0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından

Beradan dolayı kızımı yatırmamam lazım Google'a yazdım dedim ki çocuk nasıl uyutulmaz çıkan sonuç onun bile beyni yandı 

image

7 Cevaplar

+1 oy
(692 puan) tarafından
Bera ne baci
(1,937 puan) tarafından
Çok şükür tedavisi olan bir rahatsızlığı var
(7,121 puan) tarafından
En güzel şeyler olsun da 4 aylık çocuğa da daha alık olacak demesi eşinin bira saçma olmuş . İnşallah temiz çıkar . En azından sonuç çıkarsa belirsizlik kaybolur . Seninde kandilin mübarek olsun balım
(1,937 puan) tarafından
Kız eşim erkek işte bende kızdım kötü şeyler düşünmek istemiyorum otizm down falan diye o yüzden en iyi ihtimali söyledim diyor sağol canım teşekkür ederim
tarafından
Nehir. İşitsel kopukluk ne demek
(7,121 puan) tarafından
Beş dakika duyuyorsa üç dakika duymuyor . 1 saat duyuyorsa beş saat duymuyor duyduğu zman bilinmiyor
-Reklam-
+1 oy
(1,760 puan) tarafından
Bera 2 saat sürüyor dediler   bebeği uyutmadım sallanmadan uyuyamayan bebeğim ayakta uyuyakalıyordu o derece uykusu vardı test 5 dakka sürmedi birinden geçemedi tekrar götürdük çok takmadım uykuyu bu sefer testin ortasında uyandı ve bu sefer geçmeyen kulağı testi geçti diğeri geçmedi bizde anlamadık mayısa gitcez tekrar ama grip felansa bebek geçmemesi olası 

Bence biraz erken uyandırın öyle fazla erken değil gerek yok beraya kadar uykusuz kalsa yeterli sabahları uykuları oluyor ztn en iyi siz bilirsiniz çocuğunuzun uyku saatini ona göre ayarlayın 
(1,937 puan) tarafından
Benimki 4 aylık üniversite hastanesi yapılıyor dedi
(1,760 puan) tarafından
Her hastanede yok ztn  sizinki erkenmi doğdu
Bide beradan önce normal işitme testi yapıldımı
(1,937 puan) tarafından
Canım Ben 38 haftalıkken doğurdum ilk özel hastanede doğurduğumda duydu dediler eve geldim çocuk kapıdan uyanmıyor çocuk sesten uyanmıyor korkmuyor şüpheye düştüm başka bir hastaneye götürdüm yeniden yaptılar duymadı başka hastaneye götürdüm yani oraya gönderdiler yeniden yapıldı gene duymadım en son buraya yönlendirdiler buraya gittim ben yine yapıldı aynı şey sonuç çıkınca bu sefer bera'ya gönderdiler bakalım orada ne çıkacak ben de bilmiyorum ama niye ilk duydu dediler onu hiç bilmiyorum Sadece doğduğun zaman kafasının sol tarafı içe doğruydu sağ yanakta kıpkırmızıydı sorduğumda normal dediler doğumda sezeryan doğumda sıkışabileceğini söylediler trajik komik bir şekilde
(1,760 puan) tarafından
Anladım benimki 31 +6 ondan sordum
İnşallah ciddi bişey değildir sizinki
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah yarın olumlu yada olumsuz sonuç ne çıkarsa yazarım buraya
+1 oy
(323 puan) tarafından
Bizimde Nisan ayında randevumuz 16 aylık olmuş olacak kara kara onu düşünüyorum
(323 puan) tarafından
Hamilelikte de doğumdada oraya gittim hep doğumuma girenler çok iyiydi çocuk acile gittim bi kaç kez orasıda iyi bide 2 seferdir gittiğim çocuk doktoruna iyi memnunum yani
(1,937 puan) tarafından
Benim söylediğim 7 8 yıl önce canım zaman herşey değişiyor belki de bana kötüsü denk geldi bilemiyorum yani inşaallah sıkıntı olmaz duyar bebeğin
(323 puan) tarafından
Şu anda sıkıntı yok gayet duyuyo ama Bera testi daha kapsamlıymış bakalım hayırlısı inşallah bir sorun çıkmaz.
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim kimseyi evladı ile sinamasın
(323 puan) tarafından
Amiinn.
+1 oy
(2,369 puan) tarafından
Canin 4 aylıkken betaya girdik birde 6 aylıkken 4 aylıkken mesela sabah 4 kaldırdım kaç gireceğim 7 de yedide ututman için izin veriliyor yada çok uykusu varsa seni alıyor lar uyanmasın diye işlem çocuğundan çocuğuna değişir benim oğlum gazlı idi çok uyandı çok uzun sürdü 1 saat falan ama geçemedi hiç birinden Allah yardımcın olsun hayırlı haberlerle gel kuzum benim yerime op yaşadığım tüm acılar gözümde canlandı kız. O göz yaşlarım.kolumdan çekip hastaneden çıkarıslari herşey yarın belli olcak ama amaliyat mi kulaklık mi olac tedavisi mi yüzünü yıka kulaklarına su kaçırma ama hoplap zıplat öyle 
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım bakalım benimki de çok hareketli işte uykusu gelmesine rağmen inadindan yatmaz küser yemez yatarken bile durmadan döner
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Mesela saat kaçta gideceksin . Sabah gideceksen. . kalktığı saatten önce kaldır uykulu hastaneye git . Yatar . Ben erken kaldırdim . Hastanede bebek arabasında sürdüm uyudu . 
tarafından
Canım benim dualarım sizinle bu ayların yüzü suyu hürmetine Rabbim hayırlı şifalar versin inşallah ❤️
(1,937 puan) tarafından
Yok bizimki direkt olarak başka tarih veririz dedi
(1,937 puan) tarafından
Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiin inşallah canım teşekkür ederim
tarafından
Yok ben bekledim başka bölüme gittim . Sonra o bölüme gittim . Uyumasını beklediler
(1,937 puan) tarafından
Anladım inşaallah bizimki de sorunsuz bir şekilde geçer
0 oy
tarafından
Canım 6 aylıkken benim kızım da bera oldu. 6 saat uykusuz kalması yeterli. Ve 5 gün banyo yapmaması gerekiyor biliyorsundur. Aç tok olması farketmiyor. Benim kızım o dönemlerde çok uyurdu bildiğin kucağımda altı saat boyunca gezdirdim gıdıkladım geçen yıl mart ayıydı işte açık havaya çıkardım. Bildiğin çocukla oynayıp durdum en son teste girmeden iki dk önce bayıldı odaya öyle girdik. Zaten çok teferruatlı bir şey değil beş dakikada bitiyor.
(1,937 puan) tarafından
Kız bana niye iki saat diyor bunlar hay Allah'ım yarabbim. Yani bana 3 gün önce banyo yapmazsın yeterli dedi Pazar günü yıkadım işte ondan sonra benimki 4 aylık canım öyle dediler 4 aylıkken de yapılabilirmiş bugün mesela götürdüm kulağına baktı hastalık falan var mı yok mu diye peki ne çıktı yani duyuyor mu duymuyor mu dedi yani nasıl bir sonuç aldınız bir de siz de içeri girdiniz mi
tarafından
Canım biz teste yoğun bakımda bir ay kaldığı için herhangi bir oksijensizlik beyinde hasara karşı tedbir amaçlı yaptırmamızı istedi çocuk doktorumuz. İşitme için değil işitme testinden geçmişti ama işte küvezde oksijensiz kalma ve buna bağlı beyinde oluşan hasar var mı diye beyin soğancığında yürüme konuşma ve işitme merkezi varmış ses dalgası verip oradaki merkezin işlevine bakıyorlar aslında çalışıyor mu çalışmıyor mu diye bizden bu amaçla istendi. Biz testi olana kadar sanıyoruz ki değişik bir şey yapılacak. Ama bildiğin işitme cihazına bağlantı zaten bir çeşit işitme testiymiş. Test olurken sordum ben bize bu bu amaçlı istendi diye. Oradaki odyolog dedi ki bu testten geçemeseydi daha ileri tetkikleri var basamak basamak onları yapacaktık dedi. Yani şuraya gelicem belki tedbir amaçlı size buranın daha detaylı testini yapacaklardır tedbir amaçlı. O yüzden uzun sürecek olabilir. İşte bizim durum belli olunca duyuyor duymuyor demediler. Bir kart verdi bera testinden geçmiştir diye kaşeli imzalı onu sağlık ocağına vermemizi istedi. Ordan da sağlık bakanlığına gidecek dediler. Biz sadece kartı sağlık ocağına verdik.
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım bizimki farklı ama yapılan test aynı sonuçta bilmiyorum bakalım ne diyecek yapacaklar
0 oy
(649 puan) tarafından
Siz boşuna cabaliyorsunuz uyku döngüsüne getirin testi. Yani saçma sapan NASIL o bebek o kadar saat ac ve uykusuz kalsin. Ramazan orucu gibi tövbe estağfurullah. Bakin benim bebeğim erken doğmuştu bizde beraber testi yaptırdık o kadar saate gerek yok eziyet çocuğa

Uyutmayin ama uyku döngüsüne gore uyutmayin orda emzirsiniz simdi uyusun yavrucak
(1,937 puan) tarafından
Yani bende istemem kızım uykusuz kalsın canım onlar öyle deyince şaştım post açtım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 460 göst.
31 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaaa (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 315 göst.
27 Aralık 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde ❣Buketylmz❣ (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 355 göst.
21 Nisan 2019 Aile kategorisinde Meleĝimmm (119 puan) tarafından soruldu

380,332 soru

11,387,937 cevap

34,891 kullanıcı

...