0 oy
53 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (157 puan) tarafından
Doğumdan ve loğusalıktan sonra ilk defa adet oldum fakat 7. Günün sonunda kanamam ara ara geldi bugün 9. Gün yine kan geldi sebebini bilen varmı

3 Cevaplar

0 oy
(11,085 puan) tarafından
Normal normal. 1 sene düzensiz olması normal. Sadece çok çok hani hasta bezi kullanacak kadar çok kanaman olursa bi git görün doktora. Onun dışında düzensizlik normal
(157 puan) tarafından
Çok şükür öyle değil çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Emziryorsaniz normaldir.  Ben emzirmedim.   Eskim ayi dogum yaptim.   Bu gun 3 ci adetimi gordum
(157 puan) tarafından
Emziren arkadaşlarımdan hemen adet gören de oldu sanırım hormonlarlada ilgili olabilir
0 oy
(982 puan) tarafından
Gelsin tabiki bu çok iyi birşey pis kanından kurtuluyorsun bu 15 günde olsa normal 9ay görmemişsin çünkü korkma kan pistisida gele bilir gayet normal aklında bulunsun çünkü kan birinkintisini atıyorsun uzun sürsün at pis kanı rahatla cnm
(982 puan) tarafından
Cnm sıkıntı yok uzun süre ben iğne ile korunuyorum normal adet 5 6 gün sürüyor iğneye ara verdim de 6ay görmediğim için 10 gün sürüyor çok kanamam oluyor birikintiyi atıyor normal uzun süre içinde kan birikiyor 2 3 ay deyil bak 6 ay kanamanda ona göre oluyor doktor dedi sezeryandaki doktor adetimde bir anda kan boşalır filan o an gel dedi onun harici normal
(157 puan) tarafından
Bu arada bende (yasmin) ilaca başladım belki onun da etkisi olabilir adetin 2. Günüydü başladığımdada umarım bundan sonra düzenli olur
(982 puan) tarafından
Yasmin doğum kontrol hapini bende kullandım cnm bu arada 1 günü başlaman en etkilisi bu arada hapa güvenme ilk 1 buçuk ay kesin eşin korunsun cnm ebe demişti banada 1 ay dedi biz 1 buçuk ay korunduk kardeşimde hapla korunuyor şuanda
(157 puan) tarafından
Ya çok teşekkür ederim söylemeniz çok iyi oldu
(982 puan) tarafından
Önemli deyil cnm bir çok anne bilmiyor bunu ne yazikki sonra gebe kalıyor bizim taraf sağlıkçı hep onlar bize bu bilgiyi ayrıntılı veriyor genelde o yüzden

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
12 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Buket0606 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 386 göst.
0 oy
4 cevap 52 göst.
31 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
22 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,420 cevap

34,514 kullanıcı

...