0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (4,859 puan) tarafından
Tekrardan tuvalet eğitimine başladım oğlum 3 yaşında götürsem çişini yapıyor biraz çıkınca bı sure sonra bana demiyor çiş kak geldi diye direk üstüne yapıyor daha tuvalete hiç kaka yapmadı bir hafta oldu söylemiyorda geldi diye gece bezde takmıyorum ne yapıcam bilmiyorum çamaşır yıkamaktan helak oldum stikirler aldım her tuvalet yapisinda tuvara yapıştırdım diye eline oyuncaklar veriyorum birsuru şey denedim napicam ben akıl.verin 

8 Cevaplar

0 oy
(688 puan) tarafından
Aşkom o şimdi bilmiyor annesi. Senin yapman gereken tek şey önce küçük tuvaleti öğretmek götür yarım saate bir yapsın benim kızım ikisininde yaptı ama çiş konusunda ilk 2 gün çok zorlandım inat etti 1 damla bile yapmadı. Şuan gece söylemiyor ben hala kaldırıyorum gece altını bağlama rahata alışır 
(688 puan) tarafından
Yani o söylemiyor ilk 20 gün kendin dakika başı götüreceksin. Gecede uyumadan önce çişini yaptır uyuduktan 1 veya 1.5 saat sonra kaldır yapsın. Birde sabaha karşı çıkar
(4,859 puan) tarafından
Zaten sürekli götürüyorum gece bezde yok uyandirmayi denedim ama kıyametin kopardı sanırsın etini cirmaliyorum öyle bagiriyo
-Reklam-
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Benim oğlum Ekim'de öğrendi hala daha bazen söylüyor bazen söylemiyor yavaş yavaş öğreniyorlar sabırla devam et bence 3 yaş gayet iyi öğrenmeli artık 
(4,859 puan) tarafından
Bı kere daha denedim basaiki olamadım ama busefer pes etmek yok inşallah
0 oy
(3,221 puan) tarafından
Ben de denedim olmadı hiç söylemedi ben götürürsem yapıyordu onun dışında altına yaptığını da söylemiyordu 1 ay oldu belki de geçti ben de bıraktım çünkü kendimi çok yıpratmaya başladım. Hiç söylemiyor hiç oralı değildi 
(4,859 puan) tarafından
Ben daha öncede denedim ve başarılı olamadım dedik bı 3 yaşına girsin oyle tekrar deneyeyim ama inşallah basarili olurum bu sefer gidince yapıyor çişini çıktıktan on dakka sonra üzerini ıslatıyor yada kaka yapıyor canı isterse gelir söyler eğ bu diye ama altına etmeden çiş geldi demiyo
(3,221 puan) tarafından
Bennde 2 yaşından beri aralıklarla deniyorum ben de başarısız olduk bakalım 1 ay geçsin tekrar denicem. Benimki de götürünce yapıyordu ama ne zaman sorsam hep yok diyordu şimdi altı bezli ya hiç oralı değil saklanıp büyük tuvaletini yapıyor
(4,859 puan) tarafından
Oğlanı hak etsem sonra kıza gececem geçen bez aldık bimden 190 TL ye Jumbo paket olandan içim acıdı yani kızım daha çabuk ogrenir o durduk yere yanımızda cis çiş deyip duruyo zaten birde abisini goruyo yaparken daha çabuk alışır sanirim
(3,221 puan) tarafından
He senin 2 çocuğun mu var benim tek oğlum ya evet abisini görünce daha çabuk alışır erkekler zor öğreniyor
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Canım o sana daha çişim geldi diye söylemez ki sen götür yarım saatte 20 dk Bi götür tuvalete bide eğer normal tuvalete götürüyorsan oturturarak yaptır zaten kakası varsa onuda çişle birlikte yapar biz öyle öyle alıştık 
(4,859 puan) tarafından
Normal oturmali tuvaletten işte ötekini iptal ettim 10 15 dakka arayla götürüyorum zar zor yapıyor ikiniyo hatta çişini yaparken bitti diyo cikiyoruz on dakka sonra bı bakiyorjm islatmis altını
0 oy
(349 puan) tarafından
Bizde 33 aylığız şuan 4g günümüz onun soylemesini bekleme sürekli götür ilkgun mahvoldum ama şimdi sürekli götürüyorum ona bırakmıyorum zamanla olur herhalde diye düşünüyorum 
(4,859 puan) tarafından
Olabildiğince sakin olmaya calisiyorum önceden gece ytarken çok su içerdi kışa girdik gireli içmiyor gece yatarken bazen ben mi beceremiyorum acaba diye üzülüyorum yani zaten kafam bı dünya iki çocukla evde kafayı yiyorum birde çocukların yok meme biraktir yok tuvalet eğitimi bilmemne sendromları yeminle yıldım
(349 puan) tarafından
Ben bir tane ile zorlanıyorum tabiki iki tane daha zor olmalı ama işte mecburuz napalim insallah bir an önce düzenini oturtursun ama her çocuk farklı inan tüm bu sorunları hepimiz yasiyorz sende atlatinca rahatlarsın
(4,859 puan) tarafından
Ay insalah rahatlarim inanki oğlanı götürürken kizda hep peşimizde bazen bunakiyorum banyo kapısını kapatıp odaya birakiyorjm kızı ağlıyor ama ne yapayım ikisini zabdedemiyirum.bazen ayarlarim la oynuyorlar
(349 puan) tarafından
Vala benimde ayarlarım bozuluyor bazen kendimi pert hissediyorum el mahkum büyümelerini bekleyecez artk
(4,859 puan) tarafından
Aynen öyle yapacak birşey yok bı şekilde buyuyecekler
0 oy
(954 puan) tarafından
Tuvalete kendi gidip yapabilme imkanı sağlamakla çözdüm ben . Önce ışığı açıyor , sonra kapıyı açıp kendi oturuyor. 
(4,859 puan) tarafından
Yok yok çok denedim tuvalete giderken hem zorla goturuyorum hemde agliyor avazi çıktığı kadar haaaa geliyo haaaa geliyo diyo
0 oy
(29 puan) tarafından
Aynı durumdayiz en son 2 hafta altına sıçtı işedi ama götürsem çişini yapar yani sadece kakayi söylemiyor diye bez bağlayınca cisi demeyi de unutuyor.26 haftalık gebeyim tekrar denemeye korkuyorum
(4,859 puan) tarafından
Tuvalete giturunce yapıyo çişini ama soykeniyi.geldi falan demiyor götüreyim seni hadi gidelim çiş kaka yapalım diyorun anaaaam sanki çocuğu dövuyorum yerlere atıyor kendi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 73 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 178 göst.
15 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 176 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu

378,399 soru

11,326,440 cevap

34,778 kullanıcı

...