0 oy
159 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (331 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Kaynım kizima takım siparis vermiş hiç alakası olmayan bsy göndermişler ariyomus ariyomus acmiyolarmis bizde aradık yazdık cvp vermiyolar ama sayfalarında birsuru memnuniyet storileri var birsuru kıyafet var ama telfnlari acmiyorlar resmen dolandirilmis ne yapmam lazm var mı başına gelen nereye şikayet edebilirim

image

5 Cevaplar

0 oy
(3,582 puan) tarafından
E web sitesi olmayan sayfadan alisveris yapmak akil işi mi dikkat edin
(331 puan) tarafından
Bize sormadan almış heveslenmis bizde bsy demedik görümcem demiş aslında buralardan alma diye ama dinlememiş işte 250 TL de bayilmiş
(3,582 puan) tarafından
Üstüne su içsin anca kotu olms
(331 puan) tarafından
Ya en baba geleni giydircem yapacak bsy yok ama gönderdikleri ürün 50 lira en fazla
-Reklam-
0 oy
(331 puan) tarafından
Böyle sayfalara güvenmiyorum ben bilindik yerlerden al bence mesela enucuzbebekmarket
(331 puan) tarafından
Normalde bize sormadan bsy almazdi hep gorumcemle e bebekten yada mağazalardan alırdı ama bu sefer sürpriz yapmak istedi heralde ama elinde patladi
0 oy
tarafından
Ya böyle sayfalara nasıl guveniyorsunuz Allah aşkına. İnan ben anlamıyorum. Birsuru mağaza var . Buralara para dokecegine lcwde milyon çesit var. Hadi lcwnin modelini beğenmiyor diyelim. Böyle sayfalar ben dolandırıcının diye resmen bağırıyor zaten
tarafından
Şimdi sen atınca baktım sayfaya son bir ayda iki kez isim değiştirmiş .
(331 puan) tarafından
Doğru valla ama anlamaz pek boyle işlerden ama supriz yapcakti heralde ama elinde patladi
tarafından
Yazık olmuş. Akillanmistir
(331 puan) tarafından
Hayatta almaz daha buralardan bize sorsaydi alma burdan derdik ama söylemedi iste
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Ne aldınız ne göndermişler resmi var mı cnm 
(331 puan) tarafından
Yukarda paylaştım canm kahverengi 3 parçayı söylemiş gelene bak
0 oy
(6,234 puan) tarafından
Ne istemiş ne gelmiş canım atar mısın ikisini de
(331 puan) tarafından
Attım canm yukarda kahve olan istedikleri siyah beyaz da gelen
(6,234 puan) tarafından
Aaa şaka gibi çok alakasız yA
(331 puan) tarafından
Evet ya ve o kadar dandik bsy ki kumaşı şimdiden tüylü tüylü

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
14 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melek.hfs (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
0 oy
1 cevap 138 göst.
0 oy
0 cevap 80 göst.

381,283 soru

11,414,283 cevap

34,962 kullanıcı

...