0 oy
253 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (33 puan) tarafından
Bir tırnak paylaştım Her kes gelmiş buraya namaz güsül nası alıyon falan filan yeter artık samimi bi şekilde bişey sordum her kes müsülman tek kendileri gibiymiş gibi yorum yapmış biz oralarınıda düşünüyoruz tabilki benim zaten tırnaklarım kıssa olduğu kendi tırnaklarım uzun zaman kalmıyor hemen çıkıyor bide zaten adetim şuan  o yüzden    yaptırdım her kes yaptırıyor tek benmiyim yaptıran yazmamın sebebide    yani   ben adetim yaptırdım ama adet olmayıpda evli olup  uzun süre saklayanlarda gördüm o yüzden söyledim bu arada dini de müslüman olanlar ,cevap vermeyince kendiliğinizde sanki sırf haklıymış gibi aynı yorumu kaç kere yazmışsınız neyse her kesi Allah biliyor herkesin günahıda sevapıda kendine bilip  bilmeden yargılamayın!!!

14 Cevaplar

+2 oy
(2,211 puan) tarafından
Eski postunu şimdi okudum, baya linç yemişsin, Allah affetsinler, namazsız, gusülsüz, pis tırnaklarla nasıl yemek yapacaksın vs vs diye uzayıp giden cümleler.. Evet müslümanın müslümanı uyarması lazım, ama dinimiz hoşgörü dini. Bunu güzel bir dille söyleyen çok az kişi var. Son yıllarda bağırarak, hakaret ederek, aşağılayarak ve zorla birşeyleri başkalarına empoze etmeye çalışıyoruz.. İsteyen istediğini yapabilir ama saygı sevgi hoşgörü çerçevesinde.. Bana uygun olmayabilir dine uygun olmayabilir dediğim gibi usulü ile anlatır.. Sonuçta günahı da sevabıda senin..
(7,792 puan) tarafından
Keşke bunu milletimize anlatabilsek. Çok güzel konusmussun artı verdim.
-Reklam-
0 oy
(3,534 puan) tarafından

Ne kaçırdım gene ben:ermm:

0 oy
(15,737 puan) tarafından
Ama kabahat sende. Herkes yaptırıyor diye savunmaya geçeceğine kızlar ben adetliyim geçici süreliğine yaptım deseydin bu kadar linç yemezdin 
(33 puan) tarafından
Ben neden oraya kadar açıklama vermeliyim ki
(15,737 puan) tarafından
Postu açarken açıklama yap demiyoruz sana o yorumları atana herkes yaptırıyor diyeceğine adetliyim deseydin linç yemezdin diyorum
(33 puan) tarafından
Tamam zaten bundan sonra bişey paylaşmayı düşünmüyorum yetti bana tavsiyyen için teşekkür ederim
0 oy
(6,151 puan) tarafından
Canım ama sende bunu belirt o zmn millette muneccip değil ya hani burda doğru olanı söylemeye çalışmışlar sana deseydin ya regl zamani yaptirdim diye bisey demezlerdi zaten
(33 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Canım ama ben bi tırnak paylaşıp fikir alıp muhabbet etmək istemisdim sadəcə ben oralarınıda düşündüm tabiki neden her kes oraya takilmiş
(6,151 puan) tarafından
Böyle şeyler paylaşacağın zaman buraya belirt ben o postunu gördüm ama yazmamiştım okudum yorumlari o yüzden diyorum ya keşke belirtseydin kim ne diyebilirdi o zmn senin iyiligin için söyledi onlarda ama kirilmissin sende
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Noldi bacı sakın ol sinirlerine hâkim ol 
0 oy
(679 puan) tarafından
Kız boşver takılma sanki herşeyi dört dörtlük yapıyor gibi eleştiriyorlar kiskanmislardir
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Boşver canım insanları tırnak senin ister yaptır ister yaptırma kime ne ben açık olsam bende yaptırırdım çok güzeller beğeniyorum yani modellerini
0 oy
tarafından
Kimseye kendini aciklamak zorunda degilsin. 

Hele burdaki ahlak (!) timsali arkadaslara hic.

Herkesin kendi hayati kendi karari kendi tirnagi :) 
0 oy
tarafından
Takılma buraya canım. Burdaki çoğu kişi direk lincleme taraftarı. Kimseye bisey açıklamak zorunda değilsin. Hayat senin hayatın. Herkes olması gerekni söyler gerisine karışamaz.  Ben gördüm çokta güzel olmuş ama yazmadım. Ben kapalıyım ablamda açık o da yapar uzatır boyar falan ama gusulunu alacağı zamanda çıkarmasını bilir bosver sen buradaki kesimi 
0 oy
(6,511 puan) tarafından
Öncelikle müsülman değil müslüman

Adetliyken yaptırdım diye belirtmedin 

Bi din kardeşimiz olarak seni uyarmamız şart 
(7,792 puan) tarafından
Uyarmak başka bişey de kıza çok kırıcı şeyler yazmışlar. Uyarmanında bir sınırı olmalı.
0 oy
(12,421 puan) tarafından
Canım hayat senin tercih senin kime ne 
0 oy
(330 puan) tarafından
Aman kime ne ne yaptırıyorsan bende Dövme var kalıcı oje var biri bişey derse dönüp kendine baksın günah ise benim günahım sevap ise benim kime ne 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Canım buraya paylaşılan postlarda çok aşırıya kacmamak kaydıyla eleştirilere açık olunmalı paylaşımını bende gördüm beğenende var begenmeyende yapcak bisey yok malesef yada paylasmicaktin 
0 oy
(1,386 puan) tarafından

Bizim ülkede hoca bol bu yüzden fetva veren çok olur :D 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.

376,666 soru

11,273,334 cevap

34,658 kullanıcı

...