0 oy
130 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (168 puan) tarafından
Kızlar yüzüm özellikle pul pul kepek kepek dökülüyor abdest alıp havluyla kuruluyoryn mesela yanıyor adeta yüzüm kremler sürüyorum zeytin yağlı şu bu yok hiç bir şey geçirmedi şu içiyorum bolca yani dua ediyorum başka da elimden bişey gelmiyor var mı benim gibi olan ve çözüm bulabilen 

11 Cevaplar

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Hiç cildiyeye gittin mi canım pahalı ama la roche marka ürünleri çok güzel 
(1,049 puan) tarafından
Canm ne gibi ürünleri iyi krem fln mı
Kullandn mı
Bende cildi ye ye bakıyrm da randevu düşmüyor bi türlü
-Reklam-
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Bacım bir cildiyeye mi görünsen 
(168 puan) tarafından
Haklısın randevu Alican bakalim
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bende senin gibiyim sürekli kaşınıyorum birde kuruluktan artık cildim koyulaştı kaşınmaktan 
0 oy
(172 puan) tarafından

Canım hava soğuk bide abdest alıyosun sürekli benim vücudum öyle siyah tayt giydiğim zaman bembeyaz olarak indiriyorum bimde satılan zeytinyağlı kremi kullanıyorum özellikle banyodan sonra sende dene:ermm:

(168 puan) tarafından
denemek isterim
(172 puan) tarafından
Dene  canım el ve vücut losyunu eyüp sabri tuncerin
0 oy
(236 puan) tarafından
Benim cildimde cok kuru bi dönem yüzümde egzama olmustu.. cildiyeye gitmistim cerave yüz kremi yazmisti ama özel krem bu parayla eczaneden alıyorsun..
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Kullandığın sabuna, şampuana, deterjana falan alerjik tepki veriyor olabilirsin. Bi doktora görün bence. Yüzüne sıvı sabun kullanmanı tavsiye etmem sıvı sabun yüzünden ellerim çatır çatır çatlar kurur benim de
(168 puan) tarafından
Aynen biliyorum dikkat ediyorum ama işte
0 oy
tarafından
Aynı benim yüz gbi uredrm %10 krem okadar iyi ki bebeksi yaptı yuzumu
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Ben bu sikayetten gittim. Rose diye rahatsizlik varmis bir suru krem verdi. Mutlaka bi cildiyeye görün canim. Ben yillarca ihmal ettim simdi cildim nefes aliyor
(168 puan) tarafından
Ya iyimisin şimdi peki
(3,333 puan) tarafından
Tedaviye başlayalı 20 gun oldu ama gayet iyiyim. Banyodan sonra gerilip nasil kasiniyordum. Cok şükür bence sende bi görün
0 oy
(98 puan) tarafından
Bacım onun için mutlaka cildiyeye gitmelisin
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Benim yüzümde dökülüyor cilt hastalığı dedi doktor hiçbir krem bir işe yaramadı her banyoda lifle o ölü deriyi yok ediyorum ama sonra gene aynı bıktım artık 
(168 puan) tarafından
Bende bendeeeeeRabbim bu güzel gün yüzü suyu hürmetine bize ve bizim gibi olan herkese de başka türlü olan bütün hastalıklara da acil hayırlı kolay şifa versin
(1,386 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah son çare yüz hacamatı yapacağım bakalm
0 oy
tarafından
Procsin çok iyi canım görümcem de aynı sorunu yaşıyordu çok menun şu an, kendi sitesinden al ama

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 102 göst.
3 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
0 oy
6 cevap 148 göst.
13 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,909 cevap

34,762 kullanıcı

...