0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi Avon işi yapıyorum ürün al sat 

Neyse eşimin teyzesi var üst seviyelerden star olmuş o beni üye yaptı kendi kazancı falan için ama ben soru sorsam dönüş yapmıyor ertesi gün cvp veriyor bana ben 1 ayda 3 seviye atladım hep soru olsun paylaşım olsun başka Avon lideri kadın var o bana hep yardımcı oldu şimdi 

Eismin teyzesi bana sen biraz yüksel üye bulurum sana sipariş girerim falan dedi onların hepsini bırakın soru sordum 2 gündür dönüş yok hep çevrimiçi olur paylaşım yapar ama cvp vermez gorumcemle satış yaparken görümcem soru sormaya gelince arardı sonra cvp veriridi ben bırakmayı düşünüyorum ama sonra o kadr emek verdim yükseldim cebimden hep para verdim diyorum 

Dediğim bana çok yardımcı olan kadın var üyeliğimi ona geçiş yapsam eşimin teyzesinin üyeliğinden çıksam acaba yanlış anlaşılır miyim kırılır mı ne yapim siz olasaniz ne yapardiniz

2 Cevaplar

0 oy
(14,890 puan) tarafından
O senin kırılıp kirılmadiğini düşünmüyor sen niye onu düşünüyorsun. Sana kim yardimci oluyorsa onunla çaliş. 
-Reklam-
0 oy
(714 puan) tarafından
Ilk önce geç ondan sonra açıklamada bilrisin.  Ben bunları hiç bilemedim sen bana geç döndün benim emeklerim heobbosa gitcek fln de. 

Iyice alincak fln olursa olsun teyze iş başka akrabalık başka de geç. 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 551 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 576 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.