+1 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından

image

alyansim ve tek taşım sözümüz de alındı diğer yüzüğü kaynanam davet ettiğinde hediye olarak aldı  birde 5 taşım var eşim evlilik teklifinde almıştı. Ben şimdi fotodaki 3 yüzüğü kullanmıyorum alyans büyük içine su falan giriyor rahatsız ediyor tel tasida seviyorum ama yandaki aksesuarları kırılıyor kırılır diye k evde kullanmıyorum diğeri de kaba gekiyir yine kullanmıyorum. Beş taşımi takıyorum. Ben şimdi kuyumcuyla konuştum bu 3 yuguzu verip klasik yuvarlak ince bir alyans aynı alyansin eşim için gümüş olanı bir baget yüzük birde üstüne 200 TL verip ipli  çeyrek altınlı künye alabiliyirum alyans ince rahatsız etmiyor. Sizce mantıklı mı bunlar evde duracağına kulanacagum şeyleri almak 

9 Cevaplar

0 oy
(7,425 puan) tarafından
İnce alyans değer kaybetmez mi 
(1,088 puan) tarafından
Bir daha satmayı düşünüyorum günlük kullanacağım bir şey istiyorum
-Reklam-
0 oy
(4,977 puan) tarafından
Senin anlattıklarım daha iyi bence yanlış anlama bunlar güzel de durmuyor ha birde alyans alcaksan içi bombeli olsun  parmağını acıtır sonra cnm hayırlı olsun bu arada 
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Benimde düğünümde annemlerin taktiği künye ve ilk evlendiğinde annenler giderken babamın aldığı çeyrekli kolyenin zincirini satıp yerine güzel bir zincir almak istiyorum çeyrekli kolye için bakalım eşim de taman dedi ama hava soğuk çıkamıyorum 
0 oy
(645 puan) tarafından
Mantıklı canım ver dediklerini al en azından evde boş durmaz yüzükler  sende takarsın dediklerini 
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Çok mantıklı bence. Boş boş eve duracağına kullanacağın bişi olsun. Benimki klasik alyans günlük onu kullanıyorum. Güzel kullanışlı ve seviyorum da alyansımı. Tektaş ve tamtur var bi de. Onları da bi yere giderken filan takarm. Yetiyo. Şimdi doğum hediyesi eşim beş taş almış bir de. Daha kullanmak nasip olmadı. 
0 oy
(1,210 puan) tarafından

image

bu alyanstan al çok kullanışlı içi bombeli olsun 
(1,088 puan) tarafından
İcinidr çekip atar mısın bi
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Mantıklı canım bnlar baya eski modeller zaten içi dolu alyans al biyere vurunca çökme yapmaz 
0 oy
(133 puan) tarafından

Bak gulum bundan al istersen biz esimle 3.5 Yildir severek kullniyoruz bide alyansimin ici hafif bombeli gulum

image

0 oy
tarafından
baget yuzuk ince alyans ve bir ceyrek gumusu de sayma o altin degil. ne bilim az degilmi 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 259 göst.
20 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yorgun06 (827 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 369 göst.
11 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Fenomen mamy (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 320 göst.
0 oy
5 cevap 437 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...