0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
4 yaşında kızlar başlarda fırcalatmadı ağzında lokma tutma olayında vardı bende aksattım maalesef köpek dişleri tartar azılarda çürük var leke var fırcakasamda cıkmıyor hala ağzını tam açmıyor maalesef bukadar yapabiliyorum ama kötü duruyor yaa dökülecek mi bu dişlerin hepsi Dr götürsem napabilir ki 

4 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
Benim kızımda da vardı. Götürdük komple işlem yapıldı. O arka dişleri 12_13 yaşında degisecek. O zamana kadar nasıl dayancak çocuk. Geç kalırsan ilerde komple çekilir.
tarafından
Canım kaç yaşındaydı ne işlem yapıldı istiyorum ben hemen götürürüm de ağzını açmazki Dr nasıl yapacak cok inat Bi cocuk yaa
(1,160 puan) tarafından
3 yaş bile değildi yapıldığında. Acar merak etme. Oradaki doktorlar oyunla bakıyorlar. Zaten masada işlem yapılmaz ki orada sadece muayene oluyor. İşlemde anestezi altında yapılıyor uyutularak. Bizimkinde zirkon, dolgu her işlem yapıldı. Devlet yapmıyor. Özel yapıyor pedodontiye gotureceksin normal yetişkin doktorları bakmaz.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım onun ıcın dıslerı cıktıgından berı fırcalamam lazımdı, suan bırsey yapılamz dokulmesını beklersın
tarafından
Cok kötü canım ya drda ağzını açsa hemen götğrcem ama
0 oy
(15,159 puan) tarafından
Süt disler dökülür yerine kalıcı dişler çıkar. Ama 6 7 yaşında falan ancak başlar doklmeye. Diş doktoruna danissaniz ii olur yine de 
tarafından
Çocuk diş Dr u ayrımı acaba
(15,159 puan) tarafından
Normal diş doktoru halleder ya. Ayrı var mı bilmiyorum
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Sut dislsri de kalici dislerin saglikli olmasina zemin hazirlarmis. Dis doktoru oyle soylemisti. Aslinda aksatmamak gerekir. 1 yasindan beri fircaliyorum dişlerini kizimin. Dis doktoruna gotur genede özel macunlar var cocuklar icin. Duzelir belki
tarafından
Tmm canım benim ağzını açnazsa bişey yapılır mı acaba yaa
(1,091 puan) tarafından
Nasil yani canimm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 205 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
+1 oy