0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Kızlar şöyle anlatayım en baştan biz görümcrmle cok iyidik taki eltimle barışana kadar eltimle küsmeleri şu sebebten olmuştu görümcem boşandı bi cocuguyla baba evine geldi o zaman kaynanamla eltm birlikti eltim istemedi görümcemleri yetmesiği gibi kaynnmların oturdugu evi satırdı zamanında bnde kaynnmla birlktm kaynım evlenecek diye ayrıldık ev satılınca parayı yarı yarıya böldüler kaynım ile kayınpederim hal mesle oki baya mesafe oldu aralarında 2 3 sene konuşmadılar fakat görümcemin olsun kaynnamın olsun bütün kütü günlerinde biz destek cıktık kynnm yarı felc oldu eşim onun için işi bıraktı 4 ay fiziğe götürdü getrdi asıl mmeseleye gelirsek görümcemle eltimler barıştılar gidip gelmeler cogaldı o aradada bize mesafe koydular bnde kndimce birz mesafe koydum tabi bi hafta sonu annemdeydim eşim geldi aldı dedi hatun anneme uğraylm öyle geçelim eve kaynmlarda varmış nyse tm dedim gittik kapıdan girişim billah eltim ile görümcem kaynanan seviyomuş yeni çay koyduk dediler bnde evet saolsun sever dedim bunlar dalga gecer gibi sorma bayılıyo diye kahkaha atılar sonrasında bardağını al gel sende iç dediler bn tm geldm oturcam görümcem ordan keyfimizi bozdunuz ne güzel keyif yapcktık dedi bnde kusura bakma mecburi geldm dedm eşim anama ugrayalım dedi üyle uğradık dedim zoruna giti neyse eşimde otrdu sosyal yardım parası konuşuldu onun üstünde ev var kaynnmların bide çalışıyo kayınpeder hem calışıyo hemde emekli maaşı var bn dedimki tüh doğalgaz yardımım red olmuş oda ordan bağrındı bi doğalgaz kabul olmamış bütün yardımları aldınız alıyonuzda eşimde sinirlendi dedi zorunamı giti neden cıkışıyon hayırdır bi baktm eşimle bana yazıklar olsun derdiniz ne diye bağırıp cıktı ogunden beri konuşmuyo haftasonu gitk kayınpederm cağırdı odasından cıkmadı anladık mesafe koymuş bnm s. Lk kafamda dedimki bugun kandil pişi yapmıştm görümceye yazımde pişi götreyim kandil kandil küs kalınmaz yazdım evdemisin musaitseniz gelcez dedim oda sinirle evdeyim haftasonu misafirim var temizlik yapıyorum gelmeyin der gibi yazdı kendime cok kızdım neden kendimi bu kadar küçük düşğrüyom diye  

HAKINIZI HELAL EDİN UZUN OLDU AMA BİZMİ HAKSIZIZ ÖYLE DAVRANIYO Bİ FİKİR VERİN KIZLAR 

3 Cevaplar

0 oy
(176 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok üzüldüm ama pegaberimizin bir lafı var sana kötülük yapana sen iyilikle cevap ver die pisman olma sen allhtan korktugun için küslük olmaz demisin o oyle yapıyosa kendi ayıbı
(1,233 puan) tarafından
Gerçekten öyle yapacağım bişide yok yanı
(176 puan) tarafından
Gönlünü ferah tut olur boyle seyler
(1,233 puan) tarafından
Saol canım
(113 puan) tarafından
Kız boşver sen ve eşin kendine yakışanı yapmışsın  koy sende mesafeyi layığini bulsun görümcen
(1,233 puan) tarafından
Eşim aramıyo so0rmuyo bile bırak diyo kndi suclu diyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gorumcen menfaatci gbi kim iyise onla dost diğer ki ile düşman böyle insandan zaten bişey olmaz o yüzden boşver koy mesafeni herkes ektiğini biçer 
(1,233 puan) tarafından
Atnn öyle canm
0 oy
(537 puan) tarafından
Yani bakıyorum da insanlar niye böyle boş beleş şeyleri büyütmeyi en ufak bişey de yaygara koparmayı  nede çok seviyorlar yazık gerçekten ölümlu dünya ne gerek var 
(1,233 puan) tarafından
Bnde anlasam anlamadım giti

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 336 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 363 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Seacolour (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 366 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Emine S (16,000 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 303 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,701 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,870 kullanıcı

...