0 oy
1,030 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar öncelikle şöyle söyleyeyim nasıl anlatacağımı da bilmiyorum eşim önceden akrabasıyla nişanlıydı teyzesinin kızıyla ve kaynım da şu an teyzesinin kızıyla evli ve şu an eltim buna kim gidiyor hani neyin kinini  gitti zaten ortada teyzesinin kızını kinine gidiyor beni ilk baştan beridir sevmiyordu eşim onu istemiyordu sevmiyordu ayrıldı beni sevdiği için çünkü xorlabolan birşeyi kız onu seviyodu eşim istemiyodu agliyodu herkese yüzük takın diye dün eltim herkese engelleyerek eşimin eski nişanlısının fotoğrafını paylaşıyor ve parmağında da eşimle olan yüzüğü resmini göstererek paylaşıyor ve bu durumu ben tek görüyorum bu durumda ne yapmalıyım kaynıma söylemeli miyim yoksa sessiz kalıp kenara çekilmeli miyim ve bunun gibi birçok şeyler yani evine gidiyorum ** muamelesi görüyorum suratıma bakmıyor hoş geldin yok ne yapacağımı bilmiyorum

22 Cevaplar

+1 oy
(7,259 puan) tarafından
Ekran gòrüntusu al kaynina at bana özelmi bu durum hepiniz görüyormusunuz yoksa de
-Reklam-
0 oy
(320 puan) tarafından
Nasıl yani eşinizi seviyordu kardeşiyle mi evlendi yoksa oda akrabası mı
tarafından
Aynen ya bende bişey anlamadim
(320 puan) tarafından
Anladım birşey demeyin bakalım devam edecek mi devam ederse haddini bildirin lafınızı çekmeyin böyle saygısız insan çok susunca tepenize çıkarlar
tarafından
Galiba eltisi diğer kızla kuzen
(320 puan) tarafından
Hanfendinin eşinin kardeşi de teysesinin kızıyla evlenmiş yani diğer kızda eltisinin kuzeni anladığım kadarıyla
(320 puan) tarafından
Aynen ben öyle anladım
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Ay anlamadım ben aynı kişiyle mi evlendi yani
(8,933 puan) tarafından
Aynen bende anlamadım anlarsın tercüme eder misin
(13,825 puan) tarafından
He şimdi anladım güya kuzenini almadı diye hıncını senden çıkarıyor dimi
(13,825 puan) tarafından
İki kuzen işte biri diğerini koruyor
(8,933 puan) tarafından
Kimseye bisey deme sakın aileyi birbirine katarsin gerek yok gitme oraya evine kabul etme biri bisey dediği zaman ona sorun de bu konudaki tek kelime etme
(13,825 puan) tarafından
Bencede muhattap bile olma kendi çapında eğlensin amacı zaten seni çileden çıkarmak sessiz kal takma muhattap da olma ne kadar çocukça ya
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Anlamadım canım ben ya
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Söyle tabi ama şikayet ederek değil de mağdur olarak anlat eşine de kardeşine de söyle gitmicem evine böyle devam ederse de hatta hepiniz beraberken eltine sor bana neden böyle davranıyosun neden böyle bi fotoğraf attın falan diye 
0 oy
(2,274 puan) tarafından
Şuan ki eltin eşinin eski sevgilisi değil demi başka teyze kızı eşinin eski nişanlısı 
tarafından
Şuan ki eltim diğer teyzesini kixi eşimin eski nişanlısı da farkı teyzesnin kızı yani kuzeninin kinini gidiyor
0 oy
(673 puan) tarafından
Evine gitmem numarasını da engellerim kendi kendini yesin dursun 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Bence direk numarasını engelle görüşme 
0 oy
(150 puan) tarafından
Olayı anlayamadım bende ama numarasını silmeni tavsiye ederim ben öyle yaptım 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kaynina hemen soleme bu durumları ekran resmi al ileride yine yaparsa kaynina sole inkar ederse ekran resimlerini göster 
0 oy
(915 puan) tarafından
Bacım karışık anlatmışsın ama hiç bişi deme yada al kaydet telefonuna seni dava edicem de o kadar elimde resimlerde var benim aile huzurmu bozmaktan seni sürüm sürüm süründürcem de
0 oy
tarafından
Niye kenara çekilyormuşum ağzına ederim hem de sende sana hoş geldin demiyorsa ne demeye gidiyorsun önce eşine söyle sonra ekran görüntüsü al millet yanında rezil et o yapıyor da sen niye yapmıyorsu. Hey Allah ım ya millet evlenmiş barklanmış hala yapılan şeylere bak 
0 oy
(48,693 puan) tarafından
ekran goruntusu alsaydin bu elti baska teyze kizi demi 
0 oy
(13,118 puan) tarafından
Aramam sormam evime almam evine gitmem sorana da neden insan yerine koymadığımı söylerim o benim değil falan kişinin eltisi derim ekran görüntüsünü de burunlarını dayarım bitti asla muhatap almam o kişiyi 
0 oy
(968 puan) tarafından
Afkursun bosver muhattap olma esin seninle evlenerek cevap vermis senin birsey demene gerek yok
0 oy
(166 puan) tarafından

Beynim yandı ...:angel:

0 oy
(986 puan) tarafından
Amin hiç sallama, hatta engelle gitsin.

Sonuçta eşinle evlenip onu alt etmişsin.birak istediği gibi davransın.takmadigini umursamadihini görürse.daha çok çıldırır.

Yâda vaz geçer 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ben olsam kaynanama kaynima eşime herkese söylerim ne demek ya nasıl bir saçmalık edepsizlik bu sonuçta sen evlisin sözüm kovandan uzak essegin aklına karpuz kabuğu sokar gibi ben olsam cevabını verir otururum milletin pezevnklgni yapmak sana mı kaldı derim ne kadar ayıp düşüncesiz bişey bu
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Sadece eşime gösteririm ve bu neden böyle yapıyor derim. Ne evine giderim ne evime alırım. Dışarıda görsem yabancıymış gibi davranırım. 
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Burda eltini ilgilendiren hiçbir şey yok burnunu sokmuş resmen kuzeni o kız tamam ama eşin de kuzeni eltinin esir davranmalı sana bu yaptığı resmen kötülük ben olsam eşimle mutluluk pozumu paylaşırım güzel bir müzikle birde hiçbir tartışma kötü şeyim anlatmam çatlasınlar :) merak ettim aynı ortamda bulunmak zorunda kalmıyor musunuz düğün cenaze vslerde zor oluyordur 

İlgili bir soru bulunamadı

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...