0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (1,325 puan) tarafından
Özellikle geceleri içimden 2. Bir insan çıkıyor sanki. Gece çaylar yanına kahvaltılık. Abur cuburlar. Eee haraketsiz bir yaşamım da var derken aldım 5 kilo. Yaş 35 ve alınan 1 kilo bile kolay da verilmiyor. Çevremde zayıf olan arkadaşlarım hep aç geziyor. Ne düzgün kahvaltı ediyorlar, akşam yemeğinde ekmek yemezler. Akşam 5 ten sonra ağızlarına tek lokma koymazlar. Ee bunu bende yapsam bende zayıflarım. Ama yapamıyorum. Acıkmasam bile sıkıntıdan yiyen biriyim. Ona rağmen kilom 165 boy 72 kilo. Ne yapmalı kızlar? Bir yandan yerken diğer yandan da korkuyorum bu hep böyle mi devam edecek diye..

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aha bu ben gece bebeyi uyuyunca yemem için sürekli bir beni durtuyo ve 25 30 kilo fazlam var 
(1,325 puan) tarafından
Aaayyy peki napıcaz cnm ya
(10,074 puan) tarafından
Kiz emzirirken kolay veriliyo aslinda saklama kilolari. Ne kadarlikki bebisin
(1,325 puan) tarafından
Ne bebişiii hamile değilim ki:)))))
tarafından
18 aylık bacim bıraktık memeyi
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ay bu ben :) ama gündüz acım ful hemde . Sıfır yiyecek o yüzden zayıfladım 
(1,325 puan) tarafından
Nasıl zayıfladın cnm anlatır mısın? Sadece gecemi yiyosun anlamadım :)
(7,121 puan) tarafından
Evet balım aksam yemeği ve gece yemeği aynı senin anlattığın gibi çay meyve abircubur .

Çocuklara koştur eve koştur bir bardak çay ya içerim ya icmem yada kahve . Bu aralar hiç zaman yok . Önceden iki bardak çay içiyordum kahve içiyordum . Akşam eşim gelene kadar birşey yiyemiyorum alıştım iyice . Sonra yiyorum o zman da zayiflamiyoeum
(1,325 puan) tarafından
Yani akşama kadar bişey yemiyosun. Akşam yemeği gece yemeği ve abır cubur yiyosun. Sanırım sadece atladığın öğün kahvaltı mı cnm
(7,121 puan) tarafından
Kahvaltı öğle ikindi:):) .
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yemesem bende veririm demişsin ama her bünye aynı değil canım yada veririm demişsin yap o şekilde ver kilo illa akşam bişey yiyeceksen şu sütle yenilen nesquik gibi şeylerden al yada nesfitin ürünlerini muz ye yada acıktırmasın diye zencefilli süt iç ben hep öyle yapardım mesela ekmek hamur işi çok yemem
(1,325 puan) tarafından
İşte yapamıyorum. Aç kalmayı sevmiyorum. Denedim mesela sadece gece abur cubur kestim 1 ayda 2 kilo verdim. Ama baktım tv karşısında aç aç oturmak beni mutsuz ediyor. Dizi izlemek bile keyifsiz geliyor yine yedim ve tekrar aldım 2 kiloyu :) ama sanırım istikrarlı olmak lazım. Yani artık yaşam tarzı haline getirip böyle yaşamalı
(6,441 puan) tarafından
Bol su tüket acıktıkça 1 bardak su iç bekle hala aç hissediyorsan ye birşeyler
0 oy
(10,074 puan) tarafından

Aa bu ben :D ama 37 haftalik hamileyim

(1,325 puan) tarafından
Ben değiliiim amaaa :(((((_
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Yine iyisin 163 boy 76 kilo ama kilo verme sürecindeyim 6.3kg verdim devam 12 kg kaldı jsjsjs daha yolum uzun 
(1,325 puan) tarafından
Tam olarak napıyosun cnm?  Ne yapıosun
(3,100 puan) tarafından
Leslie diye bi kadın var evde yürüyüş videolari YouTube de haftada 3 4 bazen 5 kere yapıyorum . Ben eylülde başladım yani yavaş verdim çünkü hep ara verdim 1 hafta yaptım 2 hafta ara verdim vs ama sonuç olarak yavasta olsa verdim. Bana en etki eden şey spor yapmak spor olmadan veremiyorum.
(3,100 puan) tarafından
Bu hafta 800gr verdim mesela bu günümü örnek vereyim kahvaltida 2 haşlanmiş yumurta 2 dilim peynir 5 zeytin 1 dilim ekmek. Öğlen yemeği 5 y. kaşığı nohut + 3 pilav 1 kase salata 1 kase yoğurt. Ara öğün şekersiz Atıştırmalık (züber)
Akşam yemeği 5 y. Kaşığı nohut + 3 y. Kaşığı yoğurt.
Bu günüm boyledi bugün spor yapmadım dinlendim. Ama dün 40 dk spor yapmıştım mesela
0 oy
(15,284 puan) tarafından
Boyumuz kilomuz aynı senle. Ben de yemek yemeyi çok seviyorum. Ama.en az 6 7 kg fazlamiz var. 63 65 arası ideal.oluyir bize bence. Ben bı de bu kiloyla hamile kaldım ya. Bakalım ne kadar şişçem daha 
0 oy
tarafından
Ben de öyleydim düne kadar..dün yemek porsiyon küçülttüm ekmek azalttım spor programları ndirdim videolar izledim yapıyorum 2 gündür..bugün de 2 gibi yemek yedim kahvaltı karışık falan..akşam yemek yemedim çay içtm sadece..okul tatil btsin günlük 1 saatlik de yürüyüş oluyor normalde..kızı okula bırakırken falan..yne spora devam edecem..boy 1.55 kilo 63.4 ölçtüm dün br hafta arayla bakıcam
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Ay bende öyleyim ya yemeyim dedikçe yiyorum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 250 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
0 oy
4 cevap 266 göst.
7 Aralık 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu