0 oy
168 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (264 puan) tarafından
Günlük olarak cildiniz için neler yaparsınız ve nasıl sonuç alıyorsunuz?Sürekli yaparım dediğiniz şeyler var mı?

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yüz kesesi ve soğuk su ile yıkıyorum günlük olarak krem falan sevmiyor cildim 
(264 puan) tarafından
Yağlı mı cildin peki?
tarafından
Kuru yağlı değil
(264 puan) tarafından
Aslında kese kurutur ama ilginç
tarafından
Keseyi yağ için kullanmıyorum kaş kısmında çene yanlarında ölü deri oluyor onları atiyor
(264 puan) tarafından
Anladım güzelmiş o zaman
-Reklam-
0 oy
(2,961 puan) tarafından
Sabah elimi yuzuku yikarim. Gunduz kremimi surerim. Gecede ayni sekil yuzumu temizler gece kremimi surerim. Arada kil maskesi yaparim. 
(264 puan) tarafından
En güzeli yorucu değil
0 oy
(8,594 puan) tarafından
Yüz kesesi günaşırı yaparım her duşta mutlaka vücudumu keselerim gece yatmadan gülsuyu sürerim başka bisey yapmama gerek yok
(264 puan) tarafından
Kuru mu peki cildin ekstra nemlendirici istiyor mu
(8,594 puan) tarafından
Kisin kuru yağlı yazın komple yağlı nemlendirici kıl maskesi vs kozmetik ürünleri değilde doğal ürünleri tercih ederim zaten makyajdan dolayı yeterince kimyasala maruz kalıyor cildimiz bari bakim urunleri dogal olsun her zaman gülsuyu zaten nemlendirici görevindedir en azından benim cildim için öyle
(264 puan) tarafından
Ne güzel ise yariyorsa böyle devam edin.Fondöten yerine bb krem veya renkli güneş kremi tarzı şeyler tercih edebilirsiniz.:))
(8,594 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum zararı en aza indirmek için:)))
(264 puan) tarafından
O zaman hiç sıkıntı yok maşallah
0 oy
(1,277 puan) tarafından

Kalkar bi yüzümü yıkarım :Daklıma geldikçede nemlendirici sürerim o kadar

(264 puan) tarafından
Ne güzel:Ddsd
(1,277 puan) tarafından
Bi gözeneklerim var onlardan kurtulamıyorum yoksa yüzüm iyi :D
(264 puan) tarafından
Sıkılaştırıcı şeyler işe yarayabilir belki gözenekler için
(1,277 puan) tarafından
Kız düzenli kullanmadığımdan işe yaramıyor:D
(264 puan) tarafından
O zaman tek sıkıntın gözenek olsun:Ddd
0 oy
(4,860 puan) tarafından

Hergun yüzümü yikarkm tek bakımim bu duru su :D

(264 puan) tarafından
Hahahahhaha en iyisi
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Arada ayva çekirdeği jeli bide aloavera sürüyorum 
(264 puan) tarafından
Onları bende çok severimmm
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Elimi yüzümü yıkıyorum normal sonra vucud bakım kremi var onu sürüyorum hem yumuşak oluyor hemde fazla nemli yağlı kalmıyor 
(7,376 puan) tarafından
Aynen canım yüzüm vücudum fazla lekeli falan değil fazla bir şey surmeyide sevmiyorum
(264 puan) tarafından
Sürme o zaman zaten cildini bozarsin en iyisini yapiyosun
(7,376 puan) tarafından
Aynen canım fazla bir şey sürmek rutin hep kullandığım bir bakım kremi var o kadar
(264 puan) tarafından
Böyle devam etmesi dileğiyle güzel günler canım:))
(7,376 puan) tarafından
Saolsin tatlım
0 oy
(309 puan) tarafından
Sabah yüz temizleme jeliyle yüzümü iyice yıkayıp tonikliyorum sonrada nemlendiriyorum eğer dışarı cikacaksam bb güneş kremimi sürüyorum.Aksam da aynı şekilde temizliyorum tonikliyorum nemlendirici yerine sivilce akne leke kremini sürüyorum sonrasında da çok az ozon yağı sürüyorum birde yatmadan on dk önce Kaş kirpik serumum var onu uyguluyorum .Dört günde birde jel peeling yapiyorum .ayda birde profesyonel cilt bakımı yaptıriyorum.:)cildim benim çok temizdi doğumdan bir yıl sonra stresten mahvoldu bu işlemlerden sonra düzelmeye başladı şükür gerçekten bakım gerekiyor eğer bir sıkıntı varsa yüzünde cildinde .
(264 puan) tarafından
Evet bakım işe yarar düzenli yapıyormussunuz sizde sevindim sizin adınıza profesyonel cilt bakımı tam olarak nasıl uygulamalar yapıyorlar ve ozon yağını ne için kullaniyorsunuz
(309 puan) tarafından
Ozon yağını da gözenekler açık tutsun temizlesin diye kullanıyorum.Profesyonel cilt bakımında da temizleme işlemi yapılıyor buhar esliginde komedon denen aletle serumlar maskeler yapılıyor birde hight frekansı veriliyor sivilceleri kurutmasi için . Teşekkür ederim evet bakımsız olmuyor malesef cilt daha çabuk yaslaniyor bakımsız
0 oy
tarafından
Sabah su ile yıkıyorum

Sonra tonik 

Nemlendirici

Akşama doğru sürekli değil arada bir gül suyu 

Gece yüz yıkama Jeli

Tonik 

Niacinamide veya arbutin serum 

Üzerine nemlendirici 
(264 puan) tarafından
Böyle düzenli olarak yapmanız güzel nasıl sonuçlar aldınız
tarafından
Yeni basladim daha ama yavaş yavaş olacak yüzümde bu ara sivilcelenme ve lekelenmeler oldu
(264 puan) tarafından
Hadi inşallah çok iyi gelir
(600 puan) tarafından
Merhaba düzelme var mı cildinizde
tarafından
Önceki yaptığımda evet baya düzelmişti ama niacinamide ve arbutin kullandigimdan beri yüzüm sivilce kustu resmen artık onları kullanmıyorum . Şuan daha iyi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
11 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Limonlukek (2,856 puan) tarafından soruldu

377,222 soru

11,288,983 cevap

34,698 kullanıcı

...