0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Kızlar benim çeyizimden kalma özel yaptırılmış bir yatak örtüsü var yastık kılıfları ve örtü şeklinde. Saten kurdele oyasından 3 boyutlu çiçekler falan işlemişler ama onu bana kim getirdi hiç bilmiyorum öylece duruyor 10 senedir hiç kullanmadım kullanmam da öyle şeyler sevmiyorum. Erkek kardeşiminde 3 ay sonra düğünü var ben onun çeyizine koymak istiyorum onu bizim gelin öyle şeyler sever örter yatagına yani. Öyle boş duracağına koyayım kardeşimin çeyize dedim ama halam diyoki sana gelmiş şey verilmez. E ben hiç kullanmadım ki hurcun içinde duruyo kullanılmış değil yani vermeyi düşünüyorum sizce de olur mu. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
bence çok iyi olur ama yeni bir hediye de vermen lazım tek onu verince aa eskisini vermiş derler
(25,224 puan) tarafından
Yok canım bir sürü şey alıyorum zaten tek bu değil
-Reklam-
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Yoo hiç kullanmiyorsan elbet verilir neden verilmesin sandıkta bekleyip curuyecegine ihtiyacı olan yada kullanacak Bi insana elbette verilir esyalar kullanılmak için vardır saklanmak için değil 
(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle şimdiye kadar verecek kimse olmadı bunu valla kardeşime kısmetmiş
(8,908 puan) tarafından
Nasip onaymis demek ki ömrü billahi saklayinca nolcak çocuklarına kalcak belkide onlar cope atcak o daha kötü en azından Bi insanın işine yarar
(25,224 puan) tarafından
Öyle valla bana kalsa satıcaktım dolapta ama son anda aklıma geldi kardeşime vereyim diye :D
(8,908 puan) tarafından
Bencede iyi dusunmussun onun nasibiymis
0 oy
tarafından
Ay niye verilmesin ya ne güzel düşünmüşsün.

Kullanılmıs bile değil yani 
(25,224 puan) tarafından
Aynen hiç kullanmadım açıp baktım sadece ya
tarafından
Hiç bir şey olmaz. Bu kadar ince düşünmen bile çok güzel bence ver
(25,224 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
tarafından
Olur bence          
(25,224 puan) tarafından
Bencede olur ya vericem
tarafından
Benim çeyizlik, lifler tülbent şu bu bir sürü şey var hiç kullanmıyorum.  Kiź Kardeşim evlenirse olduğu gibi vermeyi düşünüyorum annem tekrar mı yaptırsın bi ton para
0 oy
tarafından
Kullanmadiysan verilir canım niye verilmesin 
(25,224 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(4,164 puan) tarafından

Senin kendi akrabalarindan biri getirdiyse. Aynini kardesinin evinde de gormesi biraz ayip olur gibi :)ama gorme ihtimalinolmayan bi kisiyse koy ceyize degerlenmis olur

(25,224 puan) tarafından
Yok canım ya kardeşimin evine gidebilecek bir yakınımdan gelmediğine eminim:)
(4,164 puan) tarafından
Ozaman ver gtsin degerlenmis olur gelin de seviosa o tarz seyler alan memnun satan memnun olur:)
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Kullanılmadıktan sonra sandıkta bazanın altında beklemesinin bir anlamı yok bence de. Çok iyi düşünmüşsünüz, ben olsam verirdim.
(25,224 puan) tarafından
Sağol canım bende vericem
0 oy
tarafından
Kız gebelik görüntüsü paylaştimda bı yorum yap be sana zahmet:)))
0 oy
(6,981 puan) tarafından
Hiçte bile bi kere başta hediyeyi hediye etmek sünnettir ikincisi ceyizimize gelen herşeyi kullanamıyoruz tabiki de düşün bi sürü su bardağı çerez tabağı borcam gelmiyo mu hepsini kullandım mi bizde onları sarıp başka düğünlere hediye goturmuyo muyuz valla ben öyle yapıyorum ihtiyacım kadarını kullanıyorum fazlası elimde duruyo biyere giderken rahat oluyo düşünmüyorum ne hediye alsam diye bu da adettir bi kere sonra e senin tarzın değilse gelinde kardeşin yani onun tarziysa kardeşler arasında böyle seyle olmaz mı çıkarır verisin bence ver 
(25,224 puan) tarafından
Evet haklısım canım vericem bende
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Tabiki çok güzel olur şu devirde her şey çok pahalı ve bunun bi maneviyatı var  
(25,224 puan) tarafından
Sağol canım vericem bende

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 245 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
18 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yss123! (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
11 Ocak 2023 Aile kategorisinde johnash (347 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...