0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (1,089 puan) tarafından
Bugün oğlumla makbule juru bakliyat akmaha gittik ordasu kocaman lolipop gibi olan oyuncak kutuyu gördü istedi bende aldım eve geldik açtık içinden küçük küçük legolar çıktı. Yemek yedirdim ben bulaşığı yıkarken sen oyna dedim sonra içerden boğazında bir şey kalmış gibi öksürük sesi geldi hemen yanına gittim gittiğimde ağzında bir şey yoktu. Şüpheye düştüm hastaneye götürdüm esimd eiraya geldi röntgen çekindi tam anlaşılmıyor bir daha çekilsin dediler bir defa daha çektirdik 5 dk falan inceledi röntgeni fotosunu çekip hocasına götürdü. Sonra tam. Bir şey anlaşılmıyor şimdi gidin ama kusarsa mirarirsa nefes darlığı çekerse huysuz olursa hemen geri getirin denildi. Ama mutlaka yarın çocuk cerrahisine randevu alıp getirin denildi. Yani insanın içinde şüphe kalıyor ya

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ins yutmamistir oyle olsaydı gorunurdu benim oglum da cisim yuttu rontgende net çıktı bence yutmamistir ins
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Plastik rontgende görülmez diye biliyorum 
0 oy
tarafından
Plastik rontgende gözükmüyor çünkü siz oyuncağın parçalarına bakıp emin olmaya çalışın 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Plastik net cıkmıyormus ondan sanırım
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Şu renkli büyük yumurta toplarmi oyuncak dediğin turuncu yeşil falan 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Doktor gerekeni yapmış emin olmadigini da soylemis uzmanina yönlendirmiş. Bence doktor iyi ilgilenmis

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 197 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 464 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Tarifsiz duygu (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 275 göst.