0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (1,456 puan) tarafından
Cumartesi akşamı kızımın doğum gününu yapicam 1 yaş haftalar öncesinden belirlendi kaynanamda biliyor hatta açma börek benden dedi yan yana oturuyoruz bu arada.bi kaç gün önce ayarlamislar köye gidiyormus yarın öğlen cumartesi akşam geleceklermis doğum gününe yetisiriz diyor.ee börek yapacaktik dedim yufkadan yap sen dedi.gelme delirme hem kendi söz veriyor hem ***** yapıyor 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Değişik  insan ozamn başta öyle umitlendiripde sonra vazgeçmesi yanlış sinirlenmen gayet normal bosver
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Tek derdin bu olsun bacım 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Aman yap yufkadan gitsin canm ne olucak çokta takma 
0 oy
(3,537 puan) tarafından
Tırnağın varsa başını kaşi kimseye güvenip yola çıkılmaz boşver hazır yufkadan yap    
0 oy
(48,482 puan) tarafından
ben olsam börek yapmam hic baska bişey yaparim onun yerine
(1,456 puan) tarafından
Baklavalik yufkadan yapicam
0 oy
(283 puan) tarafından
Bi insan neden tutamıcagı sözü verir anlamş degilim ben birine söz verirken 40 kez düşünüyorum
0 oy
(332 puan) tarafından
Kız börek yapma sorarsa niye yapmadın diye sen yaparım demiştin ya falan dersin ... İnsanların yanında var mı oyle huyları bilmem tabi de :)
(1,456 puan) tarafından
Hiç yapmamıştı bı şeyi yapicam dediyse yapar genelde tabi yapmadiklari da oldu da.hayir böreği de geçtim evde iş yapicam çocuğu ona bırakacaktım kendi annem çalışıyor gelemiyor.bide bana diyor ki doğum gününe akşamına yetisiriz diyor istersen gelme ya çok da umrumdaydi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 213 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde emirinannnesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,456 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.
10 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrvyilmaz (584 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...