0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (2,101 puan) tarafından

Rüyamda hastaneydim koridorda gezip hemşire arıyordum doğuma ne zaman alacaksiniz diye sormak için ama çok büyük ve çok korkutucu bir yerdi  birden eşim bana dönüp senden anne falan olmaz sen ne anlarsın diyip bir sürü küfür etti elime tutmam için telefonunu verdi ve gitti o koridorda karınca gibi gözüktü ardından birden etraf zifiri karanlık oldu elinde bebekle bir kadın üstüme üstüme geldi bağırıyor ve bebekte ağlıyordu tutmaya çalıştım ama tutamadım ama önümdeydi ikisi de çok korkmuştum ışık tutmak için elimdeki telefonu açmaya çalıştım ama açılmıyordu telefon  birden önüme eğilip dua etmeye başladım ve birden uyandım 

( 37 haftalık hamileyim bugün öğlen hastaneye yatışa gidiyorum ve yarın da doğum yapıcam) 

Daha önce de rüyamda 
 Eski bir evdeydim ev kalabalık ve evde korku havası vardı bir kadın vardı karşımda ne çok yaşlı ne çok genç ama korkuyordum ondan bana gelip sana büyü yapmişlar musallat olmuşlar sana diyordu o evden koşa koşa kaçıyordum. 

Kızlar bazılarınız Hamilelikte normal diyeceksiniz ama sadece bu iki rüya koskoca 9 ayda ve ikisinde de kaynanamla kavga ettiğim zaman oluyor kaynanam muskaları çok sever kaynıma yapmış adam gecenin yarısı yastığımda bişey var diye uyanmış ve bir bakmışlar muska sorunca evlensin diye yaptım demiş ama gram inanmıyorum eltim anlattı bunu da benimde evindem bir ara rüşür taşı gibi bişey çıkmıştı

3 Cevaplar

0 oy
(826 puan) tarafından
Öncelikle kendini sürekli oku Allahin izniyle birsey olmaz.  Evet kaynanin böyle birsey yapma ihtimali var ama tartışma da haklı olduğu için de böyle ruya görüyor olabilirsin. Allah sağ salim kavuştursun hamilesin birde böyle şeyleri aklına bile getirmemeye çalış canım 
(2,101 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım cevap için bugün beni gelip kocaman şikayet etti ve dedikleri şeyi demedim dedi o an şok oldum dedikleri her şeyi eşim ve onun yanında söyledim Kürtçe bilmiyorum  dönüp o dilde bişeyler dedi ama kötü şeyler dediği yüzünden belli oluyordu
(826 puan) tarafından
Rica ederim Allah yardımcın olsun.  Cahille imtihan çok çok zor. Güvenilir birine kendini okut diyeceğim ama ufurukcu dolu heryer
(2,101 puan) tarafından
İnan ki öyle vallahi çok kötü oldu artık insanlık güvendiğin kişi bile artık tekrar düşündürüyor insana
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanan boyle şeyler  yapacak kadar gaddar birimi 

Allah korusun 

Sen bol bol dua oku Rabbimizin gücü daha üstündür 
(2,101 puan) tarafından
Evet canım kendi oğluna sözde evlensin diye muska yaptırmış benim gözümde tamamen kendş düşüncem saklanan bir şey ise büyüdür yastık içine saklamak ne demek normal bişey olsa eyvallah ama şaibeli geliyor kulağa
(2,101 puan) tarafından
Ve her böyle tartışırmadan sonra oluyor bu rüyalar
tarafından
Kürt demişsin nereli kaynanan
(2,101 puan) tarafından
Van canım
tarafından
Anladım Allah ıslah etsin
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm korkma bu rüya bilinç altına işlemiş sağlık ile al kucağına rüyani şimdi git suya üç ihlas bir Fatiha oku üfle Allah'ım sen rüyamı hayira çıkart de 4kere akan suya anlat su gibi akıp gider ben tüm kötü ruyalarimi öğle yapıyorum 
(2,101 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yapıcam
(982 puan) tarafından
Ben hamile iken 8aylik rüya gördüm cnm hemen kalkıp suya okudum su temizdir berraktır akıp gider onunla bana 8aylik rüyamda ben bu duayı hiç bilmezdim bu dua verildi elime cnm la ilahe illa ente subbaheneke inni kuntu minaz zalimin duasi yunus peygamberin yazdım uyandimda ama sadece az birşey hatırlıyorum lokusa iken komşum bu duayı oku dedi ve rüyamda evimide görmüştüm çok zorluk çektik çok şey yaşadık maddiyat sağlık bu dua bizi kurtardı cnm sende oku doğuma görmeden 41 kere tmmi
(2,101 puan) tarafından
Şimdi okudum hoşuma girmeden de okuyacam hatta ss alıcam canım çok teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 299 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Anacibabaci (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 280 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nslhnbcr (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 207 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gamzeln (2 puan) tarafından soruldu

381,713 soru

11,427,725 cevap

34,987 kullanıcı

...