0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Benimki bizden uzaklar ama her gün görüntülü konuşur. 

Kız kardeşi var o sormaz bile bu her zaman sorar eder.

Neyse işte ben desem ki ailen şöyle bana der ki seninki daha daha şöyle.

2 yıldır evliyiz kardeşi bir gün evimize gelmedi kendi de nişanlı evlenecek. 

Dedim memur parası da var bir gün gelmedi evlendiğinde ben de gitmem eşek gibi geleceksin ben giderim diyor. 

Dedim sen git ben gelmem. Tartışma çıktı böylece 

Bana kardeşi için kötü söz bile etti.

Sizinki de ailesi için size böyle yapar mı 

26 Cevaplar

0 oy
(2,977 puan) tarafından
Benimki orta yolu bulmaya çalısıyor kavga falan da olsa küsemiyor asla. Kardeşi de yıllarca gelmedi bize ama ben gitmem demem kocam gidiyorsa yaninda giderim. Bir de senin ailen şöyle falan gibi tartışmaların sonu yoknkimse ailesine laf söyletmez boşuna wüzülürsünjz
-Reklam-
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Bende 2 senelik evliyim birlik oturuyorum.   Annesi babasi bide erkek kardesi var o suan askerde.  Kayananamlar cok iyidir.  Tabiki anlasmazliklar oluyor ama esim ikimizide idare ediyor.  Kayananmn yanlisi olursa ona kiziyor benim yanlsim olursa bana kiziyor cok cukur sadece annem annem demiyor ama tabiki annesine cok duskun banada.  
0 oy
tarafından
Ya alınma da haksızsın sen niye milletin ailesiyle uğraşıyorsun ne yapsın yani annesiyle haftada bir mi konuşsun o zaman sende ailenle az konuş sen adama dersen senin silen böyle o da susup dinlesin mi o da elbette sana söyler kardeşi gelmemişmiş sen sorun çıkarmaya yer arıyorsun 
0 oy
(48,967 puan) tarafından
yok yapmaz doğruyu yanlisi görüyor ama su var mesela evde hep yorgun uykusu var yatiyo koye gidelim kendini paraliyo odun tasir falan ☺️mutfak tavani akti boyanacak du bakalım bekliyorum keyfini
0 oy
tarafından
Hergün goruntulu mu konuşuyor. Yok artık.

Kız ben evde boş otururken bile hergün annemi aramam. 

Eşim ailesini pek aramaz. Aralarında küsluk yok ama eşim öyle relefonla konuşmayı sevmez .

Farklı memleketlerdeyiz. Kışın gittiğimizde onlarda kalmayız evleri soğuk oluyor diye eşim götürmez. Annemgile gidip kalırız. Yazında arada gideriz kaynanamgile.

Ben diyorum eşime , annen yanlış anlar belki ben istemiyorum gitmeyi sanar. Diyorum. Eşimde bişi olmz bosvr diyir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 61 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 232 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde Papatya02 (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Poyrazuraz (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.