0 oy
993 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Artık dayanamıyorum severek evlendim ama bin pisman oldum arkamda durvam bi ailem var cok sukur ama kafam cok karisik evine düşkündür her istedigimizi alır evet ama cok sinirli ve baskın her sey onun istedigi gibi olsun istiyor bagiriyor ustume yuruyor cok sinirlendimi sirtima falan vuruyor teyzemler falan bak cok kiskanc bak mutlu olmazsin bu cocuk deli diyorlarfi hepsini sacmalayin ben seviyorum diyerek ***** gibi evlendim hatta bi teyzemle kocam icin konusmuyorum ayrilirsam arkamdan hep konuscaklar ellerine koz vercem sevincekler bile ailem gelse surati bes karis aileme hatta ablama safmisin yok bilmem ne dedi ailem bep benim icin susuyor uzuluyorlar aileme hep laf ediyor neler soyluyor ben ailesine laf soyleyince uzerime saldiriyor aileside ailesi baska birsey yok seviyor beni surekli asaligiyor ama sonra askim diyor pisman oluyor ama ben ccok yoruldum dayanamiyorum bebegim 10 aylik babasiz birakmak istemiyorum ama inanin dayanamiyorum diyorumki kurtul teyzemlere yollamaz kuzenlerime yollamaz kuzenlerimle gorusemiyorum bile hapis hayati yaisyorum seviyorum diyorum kizim icin dayanim diyorum ama yok manyak delinin onde gideni emir veriyor hep onun istedigi olsun istiyor kendimi benligimi unuttum dayanamiyorum ama kizim diyorum hepsi arkamdan biz demistik dicek diyorum ama dayanmaiyorumm napcam kizlar dayanamiyorum

21 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Canım bırıncısı sız ayrılınca cocuk babasız kalmıyo, sen esınden ayrılıyosun eşin ölmüyor, eger adam gıbı bır babaysa cocugunu zaten hep kollar, ıkıncısı bu hayat senın hayatın teyzemdı amcamdı halamdı zart zort der dıceksen hıc yaşama daha iyi, 3 gun konusurlar 5. Gun konusacak baska sey bulurlar 
(1 puan) tarafından
Dogru soyluyorsunuz ama tam kararimi veremiyorum dayanamiyorum ama aile evindede siginti gibi olcakmi bilmiyorum kafam cok karisik ama boylede nefes alamiyorum sanki boyle nasil yasanir bilmiyorum
tarafından
Annesı babası ayrı buyumus bır kadın olarak dıyorum bos keseden sallamıyorum bu arada hanı konusması kolay deme :) hıcbır zaman babasız kalmadım, hatta kendımı bıldıkten sonra ıyıkı ayrılmıslar dedım, ben annemın ezıldıgı, hor goruldugu ya da babama saygısızlık yapılan her ıkı tarafında mutsuz oldugu bır aıle asla ıstemem
-Reklam-
+1 oy
(663 puan) tarafından
Gitmeyeceğinizi bildiği için kafası rahat herhâlde. Bir süre başka bir yere gitseniz korksa şöyle?
(1 puan) tarafından
Evet onu asla birakmicagimi düşünüyor cunku severek evlendik aileme gitsem oraya gelcek birseyler yaparsa diye korkuyorum erkek kardesimle kavgali zaten inanin dayanamiyorumm
(663 puan) tarafından
Aileniz dışında biri yok mu gitseniz? Davranış bozukluğu var eşinizde terapi alması gerekiyor :(
0 oy
(6,507 puan) tarafından
Öyle sevginin içine ........
(1 puan) tarafından
Dayanamıyorum sabrim gücümde kalmadı
(6,507 puan) tarafından
Çocuğum babasız kalacak diyorsun yaa öyle bir adamın yanında büyütme zaten babasız kalmz ölmüyor babası merak etme sadece boşanırsiniz babasını yine görür
(1 puan) tarafından
Babaligina asla laf edemem kizina cok duskun deliriyor kizina kizim icinde herseye kiziyor aglatmiyor bile babaligina laf edemem bosanma kararindan emin olamiyorum daha kotu olurmu hersey bilmiyorum
(6,507 puan) tarafından
Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah
0 oy
(219 puan) tarafından
Senin hayatın insanların ne dediginden daha önemsiz değil canım.birak konuşsunlar ailen arkandaysa ve gerçekten evliliğinde mutsuz ve yıpranmış hissediyorsan.esinin de değişmeyeceğini düşünüyorsan bebeğin öyle bı baba olmadan emin ol daha iyi büyür 
(1 puan) tarafından
Ailem herzaman arkamda ama bosanmakta zor bilmiyorum
0 oy
tarafından
Ya hadi çek bol bol eşinin hidayete ermesi için boşanmak kolay önce nasıl düzeltirim diye düşün bı anlık öfke ile boşanacam vs deme 2 üni okudum 1 buçuk yaşında bebem var boşanma aşamasındayım ailemin yanında maddi yetiyorsun ama asla manevi yetemiyorsun her gece baba diye ağlaya ağlaya uyuyor ki benim kızım babasının yanında büyümedi sadece ara ara geliyor gezdiriyor vs bugün ne istersen verilir otur secadene eşine hidayet iste yuvama huzur iste mesela bosanacaksan da herşeyi göze alabilecek misin onu düşün ve çıktığın kapı el kapısı oluyor döndüğünde benim ailem kızıma çok düşkün ama sigamiyorsun o eve ayrı eve çıkamıyorum daha küçük senin beben de küçük 
(1 puan) tarafından
İnanın bunlari dusunuyorum eşim dengesiz birgün cok iyise birgün kotu bazen cok mutlu ediyor bazen asagiliyor nasıl kotu davraniyor cok kıskanc yoruldum bilmiyorum ama dayanmiyorum
0 oy
(564 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun hakkında ne hayırlı ise o olsun 
(1 puan) tarafından
Amin canim Allah razi olsun
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Boşan bosanma demem hayat senin karar tabiki senin ama başka insanlar ne diyecegi bir keenara bırak çocuğun ve kendin için en hayırlısını düşün başka insanlar için değil hayırlısı olsun hakkinizda
(1 puan) tarafından
Evet cok zor bi karar nasil olcak napcam bilmiyorum
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Kafan karışmış annenlere git biraz kafa dinle sorunlarınızi konuşarak halletmeye çalış baktın olmuyor en iyi kararı sen verirsin milletin ne diyeceğine de bakma herkes hata yapar 
(1 puan) tarafından
Annemlere gitsem bile  3gune en fazla kosarak gelip aliyor kizini ve beni cok ozluyormus kuserek gidiyorum ozur diliyor gekiyor aliyor ama yine ayni degismiyor
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Boyle bi insani nasil seviyorum diyosun sasiriyorum. Sevgi bu mu itilip kakilmak sevgimi yani
(1 puan) tarafından
İtilip kapilma surekli olmuyor 2 yillik evliyor 2 kere falan oldu daha cok bagiriyor ve ustume yuruyor sinirinden bencil hersey onun isteidgi gibi olsun istiyor
(1,054 puan) tarafından
Yipratmis seni cok fazla. İlla dovmesi gerekmiyor ki bu sozler de cok incitici allah yardimcin olsun inşallah
(1 puan) tarafından
Evet piskolojik olarak bittim ya
0 oy
tarafından
Kararlarını asla başkalari için verme canım benim bi süre konuşurlar elbet sonra gündemleri değişir olan senin yıllarına olur her evlilikte olabilir bi süre ailenin yanında kafanı dinle ikinizde uzak kalınca düşünür daha iyi analiz yaparsınız çünkü olayın içindeyken insan pek anlayamıyor uzaktan bakıp ona göre yeniden çeki düzen vermek gerekebilir .
(1 puan) tarafından
Evet annemlere gidicem kafami dinlemem lazim sanirim ama degismiyor bekliyoum degismesini degismiyor olmuyor bosandiktan sonraki asama da neler yasarim korkusu cok var
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Kadına şiddetin olduğu yerde sevgi aşk olmaz ben buna inandım yarın bir gün Allah korusun kızını dovmuyceginin ne garantisi var sözde seni seven sana vurabiliyorsa bunu evladinada yapabilir bırak gitsin 
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Aynı benım eşim tek fark ailesı için bana kızmaz
(1 puan) tarafından
Benim aileme herseyi soyler ben onun ailesine tek kelime ettigimde kiyameti koparir
0 oy
(172 puan) tarafından
Eşimden bir tane daha 12 senedir dayanıyorum ve inanki senin saydıklarının daha kötüsü var ama çocuklarımı evini seviyor değer veriyor bende Allaha bıraktım ve sabr ediyorum rabbim iyi etsin inşallah canm 
0 oy
(193 puan) tarafından
Benim eşimde her konuda iyidir ama sadece aşırı sinirli anlık oluyo sonra özür diliyor  bende çok severek evlendim hatta kaçtım normalde çok iyi birisi eşim ama maddi manevi bunalımda olduğundan beri böyle bazen bende boşanmak istiyorum ama ani karar da vermek istemiyorum oda asla istemiyor boşanmayı rabbim kolaylık versin cümlemize 
0 oy
tarafından
Bahanelerin arkasına sığınma net ol.. Şiddet görüp de buna sessiz kalıyorsun ama arkamdan ne konuşurlar diye düşünüyorsun yanlış peki seni dayak yerken gören çocuğun ne düşünecek bir de onun penceresinden bak olaya hayatta en güvendiği insan dayak yiyor kalbindeki yarayı düşün ve bunu yapan da babası..

İyi anne iyi bebek eğer gerçekten çocuğunu düşünüyorsan önce kendini düşünüp kendini seveceksin bu hayata bir kere geliyoruz kendinin kıymetini bil başkalarına göre yaşama ney senin için iyiyse ona yönel aklını ve kalbini aynı anda kullan 
0 oy
(462 puan) tarafından
 böyle insanla ömür geçmez benimde aileme saygı göstermezdi evime gelmesini istemezdi beni aileme göndermezdi sürekli hakaret küfür ailesine aşırı düşkündü sürekli evden kovardı  vs. daha neler neler şimdi boşanma aşamasındayım 5 ay önce kovdu aileme geldim oğlum 20 aylık bir çocuk anesi babası mutluysa mutlu olur ancak o yüzden herşeyin hayırlısı diyorum Allah yardımcımız olsun inşallah...
0 oy
(4,889 puan) tarafından
1 ay boyunca evde hergün bakara suresi aç canm. Sürekli eşinin yüzüne bakarak Ya vedud çek. Dua et.  Gece namazı kıl. Yani demem o ki manen biraz uğraş bu yuvanın kurtuluşu için.  Herşeye rağmen olmuyorsa o zaman için rahat gidebilirsin. 
0 oy
tarafından
El için adam kahrı çekilmez içeride ne yaşadığını sen biliyorsun canını sıkan olursa da görüşmezsin onlar da biliyorlar sonuçta adamin kötü olduğunu senin suçun yok 
(1 puan) tarafından
Hep soylediler herkes goruyordu zaten ben ona ragmen seviyorum diye girdim bu belaya cok pismanim evlendigime
tarafından
Hayatını daha da mahvetme o bebeğe de yazık adam gibi adam çocuğunu seviyorsa annesini de sever mutlu eder öyle adam çocuğuna hiç bir şey veremez daha gençken gücün yerindeyken hayatını yoluna koy annen baban hayatta yanındayken yap bunu sonrasında çok daha zor olur
0 oy
(5,978 puan) tarafından
Kesinlikle boşanman gerekiyor ama bu manyak peşini bırakmaz bulaşmışsın belaya 
(1 puan) tarafından
Aynen bende bundan korkuyorum seni asla birakmam diyor bikere erkek kardesimlr kavga etmisti senin yuzunden kavga ediyoruz diye daha fazla nasil dayancam
(5,978 puan) tarafından
Valla kuzum dayanma problemli biri en kısa zamanda ayrılmaya bak yoksa başına dert olacak hiç güven vermedi bana. Neler görüyoruz. Haberlerde

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 720 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yusuf Eymenin annesi (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,251 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Esmerqueen (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 293 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (806 puan) tarafından soruldu

374,693 soru

11,207,786 cevap

34,512 kullanıcı