0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Tuvalet egitimi süreciniz nasil gecti biz daha 1. gundeyiz henüz bi gelisme yok yapmadi hic lazimligina alistirma külodu aldim dün ama faydasi olurmu bilmyrm daha once alistirma yapmstk 1 kez cisini kakasini yapti ama bugun hic yapmadi  1 hafta sonra 3 yasina gircek sizin surec nasildi kac yasinda basladiniz ne kadar sürdü

6 Cevaplar

0 oy
(118 puan) tarafından
İlk gun surekli altina kaciriyorr alistorma.kulodu hic fayda etmedi bizde hep disina cikti geri takmadik onu.Cisini hemen ogreniyorlar bi kez yapsa tuvalete ama buyuk cisini bizim kiz zor ogrendi 3 gun yapmadi kabix oldu lavman yaptik oda kokrtu kendi yapmak istedi tuvalete hemde lazimligada oturmadi 10 gunde ogrendi ama 10 yil gibi gecti hamileyim birde oturp kalkamk onla zor oldu bana
-Reklam-
0 oy
(954 puan) tarafından
Ben direk alaturka tuvalete alıştırdım lazımlığı hiç sevmedi . İlk bi kaç gün çişini 1 hafa sonra kakasını öğrendi.  Artık kendisi gidiyor su döküyor arkasından 3 yaşında 
0 oy
(501 puan) tarafından
Ben 19 aylıkken başladım tam anlamıyla alışması 2 ay sürdü. Ya i çiş geldiğini soylemiyordu 2 ayın sonunda söylemeye başladı. Yoksa öğrenmişti oyuzden 2 ay surdu
0 oy
(7,029 puan) tarafından
İki yaşında başladım on günde hallettik canım. 
0 oy
(15,231 puan) tarafından
2.5 yasinda. 1 ayı geciyor başlayalı. Hala tamamlamış değiliz. Çişini söylemesi yaklaşık 2 haftayı buldu. Kakası i soylrmesi 3 haftayı geçti. Daha yeni yeni söylüyor sayılır.  Gece cislerini daha söylemiyor. Ben götürüyorum kaldırıp da. Goturmezsem yatak göl oluyor. Hamileyim aynı zamanda. Biraz yorucu oluyor. Ama yapacak bişey yok. 
0 oy
(48,693 puan) tarafından
bizim kotuydu o süreç buyugu hemen ogrendi kucukte zorlandi alıştırms kulodu ufak kaçamaklar icin 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 132 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde VB. (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
0 oy
13 cevap 145 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.

380,165 soru