dediğim an oğluma bakıyorum o an anlıyorum ki aslında sende oglesin herşeye yetiyorsun o an aklına öğle geliyor  çocuk büyütmek bu dünyanın en zor işlerinden biri buna yetiyorsa ne mutlu sana iş temizlik onlar günü gelince 1saate yapılır en önemlisi evladımız ❤️
(671 puan) tarafından
Kesinlikle Rabbim onları bize bağışlasın
(982 puan) tarafından
Amin cnm benim
0 oy
(469 puan) tarafından
Amin rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 3 cu gebeliğim dogumum yok daha iki defa evalt acisi çektim gercekten çok zor heleki kucagindakini kaybetmek dahada zor rabbim yavrularini kaybetmiş annelere sabir selamet versin  inşallah bazilari da dedigin gibi korunarak hamile kaliyo benim eşimin yiğeni spralle hamile kaldi kanma falan yaşadi ama bebegi annesine tutundu şuan 18 haftalik her şey yolunda bazilari da yillarini veroyo çift çizgi gormek için ama nasipte yoksa goremiyo nasip kismet rabbim isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah 
(982 puan) tarafından
Geçmiş olsun sanada cnm evet ben bir videoya denk geldim spralle doğmuş elinde NASİPTE var ise o çıkıp gelir
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Önce başlığa cevap vereyim, korundum korunmayı bıraktım hamile kaldım, oğlum 3 yaşında korunuyorum. Başka çocuk düşünmüyorum şuan.. 

evet anne olmak hem çok zor hem çok güzel, yazdıkların duygu dolu.. Allah gerçekten annelik babalık yapacak olan herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah <3

(982 puan) tarafından
Amin canım rabbim anne baba yapicak insanları evlat sahibi yapsın ben en büyük bu dünyadaki hediyemi oğlum olarak kabul ettim .. ❤️ şuan bende korunuyorum 3 yıl düşünmüyoruz
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Valla bu aralar sürekli karnımda adet olacakmış gibi ağrı var halsizlik iştah v ekarnımda hareketler hissediyorum büyük ihtimal gaz hatta geçen test yaptım negatif çıktı ama Adetime 10 gün vardı sanki Bi minik karnımda büyüormuşta 2 aydır  falan kendini belli ettirmiyomuş her an doğuma gidebilir işim gibi hissediyorum

Ama hamile olmadığıma bilimsel olarak eminim psikolojik olarak sorarsan. 5 6 aylık hamile gibiyim nedenini bilmiyorum

İlk doğumum travmalı geçti 2. Çocugu istiyorum ama ameliyattan dolayı cesaretim yok bu aralar Allaha bıraktım hayırlısıyla olsun deyip korhnmuypruz ama ilaç içiyorum ve onlar hamilelikte sakıncalı 5 gündür içmemeye çalışıyorum ama içmedikçe daha kötü oluyorum öyle Bi çıkmazsın içindeyim 

Sanırım çok istediğim ama cesaret edemediğim için bu psikoljime çok fazlasıyla yansıdı 
(982 puan) tarafından
Cnm ilk dogumumda şoka giriyordum tokatladi doktor korkuyordum amaliyattan oğlum ağladı an gözlerim kapanacak gibi iken bir tokatla kendime geldim hemen getirdiler oğlumu öptüm kokladım kendime geldim ağır şeyler yaşadım antidepresyon ilaçlarına başladım oğlum 30 günlük iken sadece 30 gün emzire bildim doğumdan gerçekten çok korkuyorum çokta istedim bundan 3ay önce 3aylik iğne ile korunma rağmen elimde her ay 3tane gebelik testi olur yapardım karnımın içinde ufak tekme gibi hissediyordum gaz sancılarını cnm hamile olmasından %100 eminim ama bir ümit ya hamileysem diye düşünüyordum şuan o pisikolejiden çıktım cnm 3sene istemiyoruz eşim ile özelde doğum yapmami istiyor ve o tiranvalari tekrar yasamami asla istemiyor anlıyorum seni şuan ❤️❤️❤️
(1,022 puan) tarafından
Bende özelde doğurdum ama ben sezeryan da genel istememe rağmen zorla belden yaptılar uyuşmadım bidaha yaptılar uyumadım genel yaptılar sonra ameliyat ortasında uyandım nefes alamadım doktorlar sorular soruyor cevap veremiyor nefes alamıyorum artık ne kadar süre bilmiyorum bana dakikalar gibi geldi  sonra 3 gün sonra ağrılarım dinmemesi nedeniyle tomografide alındım gebelik nedeniyle apandistim şişmiş gögsüm çıkmış patlamak üzereymiş gene ameliyat oldum gene amwliyT ortasında uyandım gene nefessiz kaldım tansiyonun düştü entübe oldun dediler 4 narkoz dan zonra 35 kilo verdim 1 haftada o amelştaların ortasında uyanmak nefessiz ölüm korkusu şuan hayla uykularında nefessiz kalır uyanırım benimde sütüm kesildi 3 ay damla damla emzirdim 3 aydan sonra pes ettim mamaya geçtik şuan aynı şeyleri yaşarsam ilki özeldeydi ikinciye özele imkanımız yok şuan ya gene nefessiz kalırsam özeldski gibi müdahale edemezlerse falan filan bir sürü korkum var kalbim normalde hızlıdır 120 atar hep ama şuan 160 lara kadar çıkıyor serum kalp hızını düşürdü ilaç antideprena kullanıyorum öyle
(982 puan) tarafından
Allah'ım yardımcın olsun ben bukadar zorunu yaşamadım kardeşim dua et gene aynı olcak diye düşünme sakın sakin ol dua et bol bol inşirah süresi dinle bana çok iyi geliyor işte annelik bukadar zor olsada en güzel yani evladımız  şükür et bol bol doğum yapmayı henüz sakın düşünme cnm ilaçları bıraktıktan 3ay sonra kandan temizlendikten sonra hamile kalmayı öneriyor doktorlar unutma tmmi
0 oy
(4,217 puan) tarafından
İlk çocuğum çok istiyerek tedavilerle zor süreçlerle oldu ikincisi hiç beklemediğimiz bir anda ben ikisine de hediye olarak bakıyorum rabbimin mucizesi var olanlar rabbim sağlık versin isteyene herkese de nasip etsin inşallah
(982 puan) tarafından
1 oğlum var cnm 5 düşük tehlikesi atlattım oğlumda yaşadı tutundu doğurdum şimdi 3 gün sonra bir yaşına giricek canım Allah'ım da beni bu zorluk ile imtihan etti ama genede isyan etmedim ben şükür ettim o Şükür'ün karşılığında oğlumu aldım sağlık ike kucağıma ❤️
(4,217 puan) tarafından
İnancını ve umudunu kaybedersen herşeyini kayberdersin rabbim oğlunu sana bağışlasın inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 319 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 204 göst.
0 oy
7 cevap 181 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
24 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu