+1 oy
974 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Kızlar ben bir yere gittiğim zaman bir yeri kurcalamam dolabı bile açıp birşey alan biri değilim ablamın evinde bile ablam demeden dolap açmam neyse bir ara görümcemle ablamlara gittik ki görümcem ilk defa gitmişti o zaman biz ablamla yemek hazırlarken görümcem ablamın yatak odasından yastık almış çocuk odasında dolaptan battaniye falan almış mahçup olmuştum. Geçenlerde bana geldi ikimizde hamileyiz benim daha ileride olduğu için folik asit içmiyorum ben sana vereyim demiştim. Ben daha kahvaltı yaparken benim dolaplarımı açıp ilaç aradı birşey demedim. Yine bir kaç gün önce geldiğinde benden habersiz dolabımı açıp çikolata vs zulam olan yerden çocuklarına çikolata vermiş benim yemeğe kiyamadiğım en pahalisini :) bana dese bende verirdim ama bu dolap kurcalama huyu yüzünden evime gelsin istemiyorum eşime diyemedim ama nasıl uyarabilirim bu konuda artık sinir bozmaya başladı 

24 Cevaplar

0 oy
(42 puan) tarafından
Çok sinir bozucu, insan diyecek bir şey de bulamıyor. Belki surat asarsan ya da mesela yastık konusunda aa söyleseydin ben verirdim falan deseydin anlardı belki. Ya daa en anlayacağı dilden başka birinden bahseder gibi evimi kendi evi gibi kullanıyor ne o öyle hiç hoş hareketler değil hiç sevmem başkasına da yapmam falan diyebilirsin 
(150 puan) tarafından
Kıız çok mantıklı valla kesinlikle böyle yapmalısın :)
(54 puan) tarafından
Anlayacağını bilsem diyecem de başkasını kınar kendisi üstüne bile alınmaz
(150 puan) tarafından
Amanıın hem arsız hem yüzsüz evine çok çağırma o zaman canım
(54 puan) tarafından
Başka çare yok zaten galiba :)
-Reklam-
0 oy
(3,717 puan) tarafından
Kıyafet dolabımın açılması benim de hoşuma gitmez ama mutfak dolaplarında zarar görmüyorum canım aksine bana daha samimi geliyor evime gelen insanları da yönlendiririm dolabı açabilrisin ordan kendin alabilirsin vs diye 
(3,717 puan) tarafından
Aranızdaki samimiyete bağlı canım çok samimi davranıyosanız birbirinize ondan böyle rahattır
(54 puan) tarafından
Belki olabilir ben çok hoş bulamadığım için ona tuhaf gelmemiş olabilir
(3,717 puan) tarafından
Kesinlikle canım insanların düşünce fikirleri yetiştirme tarzları farklı yada bi iki açmıştır sen tepki vermemişsindir o yüzden daha rahattır şimdi
(54 puan) tarafından
İlk başta çok yüz verdim ben ondan :)
(3,717 puan) tarafından
Kesinlikle canımm :)
0 oy
(11,217 puan) tarafından
İnanılmaz görgüsğzce birsey benımde en nefret ettıgım sey. Yazılı olmuyan görgü kuralları vardır buda onlardan bırı. Misafir gıttıgın yerde wc bile gıtsen izin istersın. Kaldı ki yatak odasına gıtmek dolap açmak.
(54 puan) tarafından
Böyle görmüş diyicem de insanın da biraz kendisini geliştirmesi lazım ama NATO kafa NATO mermer birşey desen sen kötü olursun
(11,217 puan) tarafından
Kaç yasında
(54 puan) tarafından
28 yaşında
0 oy
(671 puan) tarafından
Kız anam eşine ne diyecen zaten kendin hallet
(54 puan) tarafından
Eşim de pek haz etmiyor. Sinirlendiğimi anladı ama iyice arası açılmasın diye birşey diyemedim aslında
(671 puan) tarafından
Deme canım zaten eşin ne yapabilir kadın kadına halledin
0 oy
tarafından
Benim son üç postuma bak sonra gel bakim hangimizin görümcesi daha beter
(54 puan) tarafından
Allah sabır versin:)
tarafından
Ikinizde susun en beteri bende
tarafından
Allah kurtarsın jfkccng
(54 puan) tarafından
Herkesin kendi derdi kendine büyük:)) hepimizi Allah kurtarsın:)
tarafından
Amin ama ben yakında yolucam onu az kaldı gözüm dönüyor o konuşunca
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Çok yanlış bı hareket ben kendi annemin evinde bile dolabi açmam kimsede benim evimde açsın istemem bana göre görgüsüzlük herksin bir düzeni bir özeli var
(54 puan) tarafından
Bende öyleyim zaten o yüzden ters geldi bana ben kimseye yapmadığım için bana da yapılsın istemem
0 oy
(914 puan) tarafından
Bilmem ben böyle şeylere takılmıyorum yani kimsenin dolabini vs açmam ama benimkileri acarlarsa hoşuma gider ben den çekinmiyor istediği gibi rahat ediyor diye sevinirim.
(54 puan) tarafından
Ben sürekli aynı şeyi tekrarladığı için rahatsız oluyorum birde görmediğim için bu şekilde yapılınca ters geldi
0 oy
(14,825 puan) tarafından
Valla çok ayıp kardeşinin evi dahi olsa kimseden izinsiz yiyecegi de alınmaz esyasi da 
(54 puan) tarafından
Sadece benim evde de değil mesela her yerde aynı şekilde olunca insan bir yere beraber gitmeye utanıyor
0 oy
(583 puan) tarafından
En sevmediğim şey canım ne yaparım nede yapılmasını isterim belki özelim var belki sakladığım bişey var hem ne hakla açabilir yani evde eşimin çalışma odası var eşim olduğu halde bişey lazım olursa dolapta duran kitap makas vs sorarak alırım en basit örnek yani aynı evin içindeyiz diye herşeyi karıştırmak doğru değil bana göre ne bileyim değişik insan ama hiç hoşlanmam böyle tiplerden ablanın evinde yaptığı da çok ayıp olmuş 
(54 puan) tarafından
İnsan utanıyor mahcup oluyor işte ama huylu huyundan vazgeçmiyor
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Yaptığı arsizlik ben olsam isteseydin ben verirdim karıştırmana gerek yoktu derim açık açık 
(54 puan) tarafından
Kendisine doğru geliyor yaptığı ben böyle desem sağda solda beni kötüler ben kötü olurum
0 oy
(12,549 puan) tarafından
Ben derim ne lazımsa söyle ben vereyim sen ne nerededir bilmezsin diye 
(54 puan) tarafından
Yok kız ben aldım diyor öyle diyince de :)
(12,549 puan) tarafından
Bunu sürekli söyle essek bile ne demek istediğini anlar ben geldim gorumcem mutfakta bakınıyor bir şey mi aradın diye sorguladım sen elleme ben vereyim diye
0 oy
tarafından
Sende onun evine gidince aynısını yap hatta abart :) bazı insanlar öyle anlar 
(54 puan) tarafından
Ben gitmiyorum onun evine :) en son 2 yıl falan oldu herhalde. Sürekli o geldiği için benim gitmeme gerek kalmıyor:)
tarafından
Ay başka posta yapacağım yorumu buraya yazdım hahha
(54 puan) tarafından
Hahhaah :))
0 oy
tarafından
Benim gorumcem hep izin ister birsey alirken gir al derim yok yenge sende gel öyle alıyım der 
(54 puan) tarafından
Ne güzel işte valla benimki de tam tersi
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Odanın dolabı ilerde dursun mutfak dolabım açılsa dahi sinirim tepeme çıkyor. Ben kimsenin bişeyini açmam gidince uslu uslu otururum
(54 puan) tarafından
Bende öyleyim işte o yüzden ters geldi
0 oy
(48,370 puan) tarafından
hic sevmedigim misafir tipi
(54 puan) tarafından
Kesinlikle benimde
0 oy
(677 puan) tarafından
Herkes aşırı abartı yorum etmiş tm hoş bir şey dgl ama nevar battaniye yastik ilac aradiysa bunu buraya yazacak kadar cokmu kizdin
(54 puan) tarafından
Yetiştirilme tarzımdan dolayı bana ters geldi ve gerçekten sinirlendim o yüzden yazdım. Benim evimde yapmış olması biraz daha af edilebilir birşey ama ilk kez gittiği birinin evinde yatak odasına gitmek ne demek? Ben sizin evinize gelip yatak odanıza girsem hoş mu karşılarsanız? Ben daha önce bu şekilde birşeyle karşılaşmadığım için akıl almak istedim sadece...
(677 puan) tarafından
Tanımadığım bir insanın benim evimde işi yok kardeşimin görümcesi gelip yatak odamdan battaniye yastık aldıysa hiçbir şekilde kafama ne Ben takarım ne kardeşim takar Bunda ne var ki bu kadar abartılacak :)
0 oy
(3,548 puan) tarafından
Bir daha hususi çağırırdim dolap açmaya yeltendiginde sertçe dolabı kapatıp ne aradın ben vereyim derim 

Ve ya 

Onun evine gidip kurcalamadik tek bir iğne deliği bırakmam 

İkiside işe yarar 
(54 puan) tarafından
Anlamaz anam anlamazzz. Ondan anlayacak olsa en başta zaten kurcalamaz :)
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bende hiç sevmem öyle evimin kurcalanmasi. Ki hiç bir yerde de yapmam. Bi kere aşırı ayıp bişey bana göre. Eşine bişey deme bence erkeklerin bunu anlayacağını sanmam. O öyle yapınca söyleseydin ben verirdim aramana gerek yoktu de. Ve ona gidince özellikle Bişeyler iste sen verir misin ben açmayayim dolabını özelin sonuçta de. Geçmişden örnek ver küçükken komşuya gittik de çekmeyecesini açtım diye annem beni dövdü çok kızdı ayıp dedi. Nasıl alışırsan öyle gidiyor alışkanlık işte ben açmam kimsenin dolabını vs de. Bana ayıp geliyor öyle şeyler de. 
(54 puan) tarafından
Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali yaptım ama anlamıyor direkt yüzüne söylemek istemiyorum çünkü sonuçta ben kötü oluyorum
0 oy
(331 puan) tarafından
Bu görümcelerin hepsimi yüzsüz olur arkadaş
(54 puan) tarafından
:)) bende bir görümceyim ama asla öyle değilim :))
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Malesef o yüzü biz veriyoruz Benim kilerde öyle 
(54 puan) tarafından
Çok sıkı da değiliz aslında ama nerden yüz buldu onu bilemedim
(2,297 puan) tarafından
Sen de galiba benim gibi güler yüzlü davranıyorsun ve herşeye evet diyorsn hizmet ediyorsun ondan
(54 puan) tarafından
Genel yapı olarak güler yüzlü davranıyorum alttan alıyorum laf sokmuyorum diye galiba
(2,297 puan) tarafından
Aynen öyle diyom bende

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 958 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 569 göst.
0 oy
26 cevap 671 göst.
16 Aralık 2022 Aile kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu
0 oy