0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (647 puan) tarafından
Kehribar kolye gerçek mi işe yarar mı ya 

4 Cevaplar

0 oy
(2,273 puan) tarafından
Oğlum doğduğundan beri kullanıyorum işe yaradığını düşünüyorum Allah ın izniyle mesela 6 diş çıkardı salyası da olmadı ağlama flan da olmadı tabi azı dişlerde ne olur bilemem ama huysuzluğu flan da fazla olmuyor. Tabi belkide bebeğimin karakteri budur bilemiyorum da valla
(647 puan) tarafından
Ay ne güzel ya gece uyurken çıkarttınız mı  duşta felan kolye mi bilezik mi acaba bide
(2,273 puan) tarafından
Kolye canım duşa girerken o gün şampuanla flan yıkıycaksam çıkarıyorun sadece suyla yıkadığım zamanlarda çıkarmıyorum yazın her gün yıkadığım için şampuan kullanmıyodum. Uyurken flan hiç çıkarmadım bişey olmuyor zaten uykusunu falan da düzenliyor bilmiyorum ablamın oğlan 1 den 2 den önce uyumazdı geçen gün ona da taktık şimdi 10 da uyuyo maşallah 7 aylık bebeği
-Reklam-
0 oy
(915 puan) tarafından
Benim oğlum resmen çok zor çıkarıyor her çıkardığı zaman astım atağı geçiriyor o yüzden faydaliysa ben de alayim yâ 
(647 puan) tarafından
Benim oğlan da ağlamaktan krize giriyor duramıyor bide çocuk başladığında kasılıyor  alıp denemek başka çağre yok canım
0 oy
tarafından
Doktorlar bundan mi medet umuyorsunuz demişti kuzenime

Ama biz anneyiz ve evet deneriz medet umarızda. Bende oğlumda diş için almıştım birkaç ay kullandım ateşlenme salya olmamıştı. Tesadüf mü yoksa o mu ise yaradi bilemem ama denemekten zarar gelmez. 
(647 puan) tarafından
Evet ya çaresiz kalıyoruz artık :(
0 oy
(137 puan) tarafından
Ben ogluma almistim dis cikarma donemi yaklastiginda cok salyasi akiyordu aldim kullandim resmen salyasi kesildi rahat dis cikardi ben faydasi oldugunu dusunuyorum
(647 puan) tarafından
Nerden bulabilirim orijinal kehribar olmalıymış bide
(137 puan) tarafından
Instagramdan bir sayfadan almistim benimki orjinaldi sertifikali geliyor zaten ancak alali 7 sene oldugu icin hatirlayamadim sayfayi canim aklima gelirse sana yazacagim
(137 puan) tarafından
Buldum canim aldigim sayfa instagramda verazeyn diye bir sayfaydi. Ben bal köpüğü duz renk olan modelden almistim gayet memnundum.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 346 göst.
12 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde feyza palut (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ysmnynr (381 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 177 göst.
2 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alisimm (2,394 puan) tarafından soruldu

397,724 soru

11,895,085 cevap

36,018 kullanıcı

...