0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar bebeğimin gözü capaklandi göz doktoruna mi yoksa normal çocuk doktoruna mi goturmem gerek gerçi ne sıra veriyorlar ne randevu ama bide evde yapabileceğim bişey var mı ?

6 Cevaplar

0 oy
(1,975 puan) tarafından
Sütünü damlat kız geçmiş olsn basina mi cokuldu
(44 puan) tarafından
Başına mi cokuldu derken anlamadım bu arada sütu damlatayim mi yoksa pamuga damlatıp mi silim
(1,975 puan) tarafından
Yani  bingildagina cokukduyse yada düştüyse olur kız direk damlat gözüne pamukla silme sakin   pamuğun tüyleri kaçar temiz bir basortuyle sil
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Biz baya cektik capak olayindan cocuk doktoru damla verdi sonra sulanma basladi goz doktoruna gosterdim oda krem verdi damlaya devam et dedi ve bebe sampuanindan kaynanamis sogumus suya bi damla dok pamukla gozunu sil dedi capak ordan arinmadikca mikrop gecmez cogalir dedi cayla sutle silme mikroplari cogaltirma dedi.... Bizimki damlaylada gecmedi tekrar cocuk dr na gittik dedim bizimki burnunu cok kaşiyo eli surekli burnunda oda dedi alerjiktir bi surup yazdi sukur gozude gecti burnuda 
0 oy
tarafından
Benimkisi de öyle oldu ne zaman dus alsa capaklanma oldu doktor damla da yazdı ama duş aldıkça tekrar etti ben johsons baby kullanıyordum dalıné geçtim düzeldi bazı şampuanlar da bebeklere Alerji yapıyormuş anne sutu de damlatmistm sabah akşam kaynamış şu ve pamuklu nezle siliyordm ilk öne onları dene belki geçer geçmezse şampuanı değiştir birde onu dene geçmiş olsun canim
0 oy
tarafından
Masajla geçiyor zeytinyağı flan parmağınıza azıcık damlatin göz çukurundan burun kenarlarına yukarıdan aşağı düzenli masaj yapın geçer 
0 oy
(7,504 puan) tarafından
Kaynatılmış soğumuş suya pamukla temizle günde 4 5 defa benim oğlum da 10 aylıkken öyleydi Dr gitmeye fırsat bulamadik o zaman düğün telaşı filan derken o şekilde temizledim hep sonra iyileşti 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Çock doktoruna götür canm damla verr Bn öyle yapmştm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 134 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.
29 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
14 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,741 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
6 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,220 soru

11,288,916 cevap

34,697 kullanıcı

...