0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (2,599 puan) tarafından
Geceleri yatardı. 1 2 kere uyanirdi şimdiyse sürekli uyanıyor. Ve yatakta ağlıyor.bilmiyorum niye neden dün 1.5 dan 6 ya kadar salladım sabah ezanlari okunuyordu uyukuya geçti. O da benim yatağımda kendi yatağına koydum mu yarım saat geçiyor geçmiyor ağlayarak odama geliyor. Ama benim yatağımda rahat uyuyor hiç uyanmiyor bile. Çocuğu böyle olan var mı ne yapmam lazım çözüm lutfen

2 Cevaplar

0 oy
(4,220 puan) tarafından
Belki biseyden korkmuştur üzerine Ayetel Kürsi okuyun bol bol yada dönemsel bişey olabilir diş falan inşallah geçer
(2,599 puan) tarafından
Acaba diyorum çizgi film izledi lde ondan mı acmiyordum dün de 2 gün sadece açtım o da sekirler sayılar renkler onlar ama yine hareket falan ediyorlar onlardan mi korktu
(4,220 puan) tarafından
Kızım 19 aylik oda bazen gece kalkip ağlar ben yatağına yatırıp sesizce piş piş yaparım uyur azı dişleri çıkarken agliyodu bide aklima başka bişey gelmedi canim ya
(4,220 puan) tarafından
Hiç izlemiyosa olabilir ama okuyosan etki eder inşallah canını sıkma geçici biseydir umarım
(2,599 puan) tarafından
Tmm canim çok sağol cevabın için
(2,599 puan) tarafından
İnşallah canım gecer
-Reklam-
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Benim oğlum da 18 aylık. Bu ara öyle. Saat başı kalkıp ağlıyo. Bazen hemen geri dalıyor. Bazen iki saat sallıyorum. Altını değiştiriyorum. Su içiyorum. Uyumayınca da uyumuyo. 
(2,599 puan) tarafından
Geceleri alt açmam pek nadir degisirim memeden kestim 1 ay ediyor dün yatakta aglayacaktim eşim sağolsun sahur için kalkdi bı de ayaklarına aldı salladı yoruldum diye ama bu da çare olmadı yatağa koydugumda ağladı sürekli
(8,832 puan) tarafından
Ben de gece değiştirmiyorum normalde altını. Çok ağlayınca acaba bezden mi rahatsız deyip onun için değiştiriyorum. Ama maalesef işe yaramıyor. Ağlayıp duruyo. Benim de eşim sağolsun kalkar sallar. Benim bi de yeni bebeğim de oldu şimdi.
(2,599 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 438 göst.
4 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
6 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Huysuz57 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 210 göst.

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...