0 oy
277 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (100 puan) tarafından
Bilen varmı acabaa

9 Cevaplar

0 oy
(7,337 puan) tarafından
Bende öyle bişey duydum ama nekadar doğru bılmıyom postun yukarı cıksın
-Reklam-
0 oy
(589 puan) tarafından
Sanırım zam yok
0 oy
(1,049 puan) tarafından
Zam var mı bilmyrm da 

Benm tandğm uzaktn akrabalr 

Bundan 3 ay önce 1750 alyodu 

Komşum ise 900 nasıl oluyo 

Kime neye göre veriyorlar anlamş degilim
(2,687 puan) tarafından
Evdeki kişi sayisina gore veriyorlar cocugu olqn daha cok aliyo
(1,049 puan) tarafından
Ewt bu dedigm 5 çocuğu var 4 ü çalşyo zaten
Komşum da da 2 tane var
0 oy
(46 puan) tarafından
Ya ben çok farklı bişe sorcam.. Bu aile yardımları durumu olmayanlara verilmiyor mu? Bşşzm apartmanda ve çevremizde hep evi olanlar alıyor bu yardımı nasıl oluyor? Ben kiracıyım bana çıkmıyor 
(3,890 puan) tarafından
Evet aile destek paketinde ev koşulu  degil kisi basi gelir onemli 4 kisiyiz biz kisi basi gelirin altinda kaliyoruz o yüzden  yani
(3,669 puan) tarafından
Genellikle evin üstüne olmayan kişileri alıyor bu haksızlık Tabii ki de hesabını Allah'a verirler biz karışamayız
(46 puan) tarafından
Şöyle ki, çevremdeki kişiler "sosyal Yardım" alarak gram altın biriktiriyor.. Yardım olarak nitelendirilen para nasıl birikim aracı olabilir
(3,890 puan) tarafından
Ev canim şöyle  bizim 4 kardes ortak buda tapuda görünüyor  zaten ben birikim filan yapmiyorum su durumda  zaten anca yetiyor bakiyorumki aylık  biraz kalirsa ihtiyacı  olana yardım  ediyorum bende  üstelik  engelliyim ben yani haksiz olarak kimsenin hakkına  girecek birsey talep etmedim etmemde
(46 puan) tarafından
Ayy yok ben size göre söylemedim lütfen yanlış anlamayın sakın.. Çevremde olan kişilerden bahsettim ben
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Aile destek eşime yatiyo iki kere 1450 TL yattı banada çocuk parası yatıyor 400 TL zam var mı bilmiyorum ama benim param yatmis ama daha eşimin yatmamış 
tarafından
Çocuk parası sigortalı olanlara veriliyor mu canm
(4,860 puan) tarafından
Bilmiyorum ki onu bizim sigortamiz yok birde eşime doğalgaz banada elektrik parası yatiyo
tarafından
Maşallah ya bizim sigorta var diye çocuk parası alamıyorum belkide, nasıl başvuru yapılıyor doğalgaz ve çocuk yardımına bilgin var mi
(1,276 puan) tarafından
Cocuk parasi icin nasil basvuru yaptınız esim sigortasiz 1 bebegimiz var 1250 yatiyor
(4,860 puan) tarafından
Benim ikinci çocuk doğunca normal yardım yapılan yerin açıklamasına.cocuk.yardimi yazdım öyle çıktı
0 oy
(3,890 puan) tarafından
Yok gelmedi canim  ayni
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Zam  için resmi olarak Bildirim yok Herkes kafasına göre var diyor ama açıklama yapılmadı
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Peki ne zaman yatacak bilen var mı 
(4,665 puan) tarafından
Peki 2 ayda bir mi yatıyor anlayamadım
(7,376 puan) tarafından
Her ay yatıyor canim subatin ilk haftası yatacak
(4,665 puan) tarafından
Teşekkür ederim hakkını helal et devam ediyor yaziyor googlede onaylandı demek oluyor yazıyor sizinde öyle mi peki
(7,376 puan) tarafından
Hayır canım devam ediyor onaylandı demek değil ilk önce başvurunuz kabul edildi yazıyor sa kabul olmuştur
(4,665 puan) tarafından
Anladım canım o halde kabul edilmemiş hala teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ya ben daha basvurmadim çıkar mı ki bize bilmiyorum bir çocuğum var kirada oturuyoruz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mucizeannesi (1,044 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 459 göst.
29 Temmuz 2022 Kültür-Sanat kategorisinde sarenn (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 399 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Gizemli kadin (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 200 göst.