0 oy
92 göst.
Aile kategorisinde (397 puan) tarafından

image

image

Doğum yapalı üç ay oldu sezeryan ile adet olmuyorum diye test yaptım 5 gün önce kaset testte böyle 5 saat sonra silik çıkmıştı ertesi gün hemen erken gebelik testinde negatif çıktı hamile değilim dedim tam beş gün geçti 2 gün 2-3 damla kan geldi adet olucam dedim ped taktım ama devamı yok bişey gelmiyor asla sabah iki test alıp yaptım tekrardan ikiside negatif çıktı kaset test tam 3-4 saat sonra silik olmuş ne olduğunu anlayamadım bence hamile değilim neredeyse 2 haftadır ilişki olmuyor bide 5 gün önce silik çıktı diyelim 5 gün sonra koyulaşma olması ve hemen çıkması gerekiyor öyle değil mi neden saatler sonra çizgi çıkıyor anlamadım bide bu damla damla kan neyin nesi sizce kan veremem çok zor bir yardımcı olur musunuz lütfen :/

2 Cevaplar

+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Hamilelik yok cnm yinefe içinde korku kalmasın istiyorsan kan testi ver
(397 puan) tarafından
Yaa sağlık ocağı uzakta bide iki çocuk var
(5,311 puan) tarafından
Olmuş olsa hemen çıkıyor biliyorsun zaten bekle birazda doğumdan sonr düznsiz adetler normal cnm
-Reklam-
0 oy
(11,088 puan) tarafından
Kuruma çizgisi o kaç saat geçmiş. Ben test yaptıktan 10 dk sonra en geç o da atıyorum testi. Niye bekletiyorsunuz ki o kadar. Doğumdan sonra 1 sene düzensiz adet de normal. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 176 göst.
0 oy
8 cevap 187 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Halideeslem (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 191 göst.
0 oy
6 cevap 204 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde Dygdmz (2 puan) tarafından soruldu

377,940 soru