0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde (1,118 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Oncelikle gunaydin.  Bu gun adet oldum.  Megerse hamile degilmisim.  Burda ilk kendilerini hamile sanip sonradan hamile degilim postlarini okuyunca cok sukur bunu ben yazmadim dedim.  Olsun ya ben zaten Rabbimden hep hayirlisini istedim. Gercekten bu ay her dua.mda hayirlisi neyse o olsun dedim.  Istemedim mi hemde cok istedim ama demek ki bu benim icin hayirliymis.   Benim icin iyi dileklerde bulundunuz cok tesekkur ederim.  Elbette bu dualar bos degil. Belkide bu dualariniz sayesinde beni buyuk kotulukten korudunuz.    Sizleri cok seviyorum ve hepiniz allaha emanet olun☺️❤️☺️❤️☺️❤️

14 Cevaplar

0 oy
(1,975 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Hakkında hayrlısi olsun bebeim<3

(1,118 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
(1,975 puan) tarafından
Rica ederm cnm♥️
-Reklam-
+1 oy
(268 puan) tarafından
Jan bu gezek bolmasa inniki gezek inniki gezek bolmasa sonkyda, menem kan garashdm in sa Allah senem arzuwyna yetersin
(1,118 puan) tarafından
Insallah canim
(3,205 puan) tarafından
Hangi dilde diye okumaya çalıştım Azeri galiba bilemedim :) cok hosuma gitti⚘
(1,118 puan) tarafından
Turkmenistan canim
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşaallah nasip olur bir hamilelik ♥️
(1,118 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
(270 puan) tarafından
Yanlış anlamadiysam en azından bir tane oğlun var canım.. benim ablam bu savaşı 9 senedir veriyor
(1,118 puan) tarafından
Hayir canim oglumu 3 ay once 2 gunlukken kaybettim
(270 puan) tarafından
Yaa öyle mi başın sağolsun kuzum en azından doğurgan bir bayansin binada şükür. Benim en büyük ablam bebegini 6 aylıkken kaybetti 1 sene geçti bı bebeği daha oldu sonra 8 ay geçti 1 tane daha oldu şimdi 2 tane oğlu var. Derdi veren Allah dermanida veriyor. Yanlış anlamazsan sen neden kaybettin bebeğini canim
(1,118 puan) tarafından
3 kl 900 gr dogdu 41+5 de dogumda oksijensiz kalmis 2 gun kuvezde yatti sonra kaybettik.   Evet canim tesekkur ederim
(270 puan) tarafından
Cennette seni bekleyen bı meleğin var demek. Hiç üzülme kuzum daha yaşında gencmis zaten çok bebislerin olur inan bana
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Günaydın canım benim bekle olur stres sıkıntı yapma. Rabbim en güzel zaman da verecektir inşallah ..
(1,118 puan) tarafından
Evet canim insallah
0 oy
(394 puan) tarafından
Canım daha yaşında çok genç. Sakın üzülüp stres yapma. Dediğin gibi herseyin hayırlısı demekki zamanı var daha. Sen bu süreçte kendine bedenine iyi bak. Folik asit e başlayabilirsin mesela 
(1,118 puan) tarafından
Evet canim tesekkur ederim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Zamanı değilmiş demek ki kuzum

Hep böyle dua et.

Rabbim bana hayırlı bir zamanda hayırlı bir evlat ver
(1,118 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Rabbim su mübarek günlerin yüzu suyu hürmetine gönlünden geçeni hakkinda hayırlisiyla nasip eylesin canim 
(1,118 puan) tarafından
Insallah canim teşekkür ederim
0 oy
(3,246 puan) tarafından
İnşAllah tez zamanda sendende güzel haberler alırız çiçeğim. Sabrlı ol
(1,118 puan) tarafından
Tamam canim tesekkur ederim
0 oy
(79 puan) tarafından
Canim bak bisey diycem oncelikle uzuldim ama Allah hayyrlisini etsin menem edil sen yaly bolupdym  govreli bolmankam 1 ay ondi bilim 5 gun gelmedi test yapdim pozitif chykdy sonam bilim achylly bende kotu olmushtum yone bir zat eshidipdim chynmy yalanmy blmok egerde vucut hamilelige kendini hazirliyorsa bilin sheydip zadeźźka beryan ekeni shonan sonky ayam govreli bolupdym Inshallah Allahin izniyle fevralla galar gulm❤☺
(1,118 puan) tarafından
Yone menm gecenkimde galmakam.   Dekabr ayy 4 gun gecikti.  Yanvar galypdym
(79 puan) tarafından
Evet canim oyle oluyormush bendede oyle olmushtu 5 gun gechikdi sonky ayam hamile bollum Inshallah inniki ay bolor gulm Allahtan umut kesilmez dert beren Allah dermanam berer alada etme yone sen ozuni sakince sakla gulm sakin kalirsan umursamassan olur kendini kasma her seyi kendi yoluna birak olucagi varsa zaten olur meraklanma her ay uzulup gynanyp garashyp oz ozuni koseyan oz yoluna goyver govsy bolor onam oz guni
(1,118 puan) tarafından
Howa seydernna
0 oy
(39 puan) tarafından
Canim oz aydysyn yaly hayyrlysy name bolsa sol bolar sen basyn yasa intak menem 1 yyl garasdym Hudaya sukur galman yorse name etjek nesip bolsa mubarek ayda galar yoldasyn yanynda menki yaly asgabatda bolsa naderdin kyn yagday yone sabr et Allajan nesip bolsa berer
0 oy
(79 puan) tarafından
Gulm sen doguranson onki figurana gellinmi ya beter semredinmi
(1,118 puan) tarafından
Yok onki figurama geldim.  50 klede galdym.  71 bn doguma gittim.    Suwagtam 60.   Mena gaytam horlanasym gelenok suwagt gowy.
(79 puan) tarafından
Garnyn chykyp zat etdimi gallymy garynnyn
(1,118 puan) tarafından
Howa yone koynekden bildirenok.  Yone calaja ba pokkeripjik dur.
(79 puan) tarafından
Haaa dogry
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Herşeyin hayırlısı olsun. Hayırlı zamanda hayırlı haberi alırsın inşallah.
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım⚘

İlgili bir soru bulunamadı

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...